Nejlepší 5 VPN pro Kodi Fire Stick – 2020 Recenze

Co je nejlepší VPN pro použití s ​​Kodi na Fire Stick v roce 2020? Kombinace Kodi a Amazon Fire TV Stick přináší velkou hodnotu online streamování. Instalací doplňků Kodi, jako je Exodus atd., Získáte přístup k nejlepším filmům, televizním pořadům a živým přenosům. Pokud však chcete zůstat anonymní při streamování přes Kodi na Fire TV Stick, musíte použít VPN. V této příručce jsme zkontrolovali nejlepší Kodi Fire Stick VPN pro rok 2020.

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

Nejlepší 5 recenzí Kodi Fire Stick VPN 2020

S velkým počtem spolehlivých poskytovatelů VPN venku by vám mělo být odpuštěno, že se nebudete moci rozhodnout, kterou službu VPN zvolit. Provedli jsme výzkum a recenze. Zde je náš oficiální seznam nejlepší poskytovatelé VPN, které můžete použít pro Kodi na Fire Stick v roce 2020.

IPvanish – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

IPVanish – Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020 Recenze

 • Zásady bez protokolů: Toto je pravděpodobně nejdůležitější funkce, kterou musíte hledat před registrací se službou VPN. Nechcete, aby váš poskytovatel VPN vedl záznamy o webové stránky, které navštěvujete, stahované soubory nebo sledované filmy. Jinak to překoná celý koncept anonymita online.
 • Zásady vrácení peněz: Různí lidé mají různé potřeby. Zatímco správné VPN služby jako IPVanish jsou pravděpodobně nejlepší, s jakými se můžete zaregistrovat, vždy existuje malá šance, že někdo nemá rád služby / funkce, které dostává. A 7denní záruka vrácení peněz znamená, že máte dost času na to, abyste se rozhodli.
 • Servery VPN: Počet a skutečně rychlost serverů vašeho poskytovatele VPN může způsobit nebo přerušit vaše online streaming. Pomalé servery VPN znamenají, že budete neustále trpět vyrovnávací problémy. Další věc, kterou je třeba zvážit, je, zda poskytovatel VPN má servery VPN umístěné po celém světě. Připojení k serveru VPN blíže k vašemu umístění obvykle znamená a menší riziko poklesu rychlosti internetu.
 • Optimalizováno pro Kodi: To je funkce, kterou mnoho lidí přehlíží. Některé služby VPN jsou optimalizovány, aby lépe spolupracovaly s Kodi, zatímco jiné ne. Proto při používání získáte celkově lepší zážitek z streamování IPVanish ve srovnání s jinou VPN jako takovou.

ExpressVPN – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

ExpressVPN – Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

Jednoduše nemůžete mít seznam nejlepších poskytovatelů VPN bez zahrnutí ExpressVPN, a také z dobrých důvodů. Jejich 30denní záruka vrácení peněz je téměř bezkonkurenční. Živá podpora ExpressVPN 24/7 je také jedním z nejprofesionálnějších. Pokud chcete spolehlivého poskytovatele VPN, který vám pomůže obejít regionální omezení jakož i vyhnout se internetové cenzuře, toto je ten, který si vyberete.

Klady:

 • Podporují odblokování American Netflix.
 • Zákaznická podpora 24/7.
 • Po celém světě se rozšířilo přes 130 různých umístění VPN.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Tři současná připojení VPN.

NordVPN – Top Kodi VPN 2020 Guide

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

NordVPN – Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020 Recenze

NordVPN VPN aplikace pro iPhone, iPad, Android, PC a Mac je možná nejjednodušší a nejpřátelštější, co jsem použil. Jejich nastavení trvá několik minut. Od této chvíle jednoduše spustíte aplikaci a připojíte se k VPN serveru dle vašeho výběru. Lze s jistotou říci, že při vytváření těchto aplikací bylo vynaloženo velké úsilí. Stejně jako ExpressVPN nabízí i NordVPN a 30denní lhůta na vrácení peněz, více než dost času na úplné otestování jejich VPN serveru.

Klady:

 • 30denní lhůta na vrácení peněz.
 • Skvělé aplikace VPN.
 • Servery VPN v přibližně 57 zemích.
 • Dvojitá VPN.

Nevýhody:

 • Zatímco většina serverů VPN, které jsme vyzkoušeli, byla působivě rychlá, pár bylo relativně pomalých.

StrongVPN – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

StrongVPN – Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

Pokud chcete poskytovatele VPN, který podporuje odblokování Netflixu v USA a Velké Británii v zahraničí, StrongVPN je perfektní. Přestože v seznamu nenabízí tolik funkcí jako jiné služby VPN top 5 VPN v Číně, nahradí to nabídkou jednoho z nejnižších předplatných VPN v okolí.

Klady:

 • Nízké náklady.
 • Přístup do amerických a britských Netflix v zámoří.
 • Služba Smart DNS proxy zdarma.

Nevýhody:

 • 5denní lhůta na vrácení peněz.
 • Některé servery VPN, kde buď jsou příliš pomalé nebo vůbec nefungovaly.
 • OpenVPN je k dispozici pouze na vybraných serverech.

VyprVPN – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

VyprVPN – Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020

VyprVPN „Chameleonský“ tajný systém byl navržen s ohledem na jeden účel; porazit Čínu Velká cenzura Firewallu Systém. Pokud hledáte poskytovatele VPN, který bude konkrétně používat v pevninské Číně, VyprVPN je bezpečná sázka. Určitě by byli vyšší na našem seznamu nejlepší Kodi Fire Stick VPN v roce 2020 pokud tomu tak nebylo, neumožňují torrentování prostřednictvím svých serverů VPN.

Klady:

 • Velmi rychlé VPN servery.
 • Servery VPN ve 36 zemích.
 • Chameleón.

Nevýhody:

 • Žádné torrenty.

Opravdu potřebuji používat VPN s Kodi na Fire Stick?

Většina lidí, kteří sledovat filmy, televizní pořady a živé sporty prostřednictvím Kodi na Fire Stick, používat VPN, a také z dobrého důvodu. VPN je nástroj, který vám umožní zašifrovat veškerý váš internetový provoz připojením k zabezpečenému vzdálenému serveru. Tento proces také skryje vaši IP adresu. Torrentové weby a geoblokované streamingové kanály uvidí IP adresu VPN server místo toho jste připojeni. Předpokládejme tedy, že jste založili BBC iPlayer addon na vašem Kodi. Pokud nepoužíváte VPN, stále získáte geo-chyba při pokusu o sledování živého obsahu nebo obsahu na vyžádání. V případě torrent doplňky, Kdykoli si stáhnete torrent, ať už na Kodi nebo ne, vaše IP adresa bude přidána do torrent roj. To znamená, že váš ISP a / nebo skupiny porušující autorská práva umět sledovat vaše stahování. Použití VPN vám umožní obejít obě geografická omezení a udržuj své online identita skrytá.

 • Jak nainstalovat VPN na FireStick Guide
 • Nejlepší Kodi Streaming Sticks Review

Nejlepší recenze Kodi Fire Stick VPN 2020 – závěr

Pokud jste to ještě neudělali nainstalovali Kodi na Fire TV Stick, prostě to následuj průvodce. Nezapomeňte použít VPN před sledování streamů prostřednictvím neoficiálních doplňků Kodi na vaší Fire Stick. V opačném případě odhalíte své soukromí online a dostanete se do legálních potíží.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me