Nejlepší repozitáře pro Kodi 18 Leia

Jaké jsou nejlepší repozitáře Kodi 18 Leia? S bezprostředním spuštěním Kodi v18, známého také jako Leia, pravděpodobně hledáte různé zdroje pro instalaci nových doplňků do nové verze XBMC. V posledních několika měsících se mnoho neoficiálních úložišť Kodi chopilo z mnoha důvodů. Stejně jako Ares Wizard, Colossus repo a Smash repo již nefungují. S ohledem na to se podíváme na nejlepší úložiště Kodi 18 Leia. V době psaní by všechna tato repozitáře měla stále fungovat. Také byste měli mít možnost nainstalovat tyto nejlepší úložiště Kodi 18 Leia do vašeho PC, Mac, Android, FireStick, Xbox One a samozřejmě Raspberry Pi.

Nejlepší repozitáře pro Kodi 18 Leia

Nejlepší repozitáře pro Kodi 18 Leia

Nejlepší repozitáře pro Kodi 18 Leia

Pojďme se podívat na nejvyšší úložiště, které můžete použít k instalaci oficiálních i neoficiálních doplňků do zařízení Kodi.

1. Úřední úložiště doplňků Kodi

Oficiální repo z nadace XBMC je často přehlíženo. Mnoho lidí ani neví, že existuje. Oficiální úložiště doplňků Kodi je v zásadě předinstalované s aplikací Kodi. Zahrnuje mnoho skvělých pluginů, jako jsou iPlayer WWW, Zattoo, USTVNow, Youtube, MLB, NBCSN. Pokud hledáte doplňky Kodi, které jsou bezpečné a snadno použitelné, je to jediné repo, kterému byste měli věřit.

2. Prohlížeč TVAddons Github

TVAddons nedávno vydala nový nástroj pro Kodi. Prohlížeč Github v podstatě umožňuje instalaci doplňků i repozitáře třetích stran bez nutnosti ručně přidat zdrojovou adresu URL do aplikace Kodi. Github je webová stránka pro vývojáře a mnoho vývojářů společnosti Kodi addon od třetích stran publikuje své výtvory na tomto webu.

3. KodiNerds Repo

Repo KodiNerds je neoficiální repozitář, který je zaměřen hlavně na německé publikum. Pokud nejste rodilým německým mluvčím, měli byste stále najít různé užitečné doplňky, jako je DAZN, Comedy Central, Eurosport, Zattoo, Youtube a mnoho dalších..

4. Superrepo

Superrepo obsahuje více než 800 doplňků Kodi. Nezapomeňte, že některé z těchto pluginů již nemusí fungovat. Také buďte opatrní, o kterých doplňcích, které instalujete pomocí tohoto repo, mohou být některé považovány za nezákonné k použití ve vaší oblasti. Přesto je Superrepo jedním z nejrozsáhlejších úložišť Kodi a rozhodně stojí za vyzkoušení.

5. Úložiště Kodil

V neposlední řadě úložiště Kodil, podobně jako Superrepo, obsahuje spousty a spoustu doplňků Kodi. I když mnoho z těchto pluginů nemusí fungovat správně nebo nemusí stát za váš čas, ostatní určitě stojí za instalaci. Stejně jako u Superrepo můžete najít některé doplňky, které uživatelům poskytují přístup k „pirátskému“ obsahu. Před instalací doplňků pomocí tohoto repo proveďte také průzkum.

Nejlepší VPN pro Kodi 18 Leia

Většina doplňků Kodi 18 funguje pouze v určitých oblastech, jako je USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a Německu. Chcete-li obejít tato regionální omezení a sledovat živý obsah a obsah na vyžádání v libovolném zásuvném modulu Kodi, kdekoli chcete, musíte spoofovat svou polohu online pomocí VPN. Níže jsou uvedeny některé výhody, které získáte, když používáte VPN s Kodi 18 Leia.

  • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Existuje mnoho doplňků Kodi, například USTVNow, které můžete použít pouze v určitých oblastech. S VPN můžete obejít regionální omezení.
  • Bypass ISP Throttling: Všimli jste si někdy, že vaše rychlost internetu je slušná, pokud prohlížíte webové stránky, ale náhle klesá, když sledujete videa online? Pokud tomu tak je, váš ISP pravděpodobně omezuje rychlost internetu. Použití VPN v podstatě umožňuje, aby se tomu zabránilo.
  • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
  • Aplikace VPN: Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN v počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick nemusíte být tech-freak, abyste nastavili připojení VPN..

Z osobní zkušenosti, ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Kodi 18 Leia. Optimalizovali své VPN aplikace tak, aby lépe spolupracovaly s doplňky Kodi a mají zásady no-logs. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN v roce 2018 níže.

Nejlepší repozitáře Kodi 18 Leia – Zabalte

Co tedy děláte z našeho seznamu nejlepších 5 repozitářů Kodi 18 Leia? Myslíte si, že je seznam spravedlivý, nebo by měly být zahrnuty i jiné repozitáře? Sdílejte s námi své myšlenky vynecháním komentáře níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me