Jak aktualizovat Příručku ke stažení a instalaci Kodi 18

Jak aktualizovat Kodi 17 na Kodi 18 Leia? Ven s Kryptonem, ahoj Leia. Verze Kodi 18 zasáhla trh stahování. Bylo provedeno několik změn a díky vývojářům Kodi, někteří z nás měli malou chuť, když byla předběžně vydána beta verze. Skutečný obchod je však nyní pryč. Tady je tedy vše, co potřebujete vědět o Kodi 18 a jak jej nainstalovat do jakéhokoli zařízení.


Jak stáhnout a nainstalovat Kodi 18

Jak stáhnout a nainstalovat Kodi 18

Jak stáhnout a nainstalovat aktualizaci Kodi 18?

Kodi lze nalézt na Windows, Mac, Android, Linux, Raspberry Pi, iOS a dalších zařízeních. Nyní je čas na proces aktualizace. Kroky jsou poměrně jednoduché. Chcete-li se v něm pohybovat, postupujte zde krok za krokem.

 1. Navštivte oficiální stránku ke stažení Kodi.
 2. Vyberte zařízení, které používáte.Nainstalujte Kodi 18 Leia Nightly Build
 3. Uvidíte vyskakovací okno, klikněte na „Doporučeno“.
 4. Klepněte na modré tlačítko.Jak nainstalovat Kodi 18 Leia
 5. Počkejte, až se stáhne soubor Kodi 18.
 6. Otevřete stažený soubor a spusťte instalaci.

Jakmile na svém streamingovém zařízení nastavíte zařízení Kodi 18 Leia, stačí nainstalovat některé doplňky Kodi 18 Leia. Nezapomeňte, že v případě, že již máte nainstalovanou předchozí verzi Kodi, je třeba postupovat podle výše uvedeného postupu a aktualizovat ji na Kodi 18. Všechna předchozí nastavení a doplňky, které jste přidali, zůstanou zachována..

Jak nainstalovat Kodi 18 na FireStick

Na FireStick najdete velké množství multimediálního obsahu. Existuje však určitý prémiový obsah, který je dodáván s některými značkami s vysokou cenou.

To je jeden z největších důvodů, proč uživatelé instalují Kodi na Fire Stick. Je považován za jednu z nejlepších aplikací Amazon FireStick, která otevírá zcela nový svět bezplatného obsahu.

Jako fanoušci Kodi ho pravděpodobně máte na Fire Stick. Proto můžete postupovat podle této příručky, jak nainstalovat aplikaci Kodi Leia na FireStick.

Kodi 18 – Co je nového

Podle oficiálních webových stránek společnosti Kodi obsahuje nová aktualizace následující opravy:

 • Aktualizujte dokumentaci týkající se vývoje Pythonu a kůže.
 • Opravte selhání některých hudebních souborů, které obsahují rámec UFID ID3v2.
 • Při minimalizaci v systému Mac OSX nevyřešte žádnou odpověď.
 • Opravte cestu pro vyhledávání externích titulků.
 • Pokud se zobrazí „Player Process Info“, vyřešte selhání stisknutím tlačítka „x“ a zastavte obraz DVD .iso.
 • Snímek obrazovky: zjednodušit logiku a zachránit peníze, pokud není nastavena žádná složka.
 • Změnit rozlišení (pokud je požadováno) při spuštění aplikace (opravuje problémy s rozlišením XBXO).
 • Android: Resetujte kalibrace, pokud se změní limit GUI.
 • Android: opravte problémy s umístěním titulků.
 • Opravte problémy se seznamem povolených řešení v systému Windows.
 • Rozšířit možnost skrýt spoilery jako text nebo obrázky z pohledu knihovny.
 • Přidejte podporu pro nová zařízení iOS.

Nejlepší VPN pro Kodi 18 Leia

Mnoho streamovaných webů zablokuje váš přístup na základě vaší polohy. Mohou zjistit vaši polohu tím, že nahlédnou na vaši IP adresu. Proto při používání Kodi je použití VPN velmi důležité. Virtuální privátní síť vám umožní skrýt vaši současnou IP adresu a převzít novou adresu se sídlem v zemi, kde má určitý kanál práva na pokrytí..

Po připojení k serveru v této oblasti budete mít plný přístup k webovým stránkám pro streamování bez ohledu na to, kde byste mohli být. Nejen to, ale VPN má i další výhody. Zde je několik:

 • Obejít regionální omezení: Kodi umožňuje svým uživatelům instalovat doplňky pro účely streamování. Některé z nich však mohou být omezeny na svůj vlastní region, což znemožňuje cizincům přístup. S sítí VPN budete moci tyto doplňky doplnit a používat je kdekoli.
 • Vyhněte se zkrácení ISP: Váš poskytovatel internetových služeb má schopnost snížit rychlost připojení. Co lidé říkají „Throttling“, rád volám otravně, zejména pro návazce. S VPN však můžete skrýt svou identitu a šifrovat provoz, takže váš poskytovatel internetových služeb je zablokován před jakýmkoli pokusem o omezení.
 • Lepší soukromí a bezpečnost: Síť VPN zvyšuje vaše zabezpečení a soukromí pomocí nejnovějších šifrování na vojenské úrovni.
 • Aplikace VPN: Renomovaní poskytovatelé VPN nabízejí aplikace, které jsou uživatelsky přívětivé na hlavních zařízeních. Klienty VPN najdete na serverech FireStick, Android, iOS, PC a Mac.

Unavil jsem se ExpressVPN moje maličkost. Je to nejlepší služba VPN, kterou můžete s Kodi použít. Tato síť VPN má servery po celém světě, takže můžete zaručit perfektní zážitek ze streamování, když ji používáte. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN níže.

Kodi 18 Příručka pro stahování a instalaci – Závěrečné myšlenky

Instalace nového zařízení Kodi Leia nebyla s tímto průvodcem nikdy snazší. Jediné, co musíte udělat, je sedět a užít si spoustu úžasného streamovacího obsahu, který nabízí Kodi, ať jste kdekoli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me