Nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia

Jaké jsou nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia? Kodi 17.6 Krypton je poslední verzí Kryptonovy fáze. Je tedy bezpečné říci, že oficiální vydání Kodi 18 Leia je nadcházející. Nejnovější sestavení Kodi přinese na stůl několik zajímavých nových funkcí. Hraní je jedním z nich. S ohledem na to vše se podíváme na nejlepší zásuvné moduly Kodi 18 Leia, které můžete nainstalovat na svůj Amazon FireStick, Xbox One, Raspberry Pi, Android TV Box, PC a Mac.

Nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia

Nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia

Nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia

Pokud jde o Kodi, je vždy nejlepší nainstalovat pouze doplňky, které najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi. Tyto pluginy jsou hlavně bezpečné a legální. Zde jsou naše oblíbené top addony Kodi 18 Leia.

1. USTVNow

USTVNow je jedním z nejpopulárnějších doplňků Kodi a také z dobrého důvodu. Jde v zásadě o bezplatný plugin, který umožňuje uživatelům sledovat živé americké kanály, jako jsou CBS, ABC a CWTV, zdarma online. Pokud jste uživatelem Kodi, USTVNow je nutností. Nainstalujte jej podle této příručky.

2. iPlayer WWW

IPlayer WWW je číslo dva na našem seznamu nejlepších doplňků pro Kodi 18 Leia. Tento doplněk umožňuje uživatelům sledovat živý i on-demand obsah z BBC. Můžete streamovat populární televizní pořady, jako je Match of the Day, Top Gear, Eastenders nebo Peaky Blinders. Dokud se nacházíte ve Velké Británii, to je. Další informace o tom, jak nastavit doplněk iPlayer WWW na Kodi 18, naleznete v těchto pokynech.

3. Youtube Addon

Lze s jistotou říci, že Amazon a Google v tuto chvíli nevidí z očí do očí. Konflikt vedl k odstranění aplikace YouTube z obchodu Amazon. To nechalo uživatele FireSticku v dilematu. Díky addonu Youtube Kodi máte stále snadný přístup ke všem vašim oblíbeným kanálům a videím na YouTube na jakémkoli zařízení, na kterém jste Kodi nainstalovali. To zahrnuje Amazon Fire TV a FireStick.

4. Sušenka

Crackler je bezplatný legální doplněk Kodi, pomocí kterého můžete sledovat různé filmy a televizní seriály. Můžete buď navštívit web Crackle, nebo nainstalovat oficiální plugin Crackler Kodi do vašeho počítače PC, Mac, Android, FireStick nebo Raspberry Pi. Knihovna filmů a televizních pořadů, ke kterým se dostanete, závisí na vašem regionu. Proto se doporučuje používat VPN.

5. Plex

Už to není Plex vs Kodi, ale spíše Plex A Kodi. Oficiální addon Plex je nyní k dispozici zdarma na Kodi. To znamená, že můžete kombinovat dva nejlepší multimediální porty na světě. Fanoušci obou platforem se také divili, jak by Kodi a Plex spolupracovali. Plex nakonec přidal do Kodi oficiální doplněk, který najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Další doplňky pro Kodi pro Kodi 18 Leia

 • Funimation Now
 • Vimeo
 • Dailymotion
 • Prohlížeč
 • SnagFilms
 • SoundCloud
 • HGTV
 • Vevo
 • Zattoo Box
 • NBC Sports
 • Fox Sports Go
 • ESPN
 • PopcornFlix
 • Crunchyroll

Nejlepší VPN pro Kodi 18 Leia

Většina doplňků Kodi 18 funguje pouze v určitých oblastech, jako je USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a Německu. Chcete-li obejít tato regionální omezení a sledovat živý obsah a obsah na vyžádání v libovolném zásuvném modulu Kodi, kdekoli chcete, musíte spoofovat svou polohu online pomocí VPN. Níže jsou uvedeny některé výhody, které získáte, když používáte VPN s Kodi 18 Leia.

 • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Existuje mnoho doplňků Kodi, například USTVNow, které můžete použít pouze v určitých oblastech. S VPN můžete obejít regionální omezení.
 • Bypass ISP Throttling: Všimli jste si někdy, že vaše rychlost internetu je slušná, pokud prohlížíte webové stránky, ale náhle klesá, když sledujete videa online? Pokud tomu tak je, váš ISP pravděpodobně omezuje rychlost internetu. Použití VPN v podstatě umožňuje, aby se tomu zabránilo.
 • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
 • Aplikace VPN: Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN v počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick nemusíte být tech-freak, abyste nastavili připojení VPN..

Z osobní zkušenosti, ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Kodi 18 Leia. Optimalizovali své VPN aplikace tak, aby lépe spolupracovaly s doplňky Kodi a mají zásady no-logs. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN v roce 2018 níže.

Jak nainstalovat nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia

Chcete-li nastavit jakýkoli doplněk z výše uvedeného seznamu, stačí pouze otevřít oficiální úložiště doplňků Kodi. Zde je například návod, jak nainstalovat doplněk USTVNow Kodi.

 1. Spusťte aplikaci Kodi 18 Leia.
 2. Vydejte se k Addons.
 3. Klikněte na malou ikonu instalace doplňku balíčku v levém horním rohu.
 4. Nyní vyberte „Instalovat z úložiště“.
 5. Dále vyberte úložiště doplňků Kodi -> Video doplňky.
 6. Klikněte na USTVNow -> Nainstalujte.
 7. Počkejte na oznámení „Addon enabled“.
 8. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na Addons -> Video addony.
 9. Zvolte USTVNow.

Nejlepší doplňky pro Kodi 18 Leia – Wrap Up

Co si myslíte o našem seznamu nejlepších doplňků Kodi 18 Leia? Vyzkoušeli jste už někoho z nich? Existuje nějaký plugin, o kterém si myslíte, že by měl být na seznamu také? Sdílejte s námi své myšlenky zanecháním komentáře níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me