Jak sledovat NFL na Kodi Live – nejlepší NFL doplňky v roce 2019/2020

Takže 2019 sezóna národní fotbalové ligy je hned za rohem a stále nevíte, na jaký doplněk Kodi se budete dívat. Počet Kodi-addonů / streamovacích kanálů, které vysílají NFL online, není dostatek. Ale problém je, že mnoho z nich je geoblokované mimo jejich příslušné země.

Jediné, co musíte udělat, je naučit se, jak můžete streamujte sezónu NFL na některé z nejlepších doplňků společnosti Kodi. Udělal jsem seznam všech nejlepší NFL addony můžete použít ke sledování her na Amazon FireStick, PC, Mac, Android, OSMC, OpenElec nebo na jakémkoli jiném zařízení.

Jak sledovat NFL na Kodi Live - nejlepší NFL doplňky v roce 2017: 2018

Jak sledovat NFL na Kodi Live – nejlepší NFL doplňky v roce 2018: 2019

Získejte NFL GamePass Addon na Kodi

Doplněk NFL GamePass je vaše nejlepší volba, pokud jde o sledování fotbalových her na Kodi. Mějte na paměti, že budete potřebovat předplatné NFL GamePass projít procesem přihlášení. Je důležité, abyste to věděli, než se ponoříte do podrobností o tom, jak nastavit doplněk NFL Kodi.

Doplněk NFL nabízí verzi International NFL GamePass, která nelze získat přístup mimo USA. Jako rezident v USA si však můžete vybrat síť NFL, která vám nabízí fotbalové rekordy.

Nyní, pokud jste mimo USA, vy Nebudou moci streamovat živé hry na International NFL GamePass. Místo toho budete muset používat VPN a připojit se k jednomu ze svých serverů v USA. Addon NFL GamePass najdete v oficiálním úložišti společnosti Kodi. Takto se postup provádí:

 1. Aktivujte svou aplikaci Kodi a vyberte možnost „Addons“.
 2. Klikněte na ikonu Installer Package v levém rohu.
 3. Pak, klikněte na „Instalovat z úložiště“ -> Úložiště doplňků Kodi.
 4. Nyní, klikněte na NFL GamePass -> Nainstalujte.
 5. Zobrazí se upozornění NFL GamePass Addon Enabled.
 6. Jakmile uvidíte aplikaci, přejděte zpět na domovskou obrazovku Kodi.
 7. Vyberte možnost „Addons“ kartu z levého sloupce.
 8. Potom, klikněte na Video Addons.
 9. Na domovské obrazovce se objeví NFL GamePass.

Můžete také Stáhněte si oficiální doplněk Kodi NFL GamePass zde a poté ji nastavte výběrem „Instalace ze souboru ZIP“ namísto “Instalace z úložiště.”

Odblokování doplňku NFL GamePass v USA – VPN

Pokud nejste místním obyvatelem v USA, nebudete si moci prostřednictvím živého addonu NFL GamePass sledovat živé fotbalové zápasy. Druhou možností by bylo připojení k síti VPN geo-spoof vaši aktuální polohu. Tím zabráníte poskytovatelům obsahu zjištění skutečné geografické polohy. S pomocí VPN se můžete připojit k serveru v jakékoli zemi a získat IP adresu této země. Tímto způsobem se dostanete přístup ke všem druhům obsahu ze země, kterou chcete. Zde je několik funkcí, které můžete získat pomocí VPN s Kodi.

 • Odblokování doplňků Kodi: Některé doplňky Kodi nelze použít mimo jejich specifické oblasti. Pokud se však připojíte k serveru VPN, obejdete omezení uvalená na tyto doplňky.
 • Bypass ISP Throttling: Ve většině případů váš poskytovatel připojení omezí připojení, když spotřebováváte velkou šířku pásma. Když jste však připojeni k serveru VPN, nemuseli byste si s tím dělat starosti.
 • Extrémní soukromí: Díky šifrovacím procesům jsou vaše data v bezpečí a chráněna před útoky třetích stran a škodlivými útoky.
 • Aplikace VPN: Připojení VPN můžete snadno nastavit pomocí uživatelsky přívětivých aplikací VPN na PC, Mac, Android, iOS a FireStick..

ExpressVPN by byla skvělá VPN pro použití s ​​Kodi. Doporučuji ExpressVPN pro jeho rychlá síť serveru znamená to vynikající pro streamingové aktivity. Společnost poskytuje 30denní záruka vrácení peněz Pokud nejste se službami spokojeni, můžete vždy získat náhradu. 

Týmy NFL 2019/2020

AFC
VÝCHODNÍ
 Buffalo Bills
 Miami delfíni
 New England Patriots
 New York Jets
SEVERNÍ
 Baltimore Ravens
 Cincinnati Bengals
 Cleveland Browns
 Pittsburgh Steelers
JIŽNÍ
 Houston Texans
 Indianapolis Colts
 Jacksonville Jaguars
 Tennessee Titans
ZÁPAD
 Denver Broncos
 Kansas City Chiefs
 Nabíječky v Los Angeles
 Rozvrh Oakland Raiders
NFC
VÝCHODNÍ
 Dallas Cowboys
 New York Giants
 Philadelphia Eagles
 Washington Redskins
SEVERNÍ
 Chicago Bears
 Detroit Lions
 Green Bay Packers
 Minnesota Vikingové
JIŽNÍ
 Falconi z Atlanty
 Carolina Panthers
 New Orleans Saints
 Tampa Bay Buccaneers
ZÁPAD
 Arizonští kardinálové
 Los Angeles Rams
 San Francisco 49ers
 Seattle Seahawks

Stream NFL 2019 na Kodi – nejlepší NFL doplňky

To je vše, lidi! Nyní si můžete užívat sledování fotbalu z pohodlí domova pomocí nejlepších doplňků NFL pro Kodi. Tam jsou neoficiální doplňky Kodi, které také vysílají živé fotbalové proudy, ale jejich kvalita streamování je obvykle dost špatná. Při jejich používání byste se také mohli dostat do legálních potíží.

Po přečtení této příručky bych chtěl znát vaše myšlenky na celý proces. Komentujte níže, který doplněk je podle vás nejlepší pro streamování NFL v zahraničí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me