Nástroj WebRTC Leak Tool

V dnešní době se uživatelé internetu učí několika způsoby, jak zajistit jejich soukromí online. Ale co když to může kompromitovat, aniž byste to věděli? Co když to je vestavěný hluboko v prohlížečiúnik vaší veřejné IP adresy když jsi ve tmě? Je to možné, pokud váš prohlížeč má WebRTC. Čtěte dál a dozvíte se vše o WebRTC, své únik dat, a jak to opravit níže.

Co je to WebRTC

Zkratka pro Webová komunikace v reálném čase, WebRTC je open-source nástroj (HTML5) na které můžete použít přidat v reálném čase mediální komunikaci v reálném čase přímo mezi prohlížeči.

Proces WebRTCJinými slovy, spojení mezi nimi nastane bez nutnosti serveru uprostřed. Díky tomu dostanete vyšší rychlosti, méně zpoždění, a lepší výkon pro webové aplikace jako videochat, přenos souborů a živé vysílání.

WebRTC viděl světlo 2011 a rostl v popularitě v průběhu let. V roce 2016 měl WebRTC docela rok dosáhnout dvou miliard prohlížečů Chrome a jednoho miliarda audio / video minut WebRTC za týden na ně. Projekt s otevřeným zdrojovým kódem je zcela volný, uvolnit. Ale pokud ji použijete, měli byste na ni vždy dávat pozor, protože je to neustále vyvíjí se a zlepšuje.

Přestože jsem zmínil, co to dělá, WebRTC je stále schopen mnohem víc. WebRTC pomohl vytvářet různé open-source projekty a rámce. Existuje asi 1200 společností a projektů založených na WebRTC okolo světa. Pokud ještě nevíte, open-source je k dispozici na Mozilla, Chrome, Opera a Safari.

Pamatujete si zpět v den, kdy někdo chtěl vytvořit něco, co by umožňovalo hlasové hovory nebo videohovory? Jo, s největší pravděpodobností použili C / C++ v průběhu. V té době to byla populární, přesto drahá varianta. WebRTC však toto všechno mění, protože vyžaduje C / C ++ a nahrazuje jej Javascript API.

Vypadá skvěle – ne docela

Ať už je to tak velké, měli byste vědět, že na internetu nemůže přijít bez nedostatků. Protože jsi sdílení IP adres přímo s jiným prohlížečem, mohlo by to umožnit webům třetích stran zjistit vaši IP adresu. Mohou jej použít k identifikaci a určení vaší skutečné polohy. To je přesně to, čemu říkáme Netěsnost WebRTC.

Vaše lokalita není jedinou věcí ohroženou únikem IP. Ne, všechny vaše aktivity procházení lze také sledovat. Mimochodem, váš poskytovatel internetových služeb udržuje značky toho, co děláte online. Pokud je vaše IP otevřená, vaše identita je také. Tímto způsobem může každý hacker využít vaše soukromé informace včetně bankovní účty, e-maily, hesla a samozřejmě přesné umístění.

Jak blokovat úniky WebRTC

Existují dva způsoby, jak zabránit únikům WebRTC. První metoda je použití a Soukromá virtuální síť. Tohle bude skrýt svou skutečnou IP adresu a nahraďte jej jiným, pokud je k dispozici připojení VPN. Výsledkem je, že pokud máte veřejnou IP, došlo k úniku, budete po celou dobu v bezpečí, protože to není vaše skutečná, a začněte.

Na druhou stranu, WebRTC lze deaktivovat ručně. Je to trochu skličující úkol, ale stále je to možné. Dovolte mi ukázat vám, jak to můžete udělat pomocí obou metod.

Metoda VPN

Tohle je docela snadné projít. Vše, co potřebujete, je Připojení VPN, a je dobré jít. Zde je návod, jak to všechno klesá:

1. Nejprve, když používáte Nástroj úniku WebRTC výše bez sítě VPN, zjistíte, že může dojít k možnému úniku.

WebRTC bez VPN2. Nyní potřebujete důvěryhodnou VPN k vyřešení problému. V tomto případě, zaregistrujte se na ExpressVPN protože je to jedno z nejlepších pro tuto práci.

3. Stáhněte a nainstalujte jejich VPN aplikaci do zařízení, které používáte. Klienti jsou k dispozici na Android, PC, Mac a iOS. Najdete také rozšíření pro Chrome a Firefox.

4. Poté, přihlaste se pomocí svého účtu a připojit se k serveru VPN.

5. Pokud se chcete ujistit, že vaše připojení VPN bylo navázáno, zaškrtněte toto IP Verifier.

6. Nyní použijte Nástroj úniku WebRTC výše ještě jednou. Dostanete to.

WebRTC S VPNMožná se divíte, proč je vaše veřejná IP stále ohrožena únikem. WebRTC používá pokročilé techniky pro určení IP adresy uživatele, ICE. Vytvoření interaktivního připojení Protokol pomáhá prohlížečům shromažďovat vaše IP adresy jejich čtením na vašem zařízení. U VPN je však hrozba pryč vystavená IP není vaše, začít s. Máte na to dvě výhody. Nejprve si svou anonymitu zachováte. Za druhé, WebRTC bude plně funkční pomocí falešná IP adresa, na rozdíl od toho, když ji zakážete v metodě 2.

Metoda prohlížeče

Pokud jste Firefox, Chrome a Opera uživatel, jsi nejvíc zranitelný vůči únikům WebRTC. Je to proto, že tyto prohlížeče mají otevřený zdrojový kód ve výchozím nastavení je na nich povoleno. Pokud ji chcete deaktivovat ručně, měli byste vědět, že to bude zcela ukončit funkčnost WebRTC. Pojďme začít:

Prohlížeč Chrome

Při používání prohlížeče Google Chrome je třeba postupovat takto:

1. Proces zahájíte kliknutím na ikonu tři tečky v pravé horní části prohlížeče.

2. Dále přejděte na Více nástrojů -> Rozšíření.

3. Na další stránce vyhledejte vyhledávací panel Řízení WebRTC.

4. Stáhněte si rozšíření do vašeho prohlížeče.

Řízení WebRTC5. Jakmile toto přidáte, bude toto malé tlačítko k dispozici. Ujistěte se, že je Modrý, což naznačuje, že Ochrana proti úniku WebRTC je zapnutá.

Tlačítko WebRTC zapnuto6. Nyní je WebRTC neztrácí vaši IP adresu ještě.

Unikla žádná IP adresa

Prohlížeč Mozilla Firefox

Pokud jde o Firefox uživatelé, můžete deaktivovat WebRTC podle následujících kroků:

1. Otevřete svůj Firefox a napište „About: config“ bez nabídek.

2. Přesměruje vás na stránku, na kterou budete upozorněni, že by tím mohla být zrušena vaše záruka. Klikněte na “Přijímám riziko!”

Přijměte riziko

3. Na další stránce najdete jména, která mohou být těžko pochopitelná. Stačí napsat „Media.peerconnection.enabled“ ve vyhledávací liště.

4. Jakmile jej získáte, klepněte pravým tlačítkem myši na název a stiskněte Přepnout.

Klikněte na Přepnout5. Úspěšně jste deaktivoval WebRTC ve vašem FireFoxu.

6. Nakonec zkontrolujte Nástroj úniku WebRTC na Firefoxu. To si všimnete nedochází k úniku dat.

Unikla žádná IP adresa

Už blokuje WebRTC?

Ne, to není. Může to být dobrý způsob, jak začít zajištění vašich online aktivit, ale stále potřebujete víc. Pokud používáte a Aplikace VPN nebo webové rozšíření, nemusíte se o nic starat Únik WebRTC vůbec. Budeš pomocí jiné adresy IP v procesu, který znemožňuje odhalení vaší skutečné identity. Neriskujte, postupujte podle pokynů uvedených v průvodci výše a budete v pořádku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me