Nejlepší VPN pro Amazon Fire TV Cube

Který poskytovatel služeb VPN je pro internet nejlepší? Amazon Fire TV Cube? Nedávno jsem si zakoupil nové streamovací zařízení Amazonu: The Fire TV Cube. Zařízení je dodáváno s množstvím nových funkcí. Jde v podstatě o kombinaci Echo, streamovacího zařízení a univerzálního dálkového ovladače. Fire TV Cube podporuje zvuk 4K, HDR10 a Dolby Atmos. K dispozici jsou také všechny streamingové aplikace, které můžete nainstalovat na Amazon Fire Stick. To zahrnuje Netflix, Hulu, HBO GO, Kodi a mnoho dalších. Stejně jako u Fire Stick jsem zjistil, že instalace VPN na Fire TV Cube je nutností, pokud z ní chcete získat maximum. Chcete zjistit, která VPN je nejlepší pro Fire TV Cube? Přečtěte si můj Nejlepší recenze Fire TV Cube VPN!

Nejlepší Fire TV Cube VPN

Nejlepší VPN pro Amazon Fire TV Cube

Proč používat VPN na Amazon Fire TV Cube?

Připojení k serveru VPN kdykoli budete online, se stalo nezbytností. Osobně si neumím představit procházení webu bez aplikace VPN. V případě Fire TV Cube vám VPN pomůže přistupovat k streamovacím aplikacím, které by za normálních okolností nebyly ve vaší zemi dostupné. Přidejte k tomu skutečnost, že můžete provádět veškeré online obchodování bezpečně a anonymně.

Většina streamovacích aplikací a doplňků Kodi v Fire TV Cube funguje pouze v určitých oblastech, jako je USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a Německu. Chcete-li obejít tato regionální omezení a sledovat živý obsah a obsah na vyžádání na jakémkoli doplňku nebo kanálu, který chcete kdekoli, musíte spoofovat svou polohu online pomocí VPN. Níže jsou uvedeny některé výhody, které získáte, když používáte VPN s Amazon Fire TV Cube.

 • Přístup k regionálně blokovaným aplikacím: Tuny streamovacích služeb lze použít, pouze pokud máte bydliště v určité zemi. To zahrnuje NBC Sports, HBO, Amazon Prime, Hulu a Netflix. S VPN můžete rozloučit se všemi geografickými omezeními.
 • Anonymní prohlížení internetu: Po navázání připojení VPN je váš internetový provoz zcela šifrován. Nikdo nebude schopen špehovat vše, co děláte online.
 • Vyhněte se omezování poskytovatelů internetových služeb: Mnoho poskytovatelů internetového připojení omezuje rychlost jejich uživatelů v době špičky. Výsledkem je, že při sledování vašich oblíbených pořadů na Netflixu může dojít k rozsáhlému ukládání do vyrovnávací paměti. Pokud se připojíte k serveru VPN, váš poskytovatel internetových služeb nebude schopen zjistit, co sledujete. Nebudou tedy moci snížit rychlost.

Nejlepší VPN pro Amazon Fire TV Cube – Shrnutí

V podstatě existují dva druhy poskytovatelů služeb VPN: ti, kteří jsou kompatibilní s Fire TV Cube, a ti, kteří nejsou. V případě, že již víte vše o VPN, o kterém víte, nemusíte si přečíst celou recenzi níže. Tady jsou moje osobní oblíbené VPN pro FireTV Cube od roku 2019:

Nejlepší VPN pro Fire TV Cube – hloubková analýza

Pokud chcete získat více informací o poskytovateli služeb VPN, se kterým se chystáte zaregistrovat, přečtěte si následující recenze:

ExpressVPN

Hledáte VPN, která funguje naprosto v pořádku na Amazon Fire TV Cube? Už nehledejte. Ze všech aplikací VPN, které jsem vyzkoušel na Fire TV Cube, ExpressVPN na nás nejvíce zapůsobil. Globální VPN síť ExpressVPN je téměř bezkonkurenční. Můžete dokonce použít tohoto poskytovatele služeb VPN pro přístup k American Netflix na vaší Fire TV Cube!

Kromě toho můžete na svém zcela novém zařízení pro streamování odblokovat americké kanály jako Amazon Prime, Hulu, Showtime, Netflix a mnoho dalších. Předplatné ExpressVPN zahrnuje nepřetržitou živou podporu, tři souběžná připojení VPN a aplikaci VPN, která je nativně kompatibilní s Fire TV Cube.

Klady

 • VPN aplikace pro Amazon Fire TV Cube
 • Žádné protokolování vaší internetové aktivity
 • Umístěný na britských Virgin ostrovech
 • Pravidla pro vrácení peněz za jeden měsíc

Nevýhody

 • Existují i ​​jiné levnější alternativy VPN.

BulletVPN

BulletVPN je další VPN, která je plně kompatibilní s Fire TV Cube. Jejich VPN aplikace je dobře navržená a zjistili jsme, že je velmi snadné ji používat. Na záporné straně není tolik serverů VPN, ke kterým se můžete připojit přímo z aplikací samotných. Na tom by BulletVPN mělo rozhodně pracovat.

Klady

 • Skvělá aplikace pro Fire TV Cup
 • Pravidla pro vrácení peněz za jeden měsíc
 • Přísné zásady bez protokolů.

Nevýhody

 • Ne tolik serverů VPN jako ostatní poskytovatelé na tomto seznamu.

IPVanish

IPVanish byl prvním poskytovatelem služeb VPN, který spustil aplikaci VPN, která je 100% funkční na druhé generaci Amazon Fire TV Sticks. Jejich aplikace VPN na Amazon Fire TV Cube nevytahuje ani údery.

Rychlé servery, anonymní prohlížení a až 10 současných připojení jsou pouze některé z funkcí, které můžete získat z vašeho předplatného IPVanish.

Existují však i některé nevýhody. Nepodařilo se nám použít IPVanish k odblokování mnoha streamovacích kanálů, které zahrnovaly Netflix i BBC iPlayer.

Klady:

 • Rychlé rychlosti serveru VPN.
 • Neomezený provoz P2P.
 • 10 současných připojení VPN.
 • Optimalizováno pro Kodi.
 • Aplikace funguje na FireSticku skvěle.

Nevýhody:

 • 7denní lhůta na vrácení peněz.
 • Žádný z VPN serverů, které jsme testovali, nepracoval s Netflixem.

Nejlepší VPN pro Fire TV Cube – Wrap Up

Můžete se přihlásit k odběru ExpressVPN, BulletVPN nebo IPVanish. Nasazení aplikace VPN pro Amazon Fire TV Cube má v každém ohledu obrovské výhody. Už jste si koupili Amazon Fire TV Cube? Jak to vypadá podle vašeho názoru s FireStickem? Sdílejte své myšlenky v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me