Jak skrýt IP v Android TV Boxu

Jak skrýt IP v zařízení Android TV


Jak skrýt IP v zařízení Android TV

Ale nejdřív!!

Než budete v procesu pokračovat, existuje několik požadavků. Nechci to uvádět zřejmé, ale budete potřebovat vlastní Android TV Box jako hlavní nástroj. Připojte jej a nastavte vše. Další věc, kterou potřebujete, je připojení k internetu. Jinak bude celý tento proces k ničemu.

Nakonec byste se měli přihlásit k odběru a VPN služba než začneme. Technicky je VPN jediným způsobem, jak skrýt vaši IP adresu. Tak jděte do toho a zaregistrujte se s důvěryhodnou službou VPN. Ale než to uděláte, ujistěte se, že můžete najít dedikovaná aplikace pro váš TV Box v Obchodě Google Play.

Kompatibilní boxy pro Android TV

Abych vás informoval, než budete pokračovat, zařízení, která jsem zmínila níže, nejsou jediná kompatibilní s VPN. Naleznete tam desítky dalších jmen, jen uvádím ta, která jsem považoval za nejlepší, když jsem je zkoušel.

 • Televizní box Android 9, Leelbox Q2 PRO S
 • EASYTONE Android 7.1.2 TV Box
 • SkyStream tři
 • Edice NVIDIA SHIELD TV Gaming Edition
 • MINIX NEO U1
 • Televizní box G-Box Q3 Plus
 • Televizní box Q Plus Android 9.0
 • T95Z Plus Android TV Box
 • Dolamee X2 A95X Max
 • VANKYO TB80 4K Android 7.1 TV Box
 • HAOSIHD T9 Android 8.1 TV Box

Doporučeno: Top 5 Kodi Streaming Devices Review.

Nejlepší VPN pro Android boxy

Spousta ryb v moři opravdu. Tato část článku vrhá více světla na to, které VPN si vybrat a kterým se vyhnout. První, nedůvěřujte VPN, která nabízí služby zdarma, věř mi, je to pro tvé vlastní dobro. Nikdy, co se stane s vašimi daty, jakmile je získají. Prodat to sesterským společnostem? Poskytněte vládě informace?

Pokud jde o prémiovou síť VPN, musíte zvážit, co vám nejlépe vyhovuje. Nakonec to záleží na vašich potřebách. Někteří z velkých poskytovatelů VPN nemusí obsahovat funkce, které hledáte. Proto jsem níže uvedl top 4 VPN pro Android TV aby vám pomohl streamování videa, odblokování geograficky omezeného obsahu a zvýšení bezpečnosti. Podívejte se na ně, budete si jistý, že jsem si jistý.

Proč skrýt IP adresu v zařízení Android TV Box?

To je důležitá otázka. Pokud si chcete projít všechny tyto problémy, máte právo vědět, co dostanete na konci řádku. Pokud nevíte, co VPN může udělat, dovolte mi, abych vás poučil:

 • Nejprve může VPN změnit umístění vašeho obchodu do jiné země. Vynuceně to zastavte, vymažte mezipaměť a připojte se například k VPN serveru v USA a budete si moci stáhnout likes Hulu na svém území.
 • Další výhoda přichází ve formě přístup k blokovaným streamovacím kanálům. Televizní skříňky Android mohou zvýšit vaše zážitky ze streamování na zcela novou úroveň. S VPN získáte přístup ke streamovacím službám, které fungují pouze v určitých oblastech. Vezměte mě jako konečný příklad. Umím streamovat BBC iPlayer, ITV, US Netflix, a ještě mnohem více, protože mám ve své TV Boxu VPN.
 • Stahování torrentů nikdy nebylo snazší a bezpečnější při práci s VPN. Se skrytou IP adresou můžete anonymně procházet web.
 • Víte, že vaše IP může prozradit vaši skutečnou polohu, že? To už není problém. Když vás zakryjte svou IP adresu, ani váš poskytovatel internetových služeb nemůže zjistit, kde jste a co jste v poslední době dělali online.

Zakryjte svou IP adresu v Android TV – metoda jedna

Toto je nejjednodušší způsob, jak nastavit VPN na vašem Android TV. Chcete-li skrýt svou polohu a IP adresu, potřebujete do své schránky klienta VPN. Je to jako stahovat cokoli jiného na Android, prostě jděte na svůj Obchod Play. Podívejte se, co musíte udělat v následujícím:

 1. Nejprve zapněte svůj Box a zamířte k němu Obchod Play.
 2. Poté vyhledejte VPN, kterou chcete stáhnout. Velmi doporučuji ExpressVPN je to jeden z nejlepších pro Android TV.
 3. Jakmile se název objeví, stiskněte tlačítko pro stažení a instalace začne.
 4. Mezitím, přihlásit se k jejich službě a po instalaci aplikace se přihlaste pomocí svého přihlašovacího údaje.
 5. Můžete být požádáni o ověřovací kód. Přejděte na svůj e-mail a podívejte se tam.
 6. Vyberte server VPN ze svého vyhrazeného seznamu podle země, ve které si přejete změnit svou IP adresu.
 7. Jakmile se tlačítko připojení změní na zelené, podívejte se na náš IP ověřovatel otestovat, zda bylo navázáno spojení.
 8. Nyní máte oficiální jinou IP adresu než vaši nyní maskovanou.

Jak skrýt IP na Android TV Box – Tutorial Two

I když je v moři spousta ryb, některé z nich se nemusí plavat. Některé sítě VPN nemají klienty pro platformy Android TV z jakéhokoli důvodu. Kompatibilita do značné míry závisí na funkcích vašeho televizoru.

To vás však nemusí bránit v zabezpečení vašeho připojení a obcházení regionálních omezení. Vždy existuje plán B a já vám ho s úsměvem na tváři rozdám. Začněme, můžeme?

 1. Pokud ve svém zařízení Android TV nemáte Průzkumník souborů ES, stáhněte si ho nyní.
 2. Poté pomocí vaší krabice přejděte na „Nastavení“ -> ‘Systém’ -> ‘Vývojářské možnosti.’
 3. Nyní povolte Neznámé zdroje.
 4. Aktivujte ES File Explorer a klikněte na Nástroje -> Správce stahování
 5. Klepněte na ikonu + Nový možnost v nabídce.
 6. Nyní zadejte jako „Cesta“: https://thevpn.guru/ipvanish.apk. Hotovo? Udeřil OK.
 7. Stahování začne okamžitě.
 8. Dále otevřete soubor, do kterého jste stáhli spusťte instalaci.
 9. Po dokončení spusťte aplikaci, kterou najdete na domovské obrazovce vaší TV Box.
 10. Přihlaste se pomocí účtu VPN a připojte se k libovolnému serveru, který chcete.
 11. Nyní máte v zařízení Android TV Box skrytou IP adresu

Jak skrýt IP adresu v zařízení Android TV

Jak můžete vidět z výše uvedeného průvodce, konfigurace VPN na vašem Android TV nevyžaduje žádné technické know-how. Ve skutečnosti se celý proces příliš neliší od instalace jakékoli jiné aplikace pro Android. Proto nemáte žádnou omluvu skrýt svou IP a zašifrovat veškerý internetový provoz zařízení Android TV Box, zejména pokud žijete v zemích, kde poskytovatelé internetových služeb svým uživatelům neustále zasílají oznámení o porušení autorských práv. Jen v případě, že potřebujete další pomoc při instalaci ExpressVPN v zařízení Android TV Box, dej mi výkřik v sekci komentářů níže vám rád pomůžu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me