Nejlepší doplňky pro Kodi 2020

Jaké jsou nejlepší doplňky Kodi v roce 2020? Popularita společnosti Kodi se v roce 2017 zvýšila na závratné výšky. Úspěch zasáhla také reputace multimediálního centra. I když je aplikace sama o sobě zcela legální, mnoho doplňků třetích stran prošlo kontrolou. Mnoho uživatelů Kodi neví, že existuje mnoho pluginů Kodi, které lze zcela legálně a bezpečně používat. Chcete-li se dozvědět více o těchto aplikacích a doplňcích Kodi, podívejte se na „Nejlepší doplňky Kodi 2020“ pro Amazon FireStick, Android TV Box, PC, Mac, Xbox One, OpenElec a Raspberry Pi recenze pro Kodi 18 a Kodi 17 níže.

Nejlepší doplňky Kodi 2020

Nejlepší doplňky Kodi 2020

Nejlepší doplňky pro Kodi 2020 – shrnutí

Níže naleznete seznam nejlepších doplňků Kodi pro Kodi 18 Leia a Kodi 17 Krypton. Tyto doplňky jsou oblíbené mezi uživateli Android TV, Amazon Fire Stick, PC, Mac, Raspberry Pi a Xbox One Kodi..

 1. USTVNow
 2. iPlayer WWW
 3. Youtube
 4. Sušenka
 5. Plex
 6. Vevo
 7. ESPN3
 8. Fox Sports Go
 9. Crunchyroll
 10. Popcornflix

Nejlepší doplňky Kodi 2020

Zde je našich 5 hlavních doplňků Kodi pro rok 2020:

1. USTVNOW – nejlepší doplněk Kodi

Od amerických expatů žijících mimo USA je to addon, který potřebují k sledování živých amerických televizních kanálů. Vzhledem k spolehlivosti a snadnosti použití USTVNow jsme se museli umístit na začátek seznamu 2018 addonů Kodi. Řada kanálů USTNOW zahrnuje ABC, NBC, CBS, FOX, CW TV, POC a My9.

2. iPlayer WWW – nejlepší britský zásuvný modul Kodi

Pokud jde o nejlepší britské addony pro Kodi, rozhodně není nedostatek. Většina z těchto doplňků však zřídka žije podle svého humbuku. iPlayer WWW nepatří do této kategorie. Je to snadno jeden z nejlepších doplňků pro živé vysílání, které můžete použít na Amazon FireStick, Android TV Box, PC nebo Mac ve Velké Británii.

3. Youtube Kodi Addon

Plugin Youtube Kodi by se obvykle nedostal do našeho top seznamu doplňků Kodi do roku 2020. Vzhledem k tomu, že Google stahuje 1. ledna 2018 své aplikace YouTube z krabic Amazon FireStick a Fire TV, je doplněk Youtube Kodi nutností pro každého, kdo používá Kodi na FireStick..

4. Crackler – Špičkový doplněk Kodi pro filmy

Crackler je bezplatný legální doplněk Kodi, pomocí kterého můžete sledovat různé filmy a televizní seriály. Můžete buď navštívit web Crackle, nebo nainstalovat oficiální plugin Crackler Kodi do vašeho počítače PC, Mac, Android, FireStick nebo Raspberry Pi. Knihovna filmů a televizních pořadů, ke kterým se dostanete, závisí na vašem regionu. Proto se doporučuje používat VPN.

5. Plex – nejlepší addony Kodi 2020

Už to není Plex vs Kodi, ale spíše Plex A Kodi. Oficiální addon Plex je nyní k dispozici zdarma na Kodi. To znamená, že můžete kombinovat dva nejlepší multimediální porty na světě. Fanoušci obou platforem se také divili, jak by Kodi a Plex spolupracovali. Plex nakonec přidal do Kodi oficiální doplněk, který najdete v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Získejte více obsahu na serveru Kodi – použijte VPN

Většina oficiálních doplňků Kodi funguje pouze v určitých oblastech, jako je USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a Německu. Chcete-li obejít tato regionální omezení a sledovat živý obsah a obsah na vyžádání v libovolném zásuvném modulu Kodi, kdekoli chcete, musíte spoofovat svou polohu online pomocí VPN. Níže jsou uvedeny některé výhody, které získáte, když používáte VPN s Kodi.

 • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Existuje mnoho doplňků Kodi, například USTVNow, které můžete použít pouze v určitých oblastech. S VPN můžete obejít regionální omezení.
 • Bypass ISP Throttling: Všimli jste si někdy, že vaše rychlost internetu je slušná, pokud prohlížíte webové stránky, ale náhle klesá, když sledujete videa online? Pokud tomu tak je, váš ISP pravděpodobně omezuje rychlost internetu. Použití VPN v podstatě umožňuje, aby se tomu zabránilo.
 • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
 • Aplikace VPN: Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN v počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick nemusíte být tech-freak, abyste nastavili připojení VPN..

Z osobní zkušenosti, ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Kodi. Optimalizovali své VPN aplikace tak, aby lépe spolupracovaly s doplňky Kodi a mají zásady no-logs. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN v roce 2020 níže.

Nejlepší doplňky Kodi 2020 – Zabalte

Bez ohledu na to, zda používáte Kodi 18 Leia nebo Kodi 17.6 Krypton, nejlepší výše uvedené pluginy poskytují vynikající zdroj pro online zábavu. A co je nejdůležitější, jsou vyvinuty oficiální komunitou XBMC. To znamená, že si nebudete muset dělat starosti, že by se tyto addony náhle přestaly fungovat.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me