Jak nainstalovat USTVNow na Kodi 17 Krypton

Už vás nebaví dlouhodobé kabelové předplatné? Chtěl bys streamujte zdarma jako CBS, CWTV, CBS a PBS zdarma? Pak se připojte k 90% Kodi uživatelé, kteří povolili USTVNow add-on. Už vás všichni vyčerpali, co? Pokud chcete začít s USTVNow na Kodi, stanovil jsem vše, co potřebujete udělat jak nainstalovat USTVNow na Kodi v tomto komplexním průvodci.

Jak nainstalovat USTVNow Addon na Kodi 17 Krypton

Jak nainstalovat USTVNow Addon na Kodi 17 Krypton

Krok 1 – Zaregistrujte se u USTVNow

Přestože kanál umožňuje bezplatný přístup k jeho obsahu, stále musíte vytvořit účet. Pojďme se podívat, jak vytvořit bezplatný účet a případně jej upgradovat:

 1. Návštěva USTVNow.
 2. Je zřejmé, že musíte klepnout na “Přihlásit se”, zkontrolujte, kam směřuje šipka. Sign_Up_USTV
 3. Na další stránce, Registrace proces začíná.
 4. Zadejte vaše E-mail, jméno, příjmení a heslo.
 5. Stiskněte „Zaregistrujte se“. Zapomeňte na přihlášení na Facebook, udělejte to staromódní cestou.
  Zaregistrujte se u USTVNow
 6. Dále musíte kliknout na Pokračovat.
 7. Potvrďte, že jste občanem USA zaškrtnutím požadovaného políčka a Souhlasíte s jejich podmínkami.
 8. Nyní, od vašeho emailová adresa byl odeslán, obdržíte e-mailem dokončit proces.
 9. Jste hotovi, nyní máte účet USTVNow.
 10. Bezplatný účet umožňuje přístup k účtu 5 kanálů. Pokud chcete využít více než to, co potřebujete upgradujte své předplatné na placenou.
  Plány USTV

Získání USTVNow na Kodi

Nyní, když máte účet USTVNow, chybí pouze samotný doplněk. Protože je USTVNow oficiálním doplňkem, jeho instalace by zabrala hodně času. Podívejme se, jak jej získat na svém zařízení podporujícím Kodi:

 1. Aktivujte svou aplikaci Kodi a přejděte na Doplňky.
 2. Vidíš to? Otevřený balíček ikona vlevo nahoře? Klikněte na to.
  Balíček Kodi
 3. Na další stránce, „Instalovat z úložiště“ je to, co hledáte.Instalace z úložiště USTV
 4. Poté dejte „Úložiště doplňků Kodi“ Kohoutek.Úložiště doplňků Kodi
 5. Nyní vyberte „Doplňky videa“ volba.Video doplňky
 6. Podívejte se na Doplněk USTVNow a klikněte na něj.USTV nyní doplněk
 7. V pravé dolní části obrazovky vyberte možnost Nainstalujte.Nainstalujte si USTV
 8. Po dokončení stahování se vraťte zpět Doplňky videa. Najdeš USTVNow tam.USTV nyní
 9. Spusťte doplněk a přihlaste se pomocí svého přihlašovacího údaje. Pokud jste přeskočili na tuto část, vraťte se a Zaregistrujte se u USTVNow.Přihlaste se na USTV
 10. Vaše e-mailem je vyžadován první.
  Zadejte email
 11. Poté zadejte svůj Heslo.Zadejte heslo
 12. Někdy vás doplněk požádá restartujte svůj Kodi. Udělejte to, abyste ji mohli používat.Restartujte a hotovo
 13. Nyní můžete sledovat zdarma americké televizní kanály na platformě podporující Kodi.

VPN pro Kodi?

Možná to už nevíte, ale většina z nich Doplňky Kodi jsou omezeny na oblast. To znamená, že k nim lze přistupovat pouze v konkrétních zemích se svolením geo-omezení. Dovolte mi vysvětlit více. Pouze ty kteří mají bydliště ve Spojených státech, mohou sledovat obsah USTV. To proto, že drží Americká IP adresa. Pokud však žijete v zahraničí, můžete kanál stále získat pomocí VPN. Jak? Tohle může VPN udělat:

 • Virtuální soukromá síť může skrýt svou IP adresu a změňte svou polohu stiskem tlačítka. Jediné, co musíte udělat, je vybrat server v zemi, ve které se chcete objevit (virtuálně) a jste tam. Budete také získat IP adresu v regionu místo toho, který máte nyní maskovaný. Díky tomu můžete přístup k online obsahu tohoto území navzdory tomu, že je v zahraničí. Pokud jde o USTVNow, stačí se připojit k Americký server.
 • Streamování vyžaduje rychlost internetu a nemůžete získat dobré spojení, pokud váš poskytovatel internetových služeb pokračuje škrtit váš internet. Je to tehdy, když váš poskytovatel internetových služeb záměrně zpomaluje rychlost připojení za účelem regulace síťového provozu a minimalizace zahlcení šířky pásma. Tomu se však můžete vyhnout pomocí VPN na skrýt svou identitu a volně surfovat po webu.
 • Jak jsem zmínil výše, VPN maskuje vaši identitu, což znamená, že můžete anonymně procházet web. To se hodí, když používáte Kodi, protože platforma obsahuje některé nelegální doplňky. Pokud doplňky nemohou ublížit, jděte do toho a vyzkoušejte je, bez rizika s VPN.

Nyní je skutečná otázka, co je nejlepší VPN pro Kodi? Jednoduchý, ExpressVPN. Tento poskytovatel používám už nějakou dobu a moje zkušenost s Kodi se nemohla zlepšit. Má servery ve více než 2500 zemí (Odblokujte omezený obsah, zaškrtněte), používá vojenské šifrování (Zabezpečení, kontrola) a má přísná zásada no-log (Ochrana osobních údajů, kontrola). Důvěryhodná VPN by měla zahrnovat záruku protokolování nuly. Nechtěli byste, aby byla vaše data ukládána, že? Níže naleznete další nejlepší VPN.

Jak nastavit USTVNow Addon na Kodi?

Tady to máte, lidi. Nyní víte, jak nainstalovat USTVNow na Kodi. Nejprve si vytvořte zdarma USTVNový účet. Konečně, nainstalovat addon USTVNow na Kodi. Potom, zaregistrujte se pomocí služby VPN pro přístup k dalším a dalším doplňkům po celém světě. Jen v případě, že potřebujete pomoc s některým z těchto kroků, jednoduše mi dejte výkřik.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me