Jak sledovat video Amazon Prime na Chromecastu

Je možné sledovat video Amazon Prime na Chromecastu pomocí iPhone, iPad, Android, PC nebo Mac? Streamovací služby získávají na celosvětové popularitě. Široká škála televizních pořadů, filmů, dokumentů a svoboda sledovat je kdykoli a kdekoli přiměla lidi, aby se připojili ke službám jako Netflix a Amazon Prime..

Jak sledovat video Amazon Prime na Chromecastu

Jak sledovat video Amazon Prime na Chromecastu

Nejsou samozřejmě svobodní a vyžadují trochu technického know-how, aby mohli začít, ale to nezabránilo lidem – zejména mladé generaci – streamovat své oblíbené pořady na svých počítačích nebo mobilních zařízeních a užívat si je na internetu jít.

Je možné sledovat video Amazon Prime na Chromecastu?

Pokud vlastníte Google Chromecast, pravděpodobně jste viděli, že na něm nemůžete streamovat videa Amazon Prime.

Důvod? Amazon sám říká, že Android a Chromecast jsou nekompatibilní se službami Amazon Prime a Instant Video. Toto je špatná zpráva pro předplatitele Prime, kteří chtějí streamovat pořady na Chromecastu. Většina z nich předpokládá, že si musí zakoupit Amazon Fire Fire nebo Fire TV Stick, aby mohli sledovat okamžitá a prvotní videa. Ale existuje cesta ven.

Výhody Amazon Prime

Prime poskytuje přístup nejen k hudbě, filmům a televizním pořadům, ale také ke slevám a dopravě zdarma. Hlavní odběratelé získají přístup k celé řadě obchodů a slev na produkty a služby Amazonu. Prime Video má exkluzivní televizní pořady (House of Cards, The Wire, Gold Rush, všechny neuvěřitelné), filmy (Sicario, Transformers, Star Trek Beyond, Fast 8, Hrozné bossy atd.) A dokumenty, které nemůžete sledovat nikde jinde. . Pokud se zdá, že 99 $ je příliš drahé, můžete jít za měsíční tarif na 10 $ měsíčně.

Co je Google Chromecast?

Chromecast společnosti Google je malé zařízení, které můžete připojit k portu HDMI vašeho televizoru pomocí kabelu USB dodávaného se zařízením. Pokud má váš televizor port HDMI, měl by to stačit. Budete také potřebovat smartphone nebo počítač, který je také připojen ke stejné síti Wi-Fi jako Chromecast. Chromecast lze nyní používat k přístupu na YouTube, Google Play, Netflix a Hulu, ale ne na Amazon Prime.

Jak sledovat videa Amazon Prime na Chromecastu?

Dobrou zprávou je, že nepotřebujete žádná další zařízení pro streamování Amazon Prime, pokud již máte zařízení Android TV nebo Chromecast nebo jednoduše počítač s prohlížečem Chrome. Po provedení několika jednoduchých kroků získáte streamování svých oblíbených premiérových pořadů na zařízení bez dalších nákladů. Postupujte takto:

  1. Požadavky: Budete potřebovat zařízení Chromecast a připojte jej k počítači nebo notebooku, který je připojen ke stejné síti a používá prohlížeč Google Chrome. V tomto článku se předpokládá, že již máte předsednictví, protože bez něj není možné získat přístup k videím Prime.
  2. Z prohlížeče Chrome přejděte na svůj účet Amazon Prime na Amazon.com. Po kliknutí na šipku rozbalovací nabídky Prime vyberte Watch.
  3. Vybrané video se začne automaticky přehrávat, pokud nemáte playlist. Když je video připojeno k zařízení Chromecast, pozastavte jej.
  4. V prohlížeči Chrome najděte ikonu Chromecast v pravém horním rohu. Po kliknutí na něj vyberte ze seznamu své zařízení Chromecast. Z rozbalovací nabídky Obsazení vyberte Přepnout kartu.
  5. Video se začne přehrávat na obrazovce, kterou jste vybrali pro zařízení Chromecast.
  6. Karta Odesílání obsahuje řadu možností, pomocí kterých můžete nastavit předvolby zobrazení. Nejprve si můžete vybrat ze tří kvalit videa: Standard (480p), High (720p) nebo Extreme Quality (to je také 720p, ale má vyšší datový tok). Chcete-li získat přístup k nastavení, musíte kliknout na tlačítko Cast a potom na tlačítko „Nastavení“ (které vypadá jako zařízení). Můžete nejen změnit kvalitu streamování, ale také vypnout a zapnout zvuk pomocí tlačítka hlasitosti. Vzhledem k tomu, že na kartě Odesílání není žádná možnost upravit úroveň hlasitosti, musíte k tomu použít dálkový ovladač televizoru.

Vzhledem k tomu, že Chromecast funguje téměř na všech webových stránkách, můžete s ním streamovat libovolná videa bez ohledu na formát nebo kvalitu. Chcete-li relaci ukončit, jednoduše zavřete okno prohlížeče nebo vyberte tlačítko Zastavit odesílání z tlačítka Odesílání.

Nevýhody streamování prvotních videí v Chromescastu

Při streamování videa není casting prohlížeče ideální volbou. Na rozdíl od specializované aplikace, která vám umožňuje streamovat videa při 1080p, jste při odesílání pomocí prohlížeče uvízli maximálně 720p. Pokud jste zvyklí na sledování vysoce kvalitních videí, může být nepříjemná nízká kvalita, pixelace, špatný zvuk a výpadky signálu.

Kromě toho musíte nechat počítač nebo telefon připojený po celou dobu relace a vybíjet baterii. Pokud nabijete baterii během probíhající relace, může dojít k přehřátí vašich zařízení. To vše může z streamování videí Amazon Prime na Chromecastu představovat méně než dokonalé řešení.

Nejlepší VPN pro Amazon Prime Video

Podobně jako Netflix nabízí Amazon Prime Video předplatitelům různé filmy a televizní pořady v závislosti na regionu, ve kterém se uživatelé momentálně nacházejí. Verze American Amazon Instant Video je zdaleka nejlepší díky rozsáhlé knihovně video obsahu dostupného pro streamování. Pokud aktuálně pobýváte mimo USA, můžete pomocí VPN odblokovat americký Amazon Prime. Zde jsou nejlepší poskytovatelé služeb VPN, pomocí kterých můžete přistupovat k geoblokovanému obsahu ze zahraničí.

Bude Amazon Prime oficiálně podporována v Chromecastu v budoucnosti?

Společnost Amazon nezamýšlí v dohledné době zpřístupnit videa Prime na zařízeních Android nebo Chromecast. Proto v případě neexistence kompatibilních zařízení, jako je přehrávač Blu-Ray, Fire TV nebo smart TV, je streamování Prime videí na Chromecastu jedinou nadějí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me