UK VPN Server

Pátrání po britském občanství je skutečné. Mnoho lidí z celého světa, od expatů až po cestovatele, se zajímá o připojení k britskému VPN serveru, který by vypadal, jako by byl britský místní / rezident online. Potřeba britského VPN serveru stále roste s nárůstem geo-omezení a cenzury.


UK VPN Server

UK VPN Server

UK VPN Server

Zde je krátký přehled některých spolehlivých a důvěryhodných poskytovatelů VPN s britskými servery:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Proč potřebujete britský VPN server?

Mnoho britských expatů, kteří žijí v zahraničí, má zájem o opětovné získání přístupu k obsahu z domova, který je kvůli problémům s autorskými právy omezen geo. Na druhé straně by mezinárodní uživatelé měli mít zájem naučit se pravý anglický jazyk prostřednictvím webových stránek a služeb ve Velké Británii, ke kterým nemají přístup, aniž by byli ve Spojeném království. Hledání vzdělání není jediným důvodem, proč jsou mezinárodní uživatelé internetu po britském serveru. Zábava hraje hlavní roli v tom, proč se online uživatelé chtějí připojit k britskému VPN serveru.

Možnost přístupu k BBC iPlayer nebo britskému katalogu Netflix je něco, o čem si nikdo z nás myslel, že to nebylo možné, než na obrázku přišla VPN a její velká síť britských serverů. S poskytovatelem služeb VPN můžete spoofovat a prakticky změnit svou polohu na území Velké Británie. Tímto způsobem se s vámi bude zacházet jako s místním obyvatelem Velké Británie. Být jedním z vás způsobilý přístup k veškerému britskému obsahu, protože vaše IP adresa je připojena k vaší geografické poloze.

Další důvody

Přístup k online obsahu pouze pro USA

Pokud sledujete obsah ve Velké Británii, musíte se připojit k serveru se sídlem ve Velké Británii. Jakmile se k němu připojíte, stanete se stejně jako místní Britové se všemi oprávněními k přístupu na webové stránky, kanály nebo služby ve Velké Británii.

Výnosné nakupování 

Můžete ušetřit nějaké peníze s online hraniční nákupy. Pokud se zdá, že používáte adresu IP země, ve které se vaše položky nacházejí, dostanete zboží za původní ceny. Řekněme, že jste v USA a položka, kterou chcete koupit, je ve Velké Británii. Připojení k britskému VPN serveru vám umožní vypadat, jako byste ve Velké Británii. Skutečná cena nabízená pro obyvatele Velké Británie se zobrazí a vy si ji koupíte bez poplatků za hraniční transakce. Stručně řečeno, můžete nakupovat za originální zboží bez přepravních nákladů.

Procházejte web bezpečně

Protože VPN přesměruje váš provoz přes britský VPN server, získáte britskou IP adresu. Zdá se tedy, že se již nepřipojujete k internetu, odkud se skutečně nacházíte. Ve skutečnosti si webové stránky budou myslet, že jste ve Velké Británii na rozdíl od toho, kde skutečně jste. To vám pomůže získat nějaká anonymita.

Vylepšené zabezpečení

UK VPN server, ke kterému se připojujete, skončí šifrováním vašich dat. Výsledkem je nová IP adresa a možnost anonymního prohlížení webu. Žádná třetí strana nemůže dostat vaše ruce na vaše data nebo je upravit. Síť VPN dokáže chránit a chránit vaše data před online hrozbou, která má za následek vás být v bezpečí online.

Jak se připojit k britskému VPN serveru? Kroky

VPN nabízejí nejlepší rovnováhu z hlediska rychlosti, bezpečnosti a globálního pokrytí. Mít na svém zařízení nainstalovanou síť VPN má řadu výhod. Kromě získání možnosti přístupu k obsahu založenému na Velké Británii je další výhoda, kterou získáte, když si objednáte poskytovatele služeb VPN, ještě lepší. Připojení k britskému VPN serveru je více než snadné. Postupujte podle níže uvedených kroků a zjistěte, jak na to.

 1. Nejprve musíte vyhledat slušného poskytovatele VPN, jako je ExpressVPN a zaregistrujte se.
 2. Za druhé si stáhnete a nainstalujete aplikaci VPN do zařízení, které používáte.
 3. Vytvořte účet VPN a poté spusťte aplikaci v zařízení.
 4. Hledejte servery umístěné ve Velké Británii a připojte se k nim.
 5. Nyní máte Britská IP adresa, a zdá se, že používáte web z Velké Británie.
 6. Získejte všechna privilegia britského místního obyvatele / rezidenta a užívejte si neomezeného přístupu k obsahu Velké Británie.
RankVPN ProviderLink
hodnostposkytovatel předplatného
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Neomezená šířka pásma
 • Aplikace pro všechna vaše zařízení
 • Živá podpora 24/7

Navštivte ExpressVPN

hodnostposkytovatel předplatnéhoNavštivte NordVPN
hodnostposkytovatel předplatnéhoNavštivte BulletVPN
4poskytovatel předplatnéhoNavštivte Surfshark

Nejlepší britský VPN server

Pokud se chcete připojit k britskému VPN serveru, měli byste zvážit mnoho věcí. Za prvé, ne každá služba VPN je spolehlivá. Nemůžete věřit každé službě VPN, na kterou máte ruce. Ne všichni jsou věrní svým nárokům a ne mnoho splňuje očekávání uživatelů. Někteří možná nemají ani britské servery, ke kterým se můžete připojit. Přestože na celém světě existuje více než 800 poskytovatelů VPN, podařilo se nám sestavit seznam nejlepších VPN, které nabízejí britské servery. Zde jsou některé z nejlepších VPN na trhu:

ExpressVPN

ExpressVPN je naše nejlepší volba pro poskytovatele VPN. Tato služba je ideální pro každého online uživatele, který se snaží získat přístup k obsahu ve Velké Británii. Mluvíme o oceněné, bezpečné VPN, která nabízí vynikající služby za vynikající rychlosti. Společnost využívá nejnáročnější šifrovací protokoly, aby zajistila bezpečné připojení. ExpressVPN má mnoho britských serverů, ze kterých si můžete vybrat, z nichž všechny jsou super rychlé.

Poskytovatel provozuje mnoho serverů v 94 zemích. To znamená, že můžete svoji adresu IP zkazit kamkoli jinam. Mějte na paměti, že všechny servery používají sdílené adresy IP, takže sdílíte adresu IP se stovkami dalších uživatelů. Mnoho chválí ExpressVPN a považuje to za nejlepší v oboru. Společnost nabízí nepřetržitý zákaznický servis a 30denní záruku vrácení peněz. Předplatné služeb ExpressVPN nehrozí žádné riziko ani poškození. Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN zde.

 • ExpressVPN má britské servery v:
  • East London
  • Docklands
  • Berkshire
  • Londýn
  • Kent
  • Berkshire
  • Wembley
 • Její společnost sídlí mimo Alianci pěti očí.
 • ExpressVPN používá k ochraně dat tvrdé protokoly vojenské třídy.
 • Ve více než 90 zemích je distribuováno více než 1000 superrychlých serverů
 • Poskytovatel má dlouhou historii úspěšného odblokování obsahu.
 • Získáte neomezené stahování a super rychlé připojení pro streamování s ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN je poskytovatel, který důrazně doporučujeme pro jeho bezpečnostní opatření a tajné funkce. Po připojení k jednomu ze serverů společnosti Nord (řekněme britského serveru) získáte sdílené adresy IP, Tor přes VPN, ochranu proti úniku DNS a dvojité šifrování. To znamená, že vaše data jsou šifrována dvakrát, na rozdíl od pouze jednou. Když už mluvíme o IP adresách, většina z nich je sdílena, ale v případě potřeby jsou k dispozici některé vyhrazené IP servery.

Ochrana osobních údajů je dalším aspektem, o který se společnost stará. Umístěním v Panamě, kde neplatí zákony o uchovávání, si uživatelé mohou být jisti, že jejich data jsou v bezpečných rukou. Severské britské servery jsou fantastické. Zákaznická podpora je také povzbuzujícím faktorem, který chce využívat služeb společnosti Nord. Jak jsme řekli, NordVPN je jedna z nejbezpečnějších sítí VPN, kterou si můžete vybrat. Přečtěte si celý text Posouzení tady.

 • Společnost provozuje mnoho serverů ve Velké Británii.
  • V Manchesteru: 201
  • V Londýně: 508
 • Společnost NordVPN sídlí v Panamě, což znamená, že je ideální pro uživatele, kteří dbají na ochranu soukromí, protože existuje politika nulových protokolů.
 • Společnost nabízí skvělé služby zákazníkům a záruku vrácení 30 peněz.
 • Společnost NordVPN má rozsáhlou síť serverů rozšířenou v 62 zemích.
 • Tento poskytovatel má vynikající rychlostní výkon, což znamená, že je ideální pro streamování.
 • Existuje velmi dobré šifrování, ochrana proti malwaru CyberSec, ochrana auto-WiFi WiFiSec a přepínač zabíjení systému.
 • Skutečnost, že má funkci Double VPN, je o to bezpečnější.

BulletVPN

 Pokud chcete chránit své soukromí a odblokovat webové stránky s 30denní zárukou vrácení peněz, musíte se přihlásit k odběru BulletVPN. Ačkoli to není tak zkušené jako jiné dlouhodobé VPN v oboru, stále je to jedna z nejlepších VPN, které můžete získat. Tento poskytovatel provozuje slušnou síť serverů distribuovaných ve všech částech světa. BulletVPN navíc využívá standardních šifrovacích protokolů, aby zajistil zachování standardů bezpečnosti a soukromí. Společnost také zajišťuje, aby její servery nebyly přetíženy. Společnost také používá prvotřídní přepravní linky pro zajištění co nejvyšší rychlosti. Kromě toho má BulletVPN také aplikace pro všechny platformy. Přečtěte si více o recenzi BulletVPN zde.

 • BulletVPN provozuje 6 britských serverů v Londýně.
 • Šifrování vojenské úrovně a nejnovější protokoly VPN.
 • K dispozici je Killswitch a nepřetržitý živý chat.
 • Poskytovatel nabízí bezplatnou funkci inteligentního DNS.

Surfshark

Surfshark je pouze VPN, kterou musíte mít při přístupu na celosvětový web chráněni a zdarma. Přestože Surfshark nebyl na trhu dlouho, upoutal pozornost mnoha uživatelů VPN. Společnost provozuje přes 800 serverů v 50 zemích po celém světě. Někteří odborníci porovnávají služby společnosti Surfshark s jinými zavedenými vedoucími pracovníky v oboru, kteří dlouhodobě působí na trhu VPN. Přečtěte si více o Surfshark v této recenzi.

 • Surfshark má servery v Londýně a Manchesteru.
 • Tento poskytovatel nabízí nepřetržitou podporu živého chatu a podporuje sdílení souborů P2P.
 • Surfshark provozuje politiku bez protokolování a má funkci přepínače kill.
 • U tohoto poskytovatele nebyly zjištěny žádné úniky ani viry.
 • Sídlí na Britských Panenských ostrovech, daleko od 14 zvědavých očí.
 • Společnost provozuje politiku nulových záznamů, což znamená, že soukromí je dobře udržováno.

IPVanish

Ačkoli IPVanish se sídlem v USA, je jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů v odvětví VPN. Označuje se jako nejrychlejší a nejrychleji rostoucí špičková VPN na světě. IPVanish vám pomůže připojit se k britskému VPN serveru bez potíží. Je perfektní pro získání britské IP adresy, protože provozuschopnost je skvělá a poskytovatel má výběr britských serverů, které jsou všechny velmi rychlé. Ve skutečnosti je britský VPN server IPVanish ideální pro sledování BBC iPlayeru a mnoha dalších britských obsahů. Rozhraní VPN je jednoduché a software je velmi snadno použitelný. IPVanish dodržuje zásady nulových protokolů a používá přísné šifrovací protokoly pro zvýšení soukromí a zabezpečení. Získejte více informací o IPVanish v tato recenze.

 • IPVanish má britské servery v následujících městech:
  • Glasgow: 2
  • Londýn: 89
  • Manchester: 9
  • Nottingham
 • Poskytovatel nabízí nepřetržitý živý chat a podporu P2P.
 • K dispozici je přepínač zabíjení pro Windows a MacOS pro větší zabezpečení.
 • IPVanish provozuje více než 1000 serverů v 60 zemích.

VyprVPN

VyprVPN je důvěryhodný poskytovatel služeb VPN, který vám pomůže získat přístup k zabezpečenému a neomezenému celosvětovému webu. Společnost má centrálu ve Švýcarsku a dodržuje zásady nulových protokolů, které při používání služby nezaznamenávají ani nezachovávají žádná uživatelská data. Tento poskytovatel nabízí svým klientům přístup k některým působivým bezpečnostním prvkům, rozsáhlé síti serverů a užitečným službám zákazníkům. VyprVPN poskytuje rychlé a stabilní spojení se 700 servery v 70 zemích. Získejte další informace o této VPN v tomto VyprVPN recenze.

 • Má britský server v Londýně.
 • VyprVPn má snadno použitelné aplikace pro každé zařízení.
 • Tato VPN zabraňuje a brání škrtení.
 • VyprVPN používá pro šifrování více protokolů.

Seznam populárního obsahu ve Velké Británii

Zde je seznam některých nejsledovanějších a nejpřístupnějších kanálů a služeb ve Velké Británii.

 • BBC iPlayer
 • UKTV
 • Kanál 4
 • Kanál 5
 • Sky UK
 • itv
 • BBC novinky
 • Sky one
 • E4
 • Tiny Pop

UK VPN Server – Závěrečné myšlenky

Přestože důrazně doporučujeme přihlásit se k odběru ExpressVPN za účelem připojení k britskému serveru, nezapomínejte na ostatní fantastické VPN, které jsme zmínili výše. Všechny mají slušné serverové sítě, které poskytují bleskovou rychlost a vynikající služby. Navíc jsou všechny tyto VPN zaměřeny na zabezpečení; šifrování je průmyslovým standardem. Cílem všech z nich je také poskytnout svým uživatelům maximální soukromí a anonymitu.

Hlavní funkcí těchto sítí VPN je tunel do Velké Británie s britskou adresou IP, kterou poskytují. Bez ohledu na to, co možná budete potřebovat britský VPN server, bude pro vás kterýkoli z výše uvedených služeb skvělým servisem. Při zvážení všech věcí je na vás, abyste si vybrali, která VPN vám nejvíce vyhovuje. Který to bude? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Související příspěvky

 • Nejlepší alternativy TunnelBear

  Nejlepší alternativy pro VPN TunnelBear

  Žádné komentáře | 30. července 2018

 • Nejlepší VPN pro Microsoft Surface Pro

  Nejlepší VPN pro Microsoft Surface Pro

  Žádné komentáře | 17.11.2017

 • Nejlepší uživatelé VPN Reddit preferují

  Nejlepší uživatelé VPN Reddit hlasovali pro rok 2020

  5 komentářů | 7. července 2017

 • Nejlepší VPN pro Egypt

  Nejlepší VPN pro Egypt

  Žádné komentáře | 28. května 2018

O autorovi

Razan K

Razan je nadšený bloger zabývající se internetovou bezpečností a online obhájce soukromí. Její články se točí hlavně o tom, jak se VPN staly nezbytností v dnešním digitálním světě.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map