Jak nainstalovat Kodi 19 Matrix na Amazon Fire Stick

Ven se starým, s novým, Vývojáři XBMC konečně vydali nejnovější verzi Kodi. Jak možná víte, verze nebude stabilní až do dalšího testování. Všichni však milujeme aktualizace a získávání Kodi 19 na tvůj FireStick není to jednoduché, což nás přivádí k tomuto průvodci. Dnes vám ukážeme vše, co potřebujete vědět o Kodi 19 Matrix a jak jej stáhnout na Amazon Fire Stick.

Jak nainstalovat Kodi Matrix na Fire Stick

Instalace Kodi Matrix na Amazon Fire Stick

Kodi v19 (Codename: Matrix) byl spuštěn před pár měsíci a má spoustu nových funkcí, ze kterých může těžit. Na jejich oficiálních webových stránkách najdete odkazy ke stažení Windows, Mac, Android, Linux a Raspberry Pi.

Získání aplikace Fire Stick však vyžaduje určité technické znalosti, které již máme zde theVPN.guru. Držte se nás a naučte se stahovat Kodi 19: Matice na vašem Amazon FireStick níže:

Metoda ES File Explorer

V aplikaci Amazon Store nenajdete aplikaci Kodi, což znamená, že k získání aplikace budete muset použít řešení. První metoda je ES File Explorer, které mohou instalace, mazání a správa aplikací a další na vašem zařízení. Co musíte udělat:

 1. Spusťte svůj Fire Stick Device.
 2. Otevřete vyhledávací panel a vyhledejte ES File Explorer, následuje výběr samotné aplikace.ES File Explorer Download
 3. Dále klikněte na Dostat.Získejte ES File Explorer
 4. Po dokončení stahování spusťte aplikaci ES File Explorer.
 5. Klikněte na Správce stahování.ES File Explorer Download Manager
 6. Po tom, hit „+ Nová značka“ ve spodní části obrazovky.Přidat nový ES File Explorer
 7. Objeví se vyskakovací okno. Zadejte následující odkaz: http://bit.ly/3ceob8n.Stáhněte si Kodi Matrix ES
 8. Udeřil Stáhnout teď a počkejte na dokončení procesu.
 9. Spusťte a užívejte si Kodi 19 na vašem FireStick.Kodi Matrix na Fire Stick

Nyní máte na Fire Fire Kodi 19. Projděte si široký výběr doplňků a streamovacích služeb na jednom místě.

Metoda stahování

Existuje jiný způsob, jak získat aplikaci Kodi ve vašem FireSticku, a to instalací Aplikace pro stahování. Tento software má více než 5 milionů uživatelů protože jim umožňuje snadno stahovat soubory z internetu do jejich zařízení.

To je docela důležité, pokud se pokoušíte doplňovat aplikace do zařízení Fire Stick, zejména pokud jde o soubory APK. S tím bylo řečeno, tady je to, jak vy použijte aplikaci Downloader k získání Kodi 19 na Fire TV.

 1. Nejprve spusťte Amazon Fire Stick.
 2. Vydejte se na Nastavení panel a od Moje požární televize, vyberte Možnosti vývojáře.FireStick-DeveloperOptions-1
 3. Vyberte ‘Povolit aplikace z neznámých zdrojů.FireStick-Unknown-Sources-1
 4. Klikněte na Zapnout.Zapnout
 5. Nyní otevřete panel vyhledávání a napište Downloader.Zadejte Downloader
 6. Na další stránce vyberte ikonu Aplikace pro stahování.Získejte aplikaci Downloader
 7. Další zásah Stažení.Stáhněte si Downloader
 8. Po stažení aplikace ji spusťte kliknutím na ikonu Tlačítko Otevřít.Otevřete aplikaci Downloader
 9. Ve chvíli, kdy aplikaci aktivujete, vás o to požádá povolení pro přístup k vašim souborům. Nech to.Downloader Povolit přístup
 10. V sekci URL vložte následující odkaz: http://bit.ly/3ceob8n.Odkaz ke stažení na Fire Stick
 11. Poté, co se zapnete Jít, počkejte, až proces stahování dokončí a nainstaluje aplikaci do zařízení.Instalace Kodi na FireStick
 12. Po dokončení aplikace Kodi bude zahájení na vlastní pěst.Kodi Matrix na Fire Stick
 13. Nyní máte Kodi 19: Matrix na Amazon Fire Stick.Kodi 19 byl spuštěn

Z nějakého důvodu verze na Fire Stick neukazuje Codename of Kodi 19, ale podle testů, které jsme provedli, je plně funkční.

Co je nového?

Kodi byla založena na Python 2, který je nyní téměř úplně mrtvý. Od této chvíle Kodi 19 „Matrix“ používá Python 3 tlumočník, aby všechny spustil Doplňky založené na Pythonu, což je úplný upgrade na předchozí verze softwaru.

Jinými slovy, je to výhoda pro všechny uživatele Kodi, ať už jde o vývojáře doplňků nebo spotřebitele. Proč? Vývojáři doplňků Kodi nyní mohou otestovat svou práci pomocí nejnovějších sestav Kodi a uživatelé jsou schopni nainstalovat a provozovat je.

Podle jejich oficiální webové stránky, Maticová verze Kodi je stále ve vývoji. Při používání se setkáte s některými problémy, zejména s klientem Windows.

Zde je uvedeno, co web uvádí:

„Existují také problémy, které je třeba opravit pomocí základních znalostí vývojářů. Od přechodu na Python 3 existují určité potíže zejména na všech platformách Windows. Verze Kodi pro UWP (Xbox) se vůbec nezkompiluje a potřebuje někoho, kdo ji bude prosazovat.

Existují také problémy s některými knihovnami, např. Polštář, PyCryptodome, cTypes atd., Protože chybí nebo jsou nekompatibilní verze, takže doplňky, které na nich závisí, se nespouštějí a nemohou být testovány na Windows.

Věci budou na okrajích trochu syrové, dokud nebudeme schopni tyto věci napravit, tak mějte s námi a pokud máte dovednosti a můžete posílit a přispět, udělejte to prosím. “

Navzdory tvrzení, někteří z vás by rádi podstoupili riziko a vyzkoušeli si software sami, proto jsme přišli s tímto průvodcem na prvním místě.

Vývojáři společnosti Kodi musí udělat mnoho pro zdokonalení stability softwaru, zejména od ukončení programu Python 2.

Nové funkce

Takže otázku, kterou si všichni kladou teď, co byste očekávali od nového a vylepšeného softwaru Kodi? Vrhneme na to nějaké světlo. Tady je co Kodi 19 Matrix má pro vás v obchodech:

 • Podpora interního webového prohlížeče
 • Vylepšená podpora AirPlay
 • Oficiální integrace s aplikacemi třetích stran, jako jsou Netflix, Amazon Video, Hulu a další
 • Podpora Samsung Smart TV
 • Vylepšené možnosti 3D videa
 • Vylepšená integrace inteligentních domů

Nejlepší doplňky Kodi 19: Matrix:

Lidé získají Kodi pro jeho širokou škálu doplňků, ale měli bychom si uvědomit, že ne všechny z nich jsou legální. Najdeš nelegální doplňky které vám umožňují bezplatný přístup ke všem druhům nejnovějších filmů, pořadů, sportu, hudby a dalších.

Video obsah nelegálních doplňků je však poškrábaný a chráněný autorskými právy, což znemožňuje použití, protože váš ISP může sledovat všechny vaše aktivity.

Pokud by se ISP rozhodl dát své údaje vládě, tento druh činnosti by vás dostal do potíží. Proto vám doporučujeme používat oficiální doplňky místo toho, i když některé z nich vás budou stát nějaké peníze.

Díky tomu jsme zaokrouhlili několik doplňků, které můžete použít na Kodi 19, podívejte se na ně:

 • Popcornflix
 • FilmRise
 • SnagFilms
 • Pluto.TV
 • Křičí Factory TV
 • Klasické kino
 • Dailymotion
 • Praskání
 • BBC iPlayer
 • Youtube
 • ITV
 • USTV nyní
 • Fox Sports
 • NHL.tv
 • ViaPlay
 • DAZN
 • Podcasty iTunes
 • CBC Radio
 • Rai Play
 • ABC Family
 • Škubnutí
 • Funimace
 • ZDF
 • Dospělý plavat

Stahování a používání doplňků společnosti Kodi

Uvádění toho, co se na Kodi můžete dostat, je jedna věc a jejich získání je další. V této části vás naučíme, jak nainstalovat doplňky Kodi a jak je ovládat kdekoli na světě.

Budeme brát ITV jako příklad. Chcete-li nainstalovat doplněk ITV Hub na Kodi, musíte udělat následující:

 1. Zahájení Kodi 19.
 2. Vyberte doplňky a klikněte na ikona balíčku v levé horní části obrazovky.Balíček Kodi
 3. Dále zvolte “Instalace z úložiště.”Instalace z úložiště
 4. Vybrat Úložiště doplňků Kodi.Úložiště doplňků Kodi
 5. Hledat Doplňky videa a zasáhla to.Video doplňky
 6. Procházejte seznamem, dokud nenajdete iPlayer WWW, což je doplněk BBC iPlayer.BBC iPlayer Add-on
 7. Klikněte na Tlačítko instalace a počkejte, až proces skončí.Nainstalujte aplikaci BBC iPlayer Kodi
 8. Zahájení BBC iPlayer a vychutnejte si nejlepší britskou televizi pomocí nově nainstalovaného Kodi 19.

Geo-omezení společnosti Kodi

I když používáte aplikaci Kodi, kanály, které můžete sledovat, jsou stále předmětem geo-omezení. BBC iPlayer nefunguje mimo Spojené království a platforma může určit vaši polohu pomocí prozkoumání vaší IP adresy.

Bez britské IP, to chybové hlášení vyskočí:

„Televizní programy BBC iPlayer jsou k dispozici pouze ve Velké Británii.“BBC iPlayer Error Kodi

Instalací a. Můžete snadno obejít regionální omezení uložená na BBC iPlayer a jakýkoli další doplněk Kodi Soukromá virtuální síť na vašem zařízení.

S takovým softwarem můžete spoof online umístění podle serveru, ke kterému se připojujete. VPN bude přesměrovat data a skrýt svou identitu. Zakryje vaši IP adresu a nahradí ji dočasnou v zemi, kde je server umístěn.

Například, pokud je ve Velké Británii, dostanete IP adresa ve Velké Británii. Budete tak mít přístup k iPlayeru BBC bez ohledu na to, kde se nacházíte. Totéž platí pro všechny kanály se zeměpisným omezením, pokud se připojíte k serveru v příslušné zemi.

Nejlepší VPN pro Kodi

Pokud chcete na serveru Kodi odblokovat geo-omezený obsah, musíte se přihlásit k odběru důvěryhodné VPN. Vidíte, služby jako BBC iPlayer můžete také určit, zda používáte VPN, nebo ne, což jim pomáhá zablokovat přístup v obou směrech.

Při posuzování určité VPN používáme k určení její účinnosti přísný proces hodnocení. Zatím, ExpressVPN získala nejlepší místo na našem seznamu nejlepších poskytovatelů Kodi.

VPN má více než 128 umístění serveru ve 94 zemích, což vám velmi usnadní odblokování obsahu bez ohledu na to, v jaké zemi je omezeno.

Navíc ExpressVPN dodržuje a přísná politika bez protokolování, což znamená, že vaše data a prodat je třetím stranám nebo to vzdejte své vládě.

Díky pokročilým funkcím zabezpečení a ochrany osobních údajů ExpressVPN slibuje svým zákazníkům kompletní online bezpečnost a anonymita. Navíc noví odběratelé z nich mohou těžit 30denní politika vrácení peněz. V případě, že si to rozmyslíte, můžete požádat o vrácení celé částky do 30 dnů.

Nyní, i když ExpressVPN je to, co doporučujeme, existují i ​​jiné top Kodi VPN tam se podívat. Zde je seznam některých z nich.

Jak nainstalovat Kodi Matrix na Fire Stick – Parting Words

Kodi je jednou z nejlepších možností streamování obsahu. Zajišťuje všechny druhy zábavy, které potřebujete, díky čemuž je oblíbeným fanouškem. Tato popularita nutí vývojáře společnosti Kodi vylepšit a vylepšit jejich software tu a tam.

Kodi Matrix je nyní připravený k instalaci. Uživatelé Fire Stick však potřebují k dokončení procesu trochu technického know-how. Tato příručka obsahuje vše, co potřebujete vědět Kodi Matrix, jaké doplňky lze nainstalovat a jak nainstalujte si samotnou aplikaci na Fire Stick.

Máte-li jakékoli další otázky, napište je prosím do sekce komentářů níže. Ujistěte se, že odpovíme co nejdříve.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me