Nejlepší doplňky IPTV Kodi – nejlepší doplňky IPTV pro Kodi v roce 2020

Jaké jsou nejlepší doplňky IPTV Kodi v roce 2020? IPTV je v podstatě schopnost streamovat živé televizní kanály z USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie, Německa nebo Francie přes internet. S rostoucí popularitou společnosti Kodi neustále hledají lidé videonahrávky, které jim umožní sledovat IPTV na jejich PC, Mac, Android nebo FireStick prostřednictvím aplikace Kodi. S ohledem na to jsme sestavili seznam nejlepších bezplatných doplňků IPTV pro Kodi. Podívejme se na nejlepší doplňky IPTV Kodi od roku 2020.

Nejlepší VPN pro Kodi

V závislosti na regionu, ve kterém žijete, některé z nich Živé televizní doplňky Kodi výše uvedené může být geoblocked. To znamená, že nemůžete Sledujte živé televizní kanály v USA, Velké Británii, Kanadě, Německu nebo Austrálii prostřednictvím společnosti Kodi kvůli regionální omezení. Naštěstí existuje řešení to vám umožní obejít geografická omezení jakož i ochraňte své soukromí při používání Kodi.

VPN, nebo virtuální privátní síť, v podstatě je to nástroj, který vám umožní skrýt svou IP adresu a zašifrovat veškerý váš internetový provoz. Největší výhody používání VPN jsou následující.

 • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Existuje mnoho doplňků Kodi, které můžete použít pouze v určitých oblastech. S VPN můžete obejít regionální omezení.
 • Bypass ISP Throttling: Všimli jste si někdy, že vaše rychlost internetu je slušná, pokud prohlížíte webové stránky, ale náhle klesá, když sledujete videa online? Pokud tomu tak je, váš ISP pravděpodobně omezuje rychlost internetu. Použití VPN v podstatě umožňuje, aby se tomu zabránilo.
 • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
 • Aplikace VPN: Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN v počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick nemusíte být tech-freak, abyste nastavili připojení VPN..

Z osobní zkušenosti, ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Kodi. Optimalizovali své VPN aplikace tak, aby lépe spolupracovaly s doplňky Kodi a mají zásady no-logs. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN v roce 2017.

Nejlepší doplňky IPTV Kodi v roce 2020 – shrnutí

Níže naleznete seznam nejlepších 5 doplňků IPTV Kodi pro streamování IPTV. Každá z těchto doplňků byla testována. Neváhejte také přidat své vlastní návrhy do okénka s komentářem pod tímto článkem. Nejlepší bezplatné doplňky IPTV Kodi jsou:

 1. iPlayer WWW
 2. USTVNow
 3. Zattoo Box
 4. Rai on Demand
 5. Youtube
 6. Plex

iPlayer WWW – nejlepší doplněk IPTV v roce 2020

Jak nainstalovat iPlayer WWW na Kodi 17 Krypton

Jak nainstalovat iPlayer WWW na Kodi 17 Krypton

Pokud jde o doplňky IPTV pro Kodi, rozhodně není nedostatek. Většina z těchto doplňků však jen zřídkakdy dožívá svého humbuku. iPlayer WWW nepatří do této kategorie. Je to snadno jeden z nejlepších doplňků IPTV, který můžete použít na Amazon FireStick, Android TV Box, PC nebo Mac ve Velké Británii.

 • Přečtěte si více: Jak nainstalovat iPlayer WWW na Kodi

USTVNow – to nejlepší z parta

Jak nainstalovat USTVNow Addon na Kodi 17 Krypton

Jak nainstalovat USTVNow Addon na Kodi 17 Krypton

Od amerických expatů žijících mimo USA je to addon, který potřebují k sledování živých amerických televizních kanálů. Vzhledem k spolehlivosti a snadnosti použití USTVNow jsme museli doplňovat IPTV Kodi addony.

 • Přečtěte si více: Jak USTVNow na Kodi.

Zattoo Box – nejoblíbenější

Jak nainstalovat Zattoo na Kodi - Sledujte Live TV zdarma

Jak nainstalovat Zattoo na Kodi – Sledujte Live TV zdarma

Addon Zattoo Box je pravděpodobně jedním z nejpopulárnějších, pokud jde o IPTV. Jediným důvodem, proč to není na našem seznamu, je to, že kanály, které používáte s tímto oficiálním addonem videa, do značné míry závisí na tom, ve kterém regionu aktuálně žijete. Nicméně, pokud hledáte spolehlivý addon IPTV, nemůžete jít špatně se Zatto Boxem.

 • Přečtěte si více: Jak nainstalovat Zattoo Box na Kodi.

Rai on Demand – spolehlivý doplněk IPTV

Jak nainstalovat Rai on Demand na Kodi 17 Krypton

Jak nainstalovat Rai on Demand na Kodi 17 Krypton

Tento konkrétní doplněk je určen pro italské publikum. Rai TV je veřejný italský televizní kanál, který vysílá vše od sportu, zpráv, zábavy a filmů. Doplněk Rai on Demand najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

 • Přečtěte si více: Jak nainstalovat Rai TV na Kodi.

DR TV Kodi Addon – nejlepší pro dánskou televizi zdarma

Jak nainstalovat DR TV na Kodi - Sledujte dánské TV Free Live

Jak nainstalovat DR TV na Kodi – Sledujte dánské TV Free Live

DR TV je veřejný dánský televizní kanál. Zahrnuje zprávy, sport, dokumenty, televizní pořady a filmy. Pokud jste dánští občané, plugin DR TV Kodi je prostě nutností.

Přečtěte si více: Jak nainstalovat DR TV na Kodi

Nejlepší IPTV doplňky pro Kodi v roce 2020 – Zabalte

Co si myslíte o našem seznamu „Nejlepší IPTV Kodi Addons“? Myslíte si, že jsme se rozhodli správně? Existuje doplněk, který si také zaslouží být na seznamu? Podělte se o své myšlenky zveřejněním komentáře níže. Nezapomeňte použít VPN k ochraně vašeho online soukromí.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me