Je Jailbreaking FireStick ilegální?

Je Jailbreaking FireStick nelegální nebo legální v USA, Velké Británii, Kanadě a Austrálii? Amazon Fire Stick je jedno z nejoblíbenějších streamovacích zařízení na trhu a lidé neustále hledají způsoby, jak z toho získat více. Útěk z vězení je jedním z těchto způsobů. Není s nimi nic špatného, ​​kromě multimediálního přílivu je to, na co by měli být připraveni. Jailbroken Fire Stick již obsahuje software pro přehrávač médií. Lidé, kteří jailbroken své Fire Sticks, obvykle instalují aplikace třetích stran, jako jsou Kodi, Mobdro a Terrarium TV, tím, že tyto aplikace stáhnou do své streamovací tyče. Tehdy se věci mohou zmatit a začíná se argumentovat, zda je to legální nebo nezákonné. Pojďme to pro vás rozebrat.


Je Jailbreaking FireStick ilegální?

Je Jailbreaking FireStick ilegální?

Co je to Jailbreaking a FireStick?

Co lidé myslí tím, že odkazují na Amazon Fire TV Stick jako „jailbroken“, je to, že je na něm nainstalován software mediálního serveru Kodi. Kodi je populární aplikace pro mediální centrum, která je navržena tak, aby pomohla organizovat místní a streamingový obsah, aby usnadnila vaše streamingové aktivity. Neváhejte a prohlédněte si našeho průvodce FireStick Jailbreak, abyste získali lepší představu o tom, co Jailbreaking a FireStick znamená a zahrnuje.

Je Jailbreaking FireStick ilegální?

Řekněme to takto: Ne. Jediným rozdílem mezi běžnou Fire TV Stick a jailbroken je instalace KODI. Problémy se zákonností závisí na tom, jak budete zařízení později používat. Zneužijete materiál chráněný autorskými právy? Nebo budete streamovat pirátský obsah? To je opravdu na vás. Samotné útěk z vězení je však super legální. Jeho legalita opravdu záleží na tom, jak zařízení a software na něm používáte. Celý proces se v zásadě neliší od používání internetového prohlížeče. Dokud jej používáte k přístupu k obsahu, na který máte zákonný nárok, měli byste být v pořádku. Pokud však tyto aplikace používáte k nezákonnému získání přístupu k materiálům chráněným autorskými právy, můžete se dostat do legálních potíží.

Jak používat VPN na FireSticku z důvodů bezpečnosti

Pokud se chystáte používat Kodi ke sledování filmů a televizních pořadů, za které normálně platíte, budete pravděpodobně potřebovat VPN, která vás pokryje. Kodi je legální a vše, dokud nebude zneužito. Tento renomovaný software vám umožní přístup k tisícům kanálů a videí, které nemusí být ve vaší zemi dostupné nebo dokonce blokovány. Jaký je smysl Jailbreaking the FireStick, pokud nemůžete sledovat, co se na něm nabízí? Odpověď je VPN. VPN nebo virtuální soukromá síť umožňuje uživatelům bezpečný přístup k soukromé síti a sdílení dat na dálku prostřednictvím veřejných sítí. V důsledku toho jsou všechna data uživatelů šifrována a jejich online provoz je nevyměnitelný. Používání VPN na FireStick pomáhá uživatelům obejít všechna omezení přístupu bez ohledu na jejich ISP k přístupu k čemukoli chtějí.

Nejlepší VPN pro FireStick

Instalace VPN přináší mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že většina aplikací a doplňků na FireStick nefunguje mimo země, jako jsou USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie a Německo, zvyšuje potřebu virtuální soukromé sítě. Uživatelé, kteří chtějí obejít geografická omezení a sledovat živý obsah a obsah na vyžádání na jakémkoli kanálu nebo doplňku, musí spoofovat svou polohu online. To znamená, že musí přimět poskytovatele internetových služeb, aby si mysleli, že se nacházejí v jedné z výše uvedených zemí. Je to jejich jediný způsob, jak získat přístup k materiálu, který chtějí, bez ohledu na to, kde jsou. Pojďme se podívat na některé výhody, které získáte, když používáte VPN s Amazon FireStick.

 • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Odblokujte a sledujte doplňky Kodi, například USTVNow.
 • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
 • Bypass ISP Throttling: Sítě VPN zabraňují poskytovatelům internetových služeb snižovat rychlost internetu, takže si můžete vychutnat online streamování videa bez přerušení.
 • Aplikace VPN: Všechny aplikace jsou uživatelsky přívětivé a fungují na počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick.

ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s FireStick. Vezměte to od nás, ExpressVPN je jednou z mála VPN, která zlepšila výkon stahování. IPVanish poskytuje vynikající pokyny k instalaci jejich VPN na FireStick. Tento poskytovatel služeb také optimalizoval své VPN aplikace, aby lépe spolupracovaly s Amazon Fire TV. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepší FireStick VPN v roce 2019.

Jailbroken Firestick Legal or Not?

Stručně řečeno, útěk z vězení Amazon FireStick není nezákonný. Nebudete uvězněn za útěk z vězení FireStick. Je to váš vlastní osobní FireStick, že jste hlasitě vykřikli. To však neznamená, že je můžete použít všude, kam chcete. Pokud se budete potýkat s obsahem chráněným autorskými právy pomocí sestav nebo doplňků Kodi, existuje vysoká možnost, že budete mít potíže s vládou nebo poskytovatelem internetových služeb nebo v nejhorších případech. Pokud tedy opravdu chcete oslavit svůj úspěch ve vězení, nainstalujte si VPN a poté se vydejte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map