Skrýt IP adresu na Kodi – Jak na VPN

Jak skrýt moji IP adresu na Kodi s VPN? Kodi je výkonný software, který vám umožňuje streamovat různá online videa. Kodi můžete také použít ke sledování videí, která jsou na jiných zařízeních ve vaší domácí síti. Popularita společnosti Kodi neustále roste. Jednou z otázek, na které se mě hodně ptám, je, zda by měl při používání Kodi skrýt svou IP adresu nebo ne. Pokud používáte Kodi především pro účely místního streamování, tj. Například pro sledování videí z místního pevného disku, pravděpodobně se nemusíte příliš obávat. Pokud však použijte Kodi pro sledování filmů, televizních pořadů, a živé sporty online, přes neoficiální Doplňky Kodi, musíte zvážit použití VPN. Čti následující výukový program krok za krokem na jak skrýt IP adresu na Kodi v následujících situacích sledovat filmy anonymně a soukromě.


Skrýt IP adresu na Kodi Jak na VPN

Skrýt IP adresu na Kodi Jak na VPN

Při používání Kodi potřebuji skrýt svou IP adresu?

Zkrátka ano, při používání Kodi musíte skrýt vaši IP adresu. V mnoha zemích je možné streamovat obsah, který by člověk mohl zvážit porušení autorských práv je nezákonné. Existuje tenká hranice mezi tím, co je legální pro streamování a co ne. Copyright trolls často využívají tuto šedou oblast k obtěžování uživatelů internetu a jejich šikaně vyplácení kompenzací nelegální stahování / sledování filmů na Kodi nebo jiných zařízeních. V mnoha případech uživatelé Kodi hlásili příjem varovná písmena z jejich ISP. To je znepokojující ne kvůli samotnému varovnému dopisu, ale pro to, že to bezpochyby dokazuje, že váš ISP špionuje vaši online aktivitu.

Pokud se vám nelíbí nápad Odposlech ISP pokud jde o online aktivitu, měli byste ji vážně zvážit VPN, nejen pro Kodi, ale i pro vaše každodenní prohlížení webu.

Jak skrýt IP adresu na Kodi?

Vaše IP adresa je v podstatě vaše digitální otisk prstu. Odhaluje to osobní informace a dokonce i vaše fyzická poloha. Proto je zásadní skrýt svou IP adresu v následujících situacích ochraňte své soukromí.

  • Existuje mnoho metod spoof vaši IP adresu počítaje v to Tor, proxy, nebo a soukromá virtuální síť.
  • Nejúčinnější způsob maska ​​IP adresy je VPN.
  • VPN nejen skryje vaši IP adresu, to také šifruje veškerý váš provoz a spoofs vaše online umístění.
  • Můžete použít VPN pro další vrstvu zabezpečení online stejně vyhýbejte se geografickým omezením uvaleno na geoblocked streamování kanálů, např Netflix, BBC iPlayer, Hulu, a HBO GO, všechny mají Doplňky Kodi.

Jak nastavit VPN na Kodi pro skrytí IP adresy?

Instalace VPN se v jednotlivých zařízeních liší. Naštěstí mají všichni hlavní poskytovatelé VPN VPN aplikace což velmi usnadňuje proces instalace.

  1. Pro PC, Mac, Firestick, iPhone, iPad, Linux a Android, můžete si stáhnout a nainstalovat aplikaci VPN.
  2. Pak jednoduše připojit se k serveru VPN na skrýt svou IP adresu.
  3. Po dokončení spusťte Kodi a sledovat filmy anonymně.

Pokud nechcete instalovat další software do streamovacího zařízení, můžete také nainstalujte VPN ručně bez nutnosti aplikace. Postup instalace je v tomto případě stále poměrně snadný, pokud budete pečlivě dodržovat pokyny.

A konečně, pokud nechcete instalovat VPN ručně na každé zařízení, můžete nastavení připojení VPN na routeru namísto. V tomto případě budou všechna zařízení pro streamování připojená k tomuto routeru připojena k internetu stejný VPN server.

Nejlepší VPN skrýt IP adresu na Kodi

Rychlé vyhledávání Google odhalí stovky různých poskytovatelů VPN. Které z těchto služeb VPN však lze skutečně důvěřovat. Pokud chcete poskytovatele VPN, který si váží vašeho online Soukromí a je kompatibilní s Kodi, jít do ExpressVPN. Ony neuchovávejte si protokoly o prohlížení a mít více VPN servery na celém světě. Uvedl jsem jiné nejlepší důvěryhodní poskytovatelé VPN můžete použít skrýt svou IP adresu na Kodi v tabulce níže.

Jak skrýt IP na Kodi FireStick

Pokud jste na FireStick nainstalovali Kodi, můžete pomocí níže uvedeného tutoriálu skrýt svou IP adresu v Fire TV instalací aplikace VPN do ní.

Jak skrýt IP adresu na Kodi s VPN

Vaše soukromí a bezpečnost není třeba brát lehce; zda chcete streamovat filmy anonymně, bezpečně procházet web, nebo stáhnout soubory s plným vědomím, že na vás nikdo neodposlouchává. Pokud jste vážně o své bezpečnosti online, použijte VPN na skrýt vaši IP adresu na Kodi. Pro více informací o mnoha výhodách VPN, nebo pokud máte potíže nastavení VPN ve vašem Kodi, prosím zanechte komentář níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me