Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2020

Kodi čarodějové jsou jako nože švýcarské armády. V zásadě se jedná o programové doplňky typu vše v jednom, které umožňují provádět více úkolů. Můžete například nainstalovat různá sestavení komunity, obnovit tovární nastavení aplikace Kodi nebo dokonce vyzkoušet rychlost Internetu z aplikace Kodi. Průvodci společnosti Kodi vám navíc umožní nainstalovat všechny nejlepší doplňky společnosti Kodi bez nutnosti ručně konfigurovat jejich úložiště. V této recenzi se podíváme na nejlepší průvodce Kodi 17.6 Krypton a Kodi 18 Leia v roce 2020.

Nejlepší průvodci pro Kodi 17 Krypton v roce 2017

Nejlepší průvodci pro Kodi 17 Krypton v roce 2020

Instalace nejlepších průvodců na Kodi – Dejte si pozor!

Používání VPN v zásadě brání poskytovateli internetových služeb sledovat vaše online aktivity. Ať už se jedná o procházení, streamování nebo stahování. Přestože neneseme žádnou odpovědnost za akce, které provádíte online, doporučujeme vám používat VPN, abyste si své online aktivity udrželi pro sebe. Níže jsou uvedeny některé výhody, které získáte, když používáte VPN s Kodi. Pokud chcete zabránit potenciálním odposloucháváním špionáže o tom, co děláte online, musíte nainstalovat VPN. Jinak bude vaše soukromí odhaleno.

  • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Existuje mnoho doplňků Kodi, které můžete použít pouze v určitých oblastech. S VPN můžete obejít regionální omezení.
  • Bypass ISP Throttling: Všimli jste si někdy, že vaše rychlost internetu je slušná, pokud prohlížíte webové stránky, ale náhle klesá, když sledujete videa online? Pokud tomu tak je, váš ISP pravděpodobně omezuje rychlost internetu. Použití VPN v podstatě umožňuje, aby se tomu zabránilo.
  • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
  • Aplikace VPN: Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN v počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick nemusíte být tech-freak, abyste nastavili připojení VPN..

Z osobní zkušenosti, ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Kodi. Optimalizovali své VPN aplikace tak, aby lépe spolupracovaly s doplňky Kodi a mají zásady no-logs. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN v roce 2020.

Průvodce Merlinem – nejlepší průvodce pro Kodi

Průvodce Merlinem - nejlepší průvodce pro Kodi

Průvodce Merlinem – nejlepší průvodce pro Kodi

Pokud bychom dostali možnost instalace pouze jednoho průvodce Kodi, průvodce Merlin by byl určitě na prvním místě našeho seznamu. Celkově vzato je Průvodce Merlin absolutním skvostem a nutností pro každého uživatele Kodi.

  • Přečtěte si více: Jak nainstalovat Merlin Wizard na Kodi.

Ares Wizard – Nejlepší průvodce Kodi v roce 2020

Ares Wizard - Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2017

Průvodce Ares – Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2020

Průvodce Ares je pravděpodobně nejslavnější ze všech. Z hlediska funkčnosti má tento průvodce vše. Mezi úkoly, které můžete provádět pomocí Ares, patří instalace sestavení a doplňků. Můžete také vyzkoušet rychlost Internetu a obnovit aplikaci Kodi na tovární nastavení.

  • Přečtěte si více: Jak nainstalovat Ares Wizard na Kodi.

Komunitní portál

Komunitní portál - Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2017

Komunitní portál – nejlepší průvodce Kodi v roce 2020

Komunitní portál je programový doplněk, který vám umožňuje nainstalovat nejoblíbenější doplňky na Kodi 17. Komunitní portál můžete také použít k vytvoření vlastního sestavení. Programový plugin má také sekci údržby a velký seznam užitečných tutoriálů. V tomto průvodci je také zahrnut veškerý důležitý spouštěč SportsDevil, doplněk, který je nezbytný pro hladký chod doplňku SportsDevil..

  • Přečtěte si více: Jak nainstalovat komunitní portál na Kodi.

Průvodce Durexem

Durex Wizard - Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2017

Durex Wizard – Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2020

Nenechte se zmást tím jménem. Tento doplněk programu Kodi je docela hrst. Pomocí průvodce Durex můžete nastavit populární sestavení Durex Kodi. Plugin má také sekci údržby a instalační nástroj addonu.

  • Přečtěte si více: Jak nainstalovat průvodce Durex na Kodi.

Wookie Wizard

Wookie Wizard - Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2017

Wookie Wizard – Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2020

Průvodce Wookie umožňuje provádět další úkoly. Můžete například nainstalovat záplaty neoficiálních doplňků z různých oblastí. Můžete také resetovat aplikaci Kodi, otestovat rychlost internetu. Pomocí průvodce můžete také nainstalovat další sestavení komunity.

  • Přečtěte si více: Jak nainstalovat průvodce Wookie na Kodi.

Nejlepší průvodci pro Kodi v roce 2020 – Závěrečné myšlenky

Existuje průvodce Kodi, kterého jsme vynechali? Víte o nějakém dalším top průvodce pro Kodi, který by měl být zařazen do níže uvedeného seznamu? Neváhejte a dejte nám vědět, který průvodce nahoře na seznamu v sekci komentář níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me