Top 5 Kodi VPN v roce 2020 Průvodce revizí

Top 5 Kodi VPN v roce 2017

Top 5 Kodi VPN v roce 2020

Proč byste měli používat VPN s Kodi?

Je velmi důležité používat VPN s Kodi. Proč? Studna. většinou je to kvůli geo-omezení. Nech mě to vysvětlit. Většina streamovacích kanálů jako BBC iPlayer nebo HBO Jdi jsou blokovány mimo své příslušné regiony, kterými jsou Spojené království a USA. Pokus o přístup k nim mimo tyto regiony tedy povede pouze k jedné věci: chybová zpráva o poloze.

S virtuální privátní sítí se tomu však můžete vyhnout. VPN je nástroj, který dokáže obejít geo-omezení podle přesměrování vašeho internetového provozu. Můžete jej použít připojit se ke vzdálené síti v zahraničí. Jakmile to uděláte, vaše VPN bude automaticky skrýt svou IP adresu a změňte ji na novou z vybrané země.

Tento proces vám umožní odblokovat omezené kanály, které jste chtěli, protože si budou myslet, že jste v jejich zóně sledování. Dále VPN zašifrujte svůj provoz, což znamená, že nikdo nemůže vidět, co děláte online.

Celý tento proces bude Chraňte své soukromí a zabezpečení online, zejména v případě doplňků torrentu. Tyto webové stránky již nebudou protokolovat vaši skutečnou IP adresu, což znamená vaše online identita zůstane skrytá. To vás ochrání před držiteli autorských práv.

Jak nainstalovat VPN do vašeho Kodi

S sítí VPN se nemusíte obávat online omezení, narušení bezpečnosti nebo narušení soukromí.

 • Jednoduše vyberte důvěryhodnou službu VPN a přihlaste se k odběru. Poté si stáhněte a nainstalujte aplikaci a nastavte ji na svém iPad, iPhone, Mac, PC, Raspberry Pi, Linux nebo Android TV Box.
 • Pokud používáte službu VPN, musíte do směrovače nainstalovat Kodi na Apple TV, Amazon Fire TV Stick nebo Chromecast. To je docela jednoduché, abych byl upřímný, protože existuje spousta průvodců a návodů, které vám pomohou.
 • Můžete také dělat to, co jsem udělal a nastavit virtuální router na vašem PC / Mac. Pak jen sdílet připojení VPN se všemi ostatními zařízeními pro streamování.
 • Někteří poskytovatelé internetových služeb zakazují webové stránky jako WatchFree, Putlocker a Afdah. Můžete je však odblokovat pomocí VPN a zároveň zachovat svou identitu skrytou. Nikdo nebude vědět, že jste to vy.
 • Instalace VPN na zařízení nebo platformu vám to umožní ochraňte své soukromí online a vyhýbejte se geoblokům.

Top 5 poskytovatelů Kodi VPN v roce 2020

Existuje několik faktorů, které určují, která VPN je pro Kodi lepší použít. Těmito faktory se budu zabývat později, ale nejprve je zde našich nejlepších 5 sítí VPN, které lze s Kodi použít. Všechny byly důkladně testovány a přezkoumány.

Jak můžete vidět, ExpressVPN na začátek seznamu top Služby Kodi VPN. Zde je seznam nejlepších VPN, na které jsme byli obzvláště ohromeni.

ExpressVPN – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

ExpressVPN - Top 5 Kodi VPN 2017 Recenze

ExpressVPN – Top 5 Kodi VPN 2020 Recenze

Řekl někdo nejlepší VPN? V tom případě ExpressVPN musí být na tomto seznamu. Společnost nabízí svým uživatelům špičkové výhody jako velká serverová síť (3 000 serverů v 94 zemích) a silné funkce zabezpečení a soukromí (včetně 256bitového šifrování AES a zásady bez protokolování). Je to jedna z největších značek VPN, která dnes existuje, ideální pro obejít geobloky a obcházení internetové cenzury.

Další funkce:

 • Zákaznická podpora 24/7.
 • Více než 130 různých umístění VPN po celém světě.
 • Možnost přístupu ke všem knihovnám Netflixu, dokonce i k americké verzi.
 • Tři současná připojení VPN.
 • 30denní záruka vrácení peněz.

IPvanish – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

IPVanish - Top 5 Kodi VPN 2017 Recenze

IPVanish – Top 5 Kodi VPN 2020 Recenze

IPVanish je jednou z nejlepších značek VPN v oboru díky sestavě vynikajících funkcí.

Nejprve společnost implementuje a politika bez protokolování, což znamená, že neuloží vaši online aktivitu ani data. Toto je velmi důležitá funkce, na kterou byste měli dávat pozor, protože váš poskytovatel by měl respektovat vaše soukromí, ne sledovat, co děláte.

Za druhé, umožňuje vám otestovat své služby před plněním závazku 7denní záruka vrácení peněz. Pokud se vám to nelíbí, můžete své peníze vrátit bez problémů.

Za třetí, měli byste mít vždy na paměti serverovou síť vaší VPN. IPVanish má velké množství serverů po celém světě. To zaručuje, že máte přístup téměř k jakémukoli kanálu na světě. Kromě toho by měl váš poskytovatel vždy poskytovat vynikající rychlost aby se při streamování vašich oblíbených pořadů neobjevily žádné problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti.

A v neposlední řadě, IPVanish je optimalizováno pro Kodi, což z něj dělá perfektní fit. Proto jeho výkon v přehrávači médií může zastínit další značky VPN.

StrongVPN – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

StrongVPN - Top 5 Kodi VPN 2017 Recenze

StrongVPN – Top 5 Kodi VPN 2020 Recenze

30denní záruka vrácení peněz

Další solidní volba, kterou můžete zvážit, je StrongVPN. Může odblokovat Netflix v USA a Velké Británii odkudkoli na světě. Pokud se však na to podíváte hlouběji, uvidíte, že tento poskytovatel nenabízí tolik funkcí, jako některé jeho protějšky..

Ale tam, kde postrádá služby, tvoří ceny. Měsíční předplatné StrongVPN je 10,00 $, zatímco si můžete předplatit roční službu, můžete ušetřit 42%, což stojí 69,99 $ (5,83 $ za měsíc).

Klady:

 • Přístup k americkému a britskému Netflixu ze zahraničí.
 • Nízké náklady.
 • Služba Smart DNS proxy zdarma.

Nevýhody:

 • Nejednotnost, pokud jde o servery (některé byly pomalé a některé nefungovaly).
 • Pouze 5denní lhůta na vrácení peněz.
 • OpenVPN je k dispozici pouze na vybraných serverech.

VyprVPN – Nejlepší recenze Kodi VPN 2020

VyprVPN - Top 5 recenzí Kodi VPN 2017

VyprVPN – Top 5 Kodi VPN 2020 Recenze

Co je to s Čínou a velkými zdmi? Dobře, takže jeden z nich je historický zázrak, který mnozí považují za jeden z nových sedmi divů světa. Ale ten druhý je jen otravný. Mluvím o Velká cenzura Firewallu systém, samozřejmě.

Tento firewall drasticky omezuje váš přístup k internetu, pokud se někdy ocitnete v Číně. Populární webové stránky jako YouTube, Netflix, Instagram, Facebook, a mnohem více jsou všechny oběti tohoto systému. Jinými slovy, jsou blokovány.

Naštěstí, VyprVPN vyvinul něco, co se nazývalo „Chameleon“, tajný systém určený k zabití tohoto čínského draka. Tento poskytovatel je nezbytný, pokud žijete v Číně, protože je to váš nejlepší způsob, jak obejít Velký firewall.

Ve skutečnosti by byl VyprVPN na našem seznamu mnohem vyšší Top 5 Kodi VPN kdyby to nebylo kvůli jeho nulové toleranci pro torrenting.

Klady:

 • Velmi rychlé servery ve 36 zemích.
 • „Chameleon“ systém.

Nevýhody:

 • Žádné torrenty.

NordVPN – Top Kodi VPN 2020 Guide

NordVPN - Top 5 Kodi VPN 2017 Recenze

NordVPN – Top 5 Kodi VPN 2020 Recenze

Začátečníci VPN pravděpodobně chcete, aby se na jejich zařízení nainstalovala uživatelsky přívětivá aplikace VPN, což je něco, co není příliš složité používat. Pokud je tomu tak, nenajdete nic lepšího než NordVPN. Jeho aplikace pro PC, Mac, Android, iPhone a iPad je jedním z nejlepších, co jsem kdy použil.

Stažení a instalace aplikace do vašeho zařízení bude trvat jen několik minut, ať už z webu NordVPN nebo z obchodu s aplikacemi. A stejně jako ExpressVPN, tento poskytovatel nabízí 30denní politika vrácení peněz, což by vám mělo poskytnout spoustu času na vyzkoušení jeho služeb.

Klady:

 • Skvělé aplikace VPN.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Dvojitá VPN.
 • Servery VPN v přibližně 57 zemích.

Nevýhody:

 • Některé servery byly relativně pomalé, ale většina byla velmi rychlá.

Jak nainstalovat VPN na FireStick

V případě, že skončíte s registrací u IPVanish, nainstalujte si do svého FireSticku níže uvedený tutoriál.

Nejlepší 5 Kodi VPN pro rok 2020

V době, kdy Internetový dohled a online špionáž je stále vysoká, nelze dostatečně zdůraznit význam používání VPN. Ať už používáte Kodi, procházíte web, nebo dokonce kontrolujete e-mailovou schránku. Nikdy nevíte, zda váš ISP nebo vládní agentury jsou odposlouchávání na tobě. Proto, abyste se vyhnuli těmto snoopingovým očím, ujistěte se, že používáte a Poskytovatel VPN to respektuje vaše soukromí online.

Považujete tento průvodce za užitečný? Prosím, podělte se s námi o své myšlenky v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me