Jak nainstalovat Kodi na iPhone nebo iPad bez útěku z vězení

Kodi je multimediální přehrávač s otevřeným zdrojovým kódem, který v obchodě App Store snadno nenajdete. Li Kodi není pro vás k dispozici ke stažení můžete stále nainstalujte si ji do svého zařízení. Zatímco útěk z vězení mohl být vaší první možností, jak vyřešit problém s nedostupností Kodi, další způsoby vám mohou pomoci získat mediální centrum na vašem iPhone nebo iPadu.

V tomto článku vám ukážu, jak na toNainstalujte Kodi na iPhone nebo iPad bez útěku z vězení. Jakmile to zjistíte, budete okamžitě streamovat obsah prostřednictvím zařízení Kodi na svých zařízeních iOS.

Jak nainstalovat Kodi na iPhone nebo iPad bez útěku z vězení

Jak nainstalovat Kodi na iPhone nebo iPad bez útěku z vězení

Vždy používejte VPN

V posledních měsících dostali uživatelé Kodi hodně tepla stahování nelegálních a pirátských toků prostřednictvím doplňků Kodi třetích stran. Trollové autorských práv se dokázali dostat na konec těchto neetických praktik a mnoho uživatelů muselo čelit některým důsledkům. Proto vám radím skrýt svou IP adresu to odhalí, kdo jste a odkud se připojujete.

Pokud však zamaskovat vaši online identitu, budeš schopen anonymně procházet web a stáhněte si všechny doplňky Kodi, které chcete aniž by byl sledován. Co musíte udělat, aby se to stalo, je přihlaste se k odběru aplikace VPN a poté se připojte k serveru VPN. Jakmile je vaše IP adresa nahrazena jinou, můžete těžit ze všeho, co VPN nabízí:

 • Získejte minulé doplňky Kodi s omezeným přístupem ke geo: Mnoho doplňků Kodi nefunguje, pokud nejsou na místě, kde byly původně navrženy. S VPN však můžete obejít tato regionální omezení a přistupovat k doplňkům podle svého výběru.
 • Bypass ISP Throttling: Poskytovatel internetových služeb přestane omezovat vaše připojení a umožňuje vám streamovat obsah online bez jakékoli vyrovnávací paměti nebo zaostávání.
 • Zabezpečení a soukromí: Připojením k síti VPN byste zabalili svá data robustními šifrovacími protokoly, které je budou neustále zabezpečovat.
 • Aplikace VPN: Můžete snadno nastavit připojení VPN pomocí uživatelsky přívětivých aplikací VPN dostupných na počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick..

Nejlepší VPN pro instalaci Kodi

ExpressVPN je vynikající volbou pro přístup ke službám s omezeným přístupem jako je Kodi. Také poskytovatel umožňuje torrenting bez omezení šířky pásma nebo využití dat. Osobně se ExpressVPN osvědčil nejlepší VPN služba na trhu, zejména u společnosti Kodi.

Společnost je servery jsou optimalizovány pracovat lépe s doplňky Kodi a to není něco, co najdete jen u jakéhokoli poskytovatele VPN. Ale pokud trváte na prozkoumání dalších možností, můžete zkontrolovat seznam nejlepší VPN v roce 2019 níže.

Jak nainstalovat Kodi na iOS pomocí TweakBoxu

Vykopnout je zde snadný způsob instalace Kodi na vaše iOS zařízení:

 1. Na vašem iPhonu nebo iPadu, Navštivte web TweekBox.
 2. Klepněte na Instalovat nyní.
 3. Poté obdržíte zprávu, která umožní přístup.
 4. Klikněte na Povolit.
 5. Možná budete muset zadejte své heslo.
 6. Klikněte znovu na Instalovat.
 7. Po instalaci aplikace, ukončete výběrem možnosti Hotovo.
 8. Aplikace TweakBox je nyní na domovské obrazovce.

Nyní nainstalovat Kodi, musíte udělat následující:

 1. Spusťte aplikaci TweakBox.
 2. Stiskněte tlačítko Aplikace a vyberte Appstore Apps.
 3. Ve vyhledávací liště, zadejte Kodi.
 4. Vyberte Kodi a stiskněte install.
 5. Když se pokusíte otevřít Kodi, zobrazí se upozornění vývojáře Untrusted Enterprise Developer.
 6. Otevřete Nastavení a potom klepněte na Obecné.
 7. Vyberte Profily & Správa zařízení.
 8. Vyberte text umístěný pod aplikací Enterprise.
 9. Klikněte na Důvěřovat.
 10. Na výzvu, znovu klikněte na Důvěřovat.
 11. Vraťte se a používejte Kodi volně na iPhone a iPad.

Nainstalujte Kodi na iPhone nebo iPad pomocí Cydia Impactor

Jeden z nejjednodušších způsobů Nainstalujte Kodi na svůj iPhone nebo iPad je prostřednictvím Cydia Impactor, známé aplikace dostupné pro zařízení Windows i Apple. Tato aplikace umožňuje majitelům stahovat a instalovat aplikace, které nejsou obchodem App / aplikací z jiných obchodů. Chcete-li začít, musíte stažení Cydia nárazové těleso  stejně jako nejnovější Soubor Kodi.IPA.

 1. Připojte svůj iPhone nebo iPad k počítači PC nebo Mac. V případě, že se iTunes po připojení zařízení iOS automaticky otevře, zavřete jej a teprve poté pokračujte.
 2. Spusťte Cydia Impactor poté přetáhněte soubor Kodi IPA, který jste stáhli dříve do aplikace.
 3. Zkontrolujte, zda je vybráno vaše zařízení iOS v rozbalovací nabídce klikněte na Start.
 4. Aplikace požádá o Přihlášení Apple ID. Je ověřeno u společnosti Apple a používá se pouze k podpisu souboru IPA, ale můžete použijte alternativní Apple ID pokud jde o soukromí.
 5. Jakmile aplikaci nainstalujete, Jdi do nastavení > Všeobecné > Profily & Správa zařízení (to se může mírně lišit v závislosti na vaší verzi systému iOS).
 6. Určete profil s vaším konkrétním Apple ID a otevřete ji.
 7. Klepněte na tlačítko Důvěra „důvěřujte“ nové aplikaci Kodi ve vašem zařízení Apple.
 8. Spusťte aplikaci a užijte si mnoho výhod, které mají uživatelé Kodi k dispozici.

Pokusili jsme se provést pokyny co nejjednodušší. Pokud však metoda nefunguje, přečtěte si, abyste věděli, jak můžete Nainstalujte Kodi na svůj iPhone nebo iPad pomocí Xcode další kompatibilitu umožňující aplikaci.

Nainstalujte Kodi na iPhone nebo iPad pomocí Xcode

Abyste mohli používat Xcode, budete potřebovat tři věci:

 • Debi soubor Kodi: Získejte to od oficiální stránky společnosti Kodi.
 • Aplikace pro iOS: Pokračujte ke stažení v1.9 a poté rozbalte soubor.
 • Xcode 8 App z obchodu Mac App Store.

Jakmile máte soubor deb uložen na ploše a ostatní na počítači Mac, mohu začít instruovat:

 1. Začněte tím zapojení iPadu / iPhone do počítače Mac. Jednou hotovo, otevřít Xcode.
 2. Zvolte „Vytvořit nový projekt Xcode“. Ujistěte se, že je vlevo zvýrazněna položka „Aplikace“ vyberte „Aplikace pro jedno zobrazení“. Klikněte na Další.
 3. Jděte do identifikujte aplikaci, kterou chcete vytvořit. Zadejte název produktu jako Kodi a identifikátor organizace jako něco jedinečného pro vás. Nechte ostatní pole nebo možnosti tak, jak jsou, a zvolte, aby se aplikace stala univerzální. Klepněte na tlačítko Další.
 4. Vyberte umístění pro své úložiště Git na další krabici. Mohl bys zvolte jej uložit na plochu. Klepněte na tlačítko Další.
 5. Rozhodnete se odepřít přístup Xcode ke svým kontaktům.
 6. Uprostřed obrazovky Xcode se objeví chybová zpráva. Mělo by to zní „Nebyly nalezeny žádné identity kódování“. Klikněte na „Opravit problém“ a poté na Přidat… v dalším dialogovém okně. Zadejte své Apple ID a přihlaste se.
 7. Na hlavní obrazovce se zobrazí zpráva, která zní: „Chcete-li tento problém vyřešit, vyberte vývojový tým, který chcete použít pro zajištění.“ Vyberte si jeden vývojový tým to je tam a Xcode bude zaneprázdněn „vyřešením problémů“. Všechno by mělo být v pořádku za pár minut.
 8. Spusťte aplikaci App Signer kliknutím na ikonu, kterou jste uložili po rozbalení stahování na plochu. Vyhledejte debi soubor Kodi a stiskněte Otevřít. Zobrazený podpisový certifikát by měl být již vyplněn, ale pro profil zajišťování, vyberte požadovaný identifikátor. Poté klikněte na Start.
 9. Zadejte název souboru do pole Uložit jako a klikněte na Uložit. Aplikace Signer rozbalí data a uloží soubor. Po dokončení řekne Hotovo.
 10. Vraťte se zpět do Xcode a vyberte Zařízení. Vyberte své zařízení iOS. Jednou hotovo, přejděte dolů pro malé znaménko plus a klikněte na něj. Pamatujte, že jej najdete na pravém panelu. Vyhledejte a vyberte soubor ipa Aplikace iOS Signer byla vygenerována v kroku 9 a klikněte na Otevřít. Jakmile bude instalace dokončena, objeví se aplikace Kodi v části Installed Apps.
 11. Odpojte zařízení iOS. Když se na to podíváte, uvidíte ikonu Kodi a po klepnutí na ni se může zobrazit zpráva „Důvěryhodný vývojář“. Ignorujte to klepnutím na Storno. Po tomto, vydejte se na Nastavení>Správa zařízení>Aplikace pro vývojáře a zvolte Důvěřovat “[jméno účtu].” Opětovným klepnutím na Důvěru už nikdy nebudete dostávat oznámení od Nedůvěryhodných vývojářů.
 12. Jsi hotový! Vraťte se na domovskou obrazovku a klepnutím na ikonu spusťte aplikaci.

Nainstalujte Kodi na iOS 10 – Final Thoughts

Pokud budete postupovat podle těchto pokynů, můžete Kodi snadno nainstalovat do svého iPhone nebo iPad a vychutnat si různé kanály, které nabízí. V případě, že narazíte na nějaké problémy, zanechte mi komentář s vaším dotazem a já se k vám vrátím co nejdříve.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me