Recenze Mi Box – nejlepší Android TV v roce 2017?

Hledání zábavy se dnes stalo pro většinu lidí komplikovaným a snadnějším. Pokud vás toto prohlášení přiměje zvednout obočí, stačí se rozhlédnout. Můžete přistupovat k vysokorychlostnímu internetu doma i venku a stahovat a streamovat obsah do svého srdce. Opravdu to nikdy nebylo tak snadné. Seinfeld, House of Cards, The Shield, The Walking Dead, 24 po celý den! Přebytek služeb a zařízení vás může nechat zmást a ztratit na výběr. Existuje tolik služeb streamování videa a zvuku, a pak existuje spousta zařízení, která můžete zakoupit, abyste k nim měli přístup! Mi Box je mezi novými streamingovými zařízeními, která se připojí k rozjetému vlaku. Jak již název napovídá, zařízení pochází z čínské startovací společnosti Xiaomi – stejné společnosti, která v oblasti smartphonu vytvořila úvodní část své hodnoty za peníze, modely s špičkovými funkcemi.


Mi Box Android TV Recenzováno

Mi Box Android TV Recenzováno

Nejlepší VPN pro Kodi

Co je Mi Box?

Když je trh plný streamovacích zařízení z těžkých vah, jako jsou Apple, Amazon a Roku – co mi Mi Box nabízí? Jedná se o 4K HDR streamovací box s nejlevnější možnou cenou. Zařízení spouští tolik nabízený operační systém Android TV společnosti Google. Je také dodáván s hlasovým vyhledáváním Google a vestavěný.

Co dostaneš?

Xiaomi Miboz je napájen 2GHz čtyřjádrovým procesorem ARM. Vestavěné úložiště je 8 GB, i když můžete stisknout tlačítko pro další úložiště prostřednictvím portu USB. Má 2 GB RAM. Podporuje přehrávání 4K videa při 60 FPS. Samotný Mi Box je malé zařízení ve srovnání s soupeři jako Amazon Fire TV, Roku Ultra a Apple TV. Jedná se o matné plastové zařízení a získáte i kabel HDMI. Můžete také získat dálkové ovládání a 802.11ac Wi-Fi. Chybí vám však zabudovaný ethernetový port.

Jak získat co nejvíce z Mi Boxu?

Stejně jako u všech zařízení Android TV nebo obecně streamovacích zařízení, množství a kvalita streamovacích služeb, ke kterým máte přístup, do značné míry závisí na vaší aktuální zemi pobytu. Například schannely jako American Netflix, Hulu a HBO Go jsou k dispozici, pouze pokud žijete v USA.

Pomocí VPN můžete přistupovat ke geograficky blokovaným kanálům v Mi Boxu a otevírat v tomto procesu zcela nový zážitek ze streamování.

  • V této příručce naleznete další informace o tom, jak skrýt vaši IP adresu na jakémkoli zařízení Android TV, včetně Mi Boxu, pomocí VPN.
  • Pokud chcete nastavit Kodi na vašem Android TV, postupujte takto. Kodi, známý také jako XBMC, je nutnou aplikací pro každého, kdo chce proměnit svůj Mi Box v opravdový multimediální uzel.

Pokud jde o nejlepší VPN, které se používají v Mix Boxu, zde je náš recenzovaný seznam. Vyberte si.

Jak se má zkušenost?

Na papíře, návnada 4k HD streamování v rámci $ 69 zní báječně. Ale ve skutečném světovém představení nejsou věci tak růžové, jako jsou. Dálkové ovládání přichází s některými kompromisy. Neexistují žádná tlačítka pro převíjení zpět, pauza a žádné rychlé převíjení vpřed. Neexistuje žádné tlačítko zástupce. Ovladač hlasitosti však získáte na dálkovém ovladači.

Android TV možná získal nadšené recenze, ale zážitek není přesně to, čemu říkáte vyfukování mysli. Získáte služby streamování přístupu, jako jsou PlayStation Vue, Netflix, Sling TV, Hulu a Crackle. Výjimky zahrnují NBC a Amazon Video. Protože Android TV obsahuje podporu Google Cast, můžete na mobilních zařízeních spouštět aplikace pro streamování. Pokročilí uživatelé však nedostanou nic jako Amazon Fire Fire’s Alexa virtual assistant nebo Roku’s private sluchátka poslech.

Android TV má některé méně užitečné oblasti. Jedním z takových příkladů je panel doporučení. Aplikace Živé kanály získává podporu pouze ze šesti aplikací pro streamování. Hlasové vyhledávání je užitečná a výkonná funkce, ale vyžaduje přepracování uživatelského rozhraní. Škoda, že nikdo nepřepracoval Hvězdné války: Síla se probudí! Ten film byl ubohý!

Co je tak cool na Mi Boxu?

Funkce hlasového vyhledávání funguje dobře a získáte přístup k řadě populárních streamovacích služeb. Chvályhodná je také kapacita pro stažení jakékoli aplikace pro Android. Když Xiaomi vydá pro zařízení svou verzi systému Android 7.0, možnosti zábavy se zvýší. Je levnější než Roku’s Premier a Ultra.

Dvěma silnými stránkami Mi Boxu jsou hlasové ovládání a dálková navigace, a ta druhá je ostrá. Pomocí hlasových příkazů mohou uživatelé dělat spoustu věcí, jako je vyhledávání na webu, změna kanálů, spouštění aplikací, hledání konkrétních filmů atd. Aplikace běží dobře a hry také běží hladce.

Co není tak cool?

Není to však všechno chodit po růžích. Jsou tam trny, které tě budou občas píchat! Musíte však být fanouškem ekosystému Google, který chcete koupit a jako zařízení, vážně! Podpora videa HDR je význačná, ale dostupný obsah je stále tenký. Nemůžete získat přístup k Amazonu Prime Video. „Mi Box doporučuje“ může být také bolest. Tyto aplikace lze odstranit, ale tento proces je docela nepříjemný.

Koupili byste mi Box?

Zda si budete chtít koupit Mi Box, záleží na vaší důvtipnosti a preferencích. Existují oba důvody, proč se jim líbí a vyhnout se jim. Pokud jste velkým fanouškem aplikací a ekosystému Google, osloví vás.

Také vás osloví, pokud chcete 4k HDR streamer zařízení s nízkým rozpočtem. Možnosti Roku jsou poměrně drahé a Apple TV zatím nepřidává podporu pro 4K. Pokud však podpora 4K pro vás není nutností a nevadí vám platit o něco více za ponořenější zážitek a elegantnější rozhraní, existuje spousta lepších možností.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map