Časté chybové zprávy k Netflix – Jak opravit

Netflix je jednou z nejlepších globálních služeb streamování videa na vyžádání. Netflix je v současné době k dispozici ve více než 55 zemích a plánuje se jeho rozšíření na nová území v roce 2016. Stejně jako u jakékoli online služby se však musíte při streamování Netflixu potýkat s problémy. Může to být rychlost vyrovnávací paměti, problémy s přihlášením, změna regionu nebo nejběžnější problém Netflix ze všech “Je Netflix dole”. V této nápovědě najdete opravy nejčastějších problémů Netflix iPhone, iPad, Android, Smart TV, PC, Mac, Roku, Xbox, Playstation, Apple TV, Chromecast, Amazon Fire TV nebo Blu-ray Player.


Běžné problémy s Netflixem a jejich řešení

Běžné problémy s Netflixem a jejich řešení

6 nejčastějších problémů s Netflixem – je Netflix dole?

  • “Je nám líto, ale nemůžeme se dostat ke službě Netflix.” Zkuste to prosím znovu později nebo navštivte www.netflix.com “
  • Netflix není k dispozici.
  • Nelze se připojit k Netflixu.
  • Netflix není k dispozici.
  • Chyba Android: Připojení se nezdařilo.

1. Běžné problémy Netflixu: Jak změnit regiony Netflixu?

Jednou z nejčastějších otázek, které se na Netflix dostávám, je způsob, jak přepnout oblasti Netflixu. Zatímco americký Netflix je nejlepší díky své obrovské knihovně filmů a televizních pořadů, každá oblast Netflixu má jiný obsah než binge-watch. Skvělé je, že můžete použít jeden účet Netflix a změnit libovolný region Netflix, který chcete. Na odblokování USA, Velké Británie, Kanady Netflix, postupujte podle jedné z těchto dvou metod.

  • Inteligentní DNS: Na odblokování American Netflix mimo USA například musíte přimět Netflix, aby si myslel, že se nacházíte v USA. Inteligentní DNS vám to umožňuje. Použití inteligentní služby DNS proxy, jako je Unlocator, vám umožňuje přístup přes 25 různých oblastí Netflix na všech vašich streamovacích zařízeních. Díky bezplatné 7denní zkušební verzi si můžete vyzkoušet Unlocator zdarma bez nutnosti kreditní karty.
  • VPN: Dalším řešením, jak zablokovat US Netflix, je použití VPN, zkratka pro virtuální privátní síť, což vám umožní získat americkou IP adresu mimo USA. Zdá se tedy, že veškerý provoz pochází z USA. Můžete odblokovat všechny americké streamingové kanály, včetně Netflix, pomocí poskytovatele VPN, jako je ExpressVPN.

Tituly Netflix filmů a televizních pořadů jsou k dispozici pro každý region

Film Netflix & Tituly televizních pořadů k dispozici pro každý region

2. Běžné problémy s Netflixem: Jak vyřešit problémy se streamováním Netflixu?

A zpomaluje připojení k internetu může mít za následek nekvalitní video a tím nepříjemný zážitek ze streamování Netflix. Pokud video, které sledujete na Netflixu, je ukládání do vyrovnávací paměti Každých několik minut můžete postupovat podle některého z níže uvedených řešení a vyřešit problém.

  • Zastavte stahování, které možná provádíte na jiných zařízeních.
  • Restartujte streamovací zařízení.
  • Restartujte modem / router.
  • Pokud je to možné, přesuňte se blíže k routeru.
  • Připojte zařízení pro streamování ke směrovači pomocí bezdrátového kabelu místo bezdrátového připojení. Toto řešení je použitelné, pouze pokud má zařízení ethernetový port.

Rychlost internetu můžete také měřit návštěvou webů jako SpeedTest.net. Pro správné streamování Netflix potřebujete průměrnou rychlost stahování 2 MB / s nebo vyšší.

3. Běžné problémy s Netflixem: Jak vyřešit problém s připojením k Netflixu?

V některých případech se nemůžete přihlásit do Netflixu ani streamovat žádná videa kvůli problémům s připojením. Chybové kódy Netflix, které začínají UI, AIP, nebo NW obvykle označují problém s připojením. Pokud takový problém nastane, ujistěte se, že zařízení pro streamování je správně připojeno k routeru a zda je připojeno k internetu. Jednoduchou kontrolu můžete provést otevřením webového prohlížeče nebo pomocí jiného streamingového kanálu. Můžete také přepnout z mobilního internetu LTE / 4G / 3G na připojení k internetu WiFi. Vždy se ujistěte, že používáte nejnovější verzi aplikace Netflix.

4. Běžné problémy s Netflixem: Jak opravit chybu Netflixu „příliš mnoho uživatelů“

Chyba „Příliš mnoho uživatelů“ znamená, že sdílíte hesla Netflix s ostatními. Existuje limit, kolik lidí může používat stejný účet Netflix současně. Po dosažení maximální částky vám Netflix zobrazí následující chybovou zprávu: ‘Váš účet Netflix se používá na jiném zařízení. Chcete-li pokračovat, zastavte přehrávání na jiných zařízeních. Další informace naleznete na adrese Netflix.com/help. “Tento problém můžete vyřešit takto.

  • Přihlaste se ke svému účtu Netflix.
  • V části Nastavení vyberte možnost Odhlásit se ze všech zařízení..

Pokud jste s ostatními nesdíleli heslo k účtu Netflix, bylo by nejlepší změnit své heslo Netflix dohromady..

5. Běžné problémy Netflixu: Jak změnit / obnovit heslo Netflixu

Pokud chcete změnit své heslo Netflix, můžete tak učinit z účtu Netflix.

  • Přejděte na svůj účet Netflix. Vedle položky ‘Členství & Fakturace, vyberte možnost Změnit heslo.
  • Zadejte své aktuální heslo a nové heslo, které chcete použít.
  • Klikněte na „Uložit“.

Jak změnit heslo Netflix

Jak změnit heslo Netflix

V případě, že jste zapomněli heslo Netflix, můžete použít funkci resetování hesla. Použijte uvedený postup.

  • Přejděte na stránku Přihlášení Netflix.
  • Klikněte na „Zapomněli jste svůj e-mail nebo heslo?“.
  • Na další stránce se vám zobrazí tři možnosti, jak resetovat své heslo Netflix.
    • Emailem.
    • SMS
    • Hlasovým hovorem.
  • Vyberte nejvhodnější metodu. Pokud se rozhodnete e-mailem, společnost Netflix vám pošle odkaz, který vám umožní resetovat heslo.

6. Běžné problémy s Netflixem: Problém s černou obrazovkou Netflixu – jak to opravit

Uživatelé Netflix se většinou setkávají s problémem s černou obrazovkou, když používají jejich IE, Firefox, Safari, webový prohlížeč Chrome na Windows PC nebo OS X Mac. Chcete-li vyřešit problém s černou obrazovkou, použijte jednu z těchto oprav.

  • Vymažte mezipaměť prohlížeče nebo zkuste použít jiný prohlížeč dohromady.
  • Můžete také vymazat všechny soubory cookie Netflix na této oficiální stránce Netflix.
  • Ve více závažných případech bude pravděpodobně nutné Microsoft Silverlight odinstalovat a znovu nainstalovat. Pokyny najdete na jak odstranit Microsoft Silverlight z vašeho PC pomocí těchto pokynů.

Chyba černé obrazovky Netflix - Jak opravit chybu

Chyba černé obrazovky Netflix – Jak opravit chybu

Nejčastější problémy Netflix – Kontaktujte podporu Netflix

Podpora Netflixu můžete vždy kontaktovat telefonicky, chatem nebo dokonce Twitterem. Popisovač podpory Netflix na Twitteru je @NetflixHelps. Pokud jste se setkali s podobnými problémy Netflixu nebo můžete navrhnout jiné opravy, zanechte prosím komentář níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map