Silný generátor hesel

Ať už děláte cokoli online, ať už se jedná o přístup k e-mailu, přihlášení k odběru streamovacího kanálu nebo o kontrolu bankovního účtu, musíte zadat heslo. Proč? Jak jinak tyto služby potvrdí vaši totožnost? Nicméně, jak je důležité, někdy vaše heslo pokud vás napadne, může vás dostat do mnoha problémů. Proto byste si vždy měli přiřadit svým účtům jedno sakro silného hesla. Proto jsme výše vytvořili nástroj Silný generátor hesel. Můžete jej použít vytvářet silná hesla které jsou bezpečné před škodlivými pokusy o hackování.

Silný generátor hesel

Co je generátor hesel?

Password Generator je perfektní nástroj pro zvýšení vaší online bezpečnosti a zabezpečení různých účtů online. S ním můžete vytvářet náhodná, silná a dokonce i přizpůsobená hesla, která vás ochrání před různými kybernetickými hrozbami.

Není spolehlivé vybrat heslo, které představuje něco ve vašem životě. Nezkoušejte také usnadnit přístup k heslu, nebuďte líní. Hádají se také památná hesla. Pokud porušení odhalí jedno ze stejných hesel, ohrozili jste všechny své účty. V tomto případě je nejlepší volbou použít Password Generator pro přiřazení hesla, a to ani si nemůžete zapamatovat. Můžete použít určité aplikace nebo Správci hesel uložit je.

Jak používat nástroj silný generátor hesel

Pokud toto čtete, pravděpodobně se divíte, jak takový software využít. Nedělejte si starosti, mám vás přikryté. Podívejte se na silný generátor hesel níže a jak jej použít v případě, že byste někdy chtěli vytvořit lepší heslo.

1. Silný generátor hesel se velmi snadno používá. Zaprvé je to, jak to vypadá.

Generátor hesel2. Do pole před sebou zadejte požadované heslo.

Heslo zde3. Nyní byste měli věnovat pozornost této části. Toto je hlavní úloha pro generátor hesel. Po zadání hesla se zobrazí různé barvy. Každá barva představuje, jak silná jsou vaše klíčová slova. Zde je význam každé ze 3 prezentovaných barev:

  • Červené: To znamená, že vaše heslo je daleko za hranicí slabých stránek a může být snadno prolomeno.

Červený poplach

  • Oranžový: Vaše heslo je stále zranitelné a lze jej okamžitě změnit. Zkuste přidat čísla nebo jiná velká písmena.

Orange Alert

  • Žlutá: Poměrně bezpečné heslo, ale stále ještě potřebuje trochu úpravy, aby se zlepšil. Zkuste přidat otazník nebo několik čísel.

Žlutá výstraha

  • Světle zelená: Používejte své heslo. Ale nikdy nemůžete být příliš bezpeční. Ať je to silnější.

Světle zelené upozornění

  • Tmavozelený: Heslo, které jste vytvořili, je naprosto bezpečné.

Tmavě zelené upozornění4. Až budete se zabezpečeným heslem spokojeni, můžete jej zkopírovat kliknutím na toto tlačítko.

Kopírovat nové heslo5. Nyní je dalším způsobem, jak vygenerovat silné heslo, spoléhat se na generátor hesel, který vám udělá práci. Stačí kliknout na přizpůsobit své heslo.

Přizpůsobte si heslo6. Poté, co se část přizpůsobení rozšíří, obdržíte více možností.

Proces přizpůsobení7. V této části si můžete vybrat počet znaků, jakoukoli možnost, která vám to usnadní, a jaké znaky chcete zahrnout. Pokud zadáte počet znaků, obdržíte odpovídajícím způsobem heslo. Pokuste se vytvořit 10 nebo více písmen, nikdy je nezkratujte. V opačném případě bude krátká.

Vytvořte heslo pomocí generátoru8. Toto můžete také zkopírovat stisknutím tlačítka, které jsem vám ukázal dříve, nebo červeného níže uvedeného.

Zkopírujte své heslo

Chraňte své heslo

Jak jsem již zmínil výše, vaše heslo je způsob, jak chránit vaše online data před přístupem kohokoliv jiného. Může to však být také nebezpečné, pokud na ně někdo položí ruce. Vždy byste se měli snažit udržovat své online účty v bezpečí, což znamená, že je třeba podniknout řadu preventivních opatření chránit své heslo od cizinců:

1. Nejprve byste neměli přiřadit stejné heslo pro více účtů. To je docela nebezpečné, protože pokud jeden účet napadne, zbytek se snadno uchopí.

2. Vytvořte heslo delší než 10 znaků. Čím déle je heslo, tím vyšší je zabezpečení. Pokuste se vytvořit alespoň 10 nebo 12 znaků.

3. Nepřidávejte do svého hesla osobní údaje. To zahrnuje vaše jméno, příjmení a datum narození. Pokud tak učiníte, je velmi snadné hacknout.

4. Když přistupujete ke svým účtům ve webových prohlížečích, neuložte své přihlašovací údaje. Jinými slovy, nikdy nenechte prohlížeč ukládat informace.

5. Nikdy nezadávejte svá hesla na počítačích někoho jiného, ​​zejména v internetových obchodech a knihovnách.

6. Nepoužívejte své soukromé informace, pokud jste připojeni k veřejnému Wi-Fi hotspotu nebo k bezplatným službám VPN.

7. Změňte heslo jednou za čas. Například udělejte nějaké altercations každé 4 týdny.

8. K uložení informací použijte velmi tvrdé heslo a správce hesel. To vám hodně pomůže při zapamatování velmi tvrdého hesla.

9. Pokud používáte Facebook nebo jakýkoli jiný účet sociálních médií, důrazně doporučujeme zapnout dvoufázovou autentizaci.

10. Aktivujte v počítači bránu firewall a antivirový program. Nezapomeňte blokovat všechna příchozí připojení.

11. Aktualizujte své operační systémy pokaždé, když dostanete oznámení, abyste tak učinili. To zahrnuje váš operační systém, prohlížeče a antivirové programy na vašich zařízeních.

12. Zamkněte telefon nebo počítač, pokud máte důležité soubory, které je třeba chránit.

13. Pokud máte na webu něco důležitého, doporučujeme vám to udělat v soukromém nebo anonymním režimu.

14. Nedůvěřujte žádným e-mailům ani SMS, které byste mohli získat pomocí odkazu v nich obsažených. To mohou být podvody, které shromažďují vaše informace. Pokud máte pochybnosti ohledně odkazu z vaší banky, doporučujeme stránku navštívit ručně.

15. Nikdy nedávejte svá hesla na sociálních médiích, chatovacích místnostech nebo dokonce na váš e-mail.

16. Buďte opatrní, jaké aplikace instalujete. Některé z nich mohou hackeři upravit tak, aby shromažďovali vaše informace. Nejlepší je udělat, abyste se vyhnuli stahování zbytečných aplikací.

Silný generátor hesel – závěrečná slova

Generátory hesel jsou velmi užitečné, pokud chcete zajistit přístup k internetu. Pomáhají vám přicházet s mimořádně silnými hesly, aby vám přidali další vrstvu zabezpečení a ochrany k vašim účtům. To vám velmi pomůže při používání internetu, protože již nejste nuceni přijít se slabým heslem, o kterém jste si mysleli, že je dostatečně silný. Ukázal jsem vám, jak pracovat s generátorem hesel. Využijte toho, co jste se naučili, a získejte přístup ke svým účtům, aniž byste se museli neustále dívat přes rameno.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me