Evolve from Dish – Sledujte Netflix v hotelové televizi

Cestování je nyní součástí života mnoha lidí. Cestování za prací a pro potěšení je velmi obvyklé a u lidí, kteří nyní žijí mimo rodinu kvůli práci, je v těchto dnech také docela běžné cestovat za přáteli. Hotelový pobyt během cestování může být smíšeným zážitkem. Někteří to považují za nutné zlo, zatímco jiní se snaží z pobytu vytěžit maximum. Vzhledem k tomu, že v našem každodenním životě je streamování ústředním bodem našeho každodenního života, hotely v tomto oddělení zaostávají. Dish Network však konečně přišla s inovativním řešením.


Evolve from Dish - Sledujte Netflix v hotelové televizi

Evolve from Dish – Sledujte Netflix v hotelové televizi

Nudný!

Zatímco někteří milují zážitek, že se ubytují v luxusním hotelu a nechávají se hýčkat několik dní, jiní si stěžují, že hotely nenabízejí dostatek možností, aby byl jejich pobyt vzrušující. V některých případech může připojení k hotelové WiFi dokonce ohrozit vaši online bezpečnost.

V hotelovém pokoji samozřejmě není nic jiného, ​​než listovat časopisy, které vyhodili na noční stolek. Ve chvíli, kdy plánujete odejít na noc, vám chybí vaše oblíbená show Netflix, jako je House of Cards, Orange Is The New Black nebo dokonce Stranger Things!

Ano, lidé cestují se svými notebooky, telefony a tablety, ale Netflix není často k dispozici ve všech oblastech. Například pokud jste americký předplatitel, který cestuje do Evropy a ubytuje se v hotelu, možná nebudete mít přístup k vaší aplikaci Netflix..

V důsledku toho ti, kteří často cestují, neunikají jen oblíbené pořady, ale také plýtvají předplatným. To, co lidé v hotelových pokojích sledují, je Netflix této oblasti, což znamená, že nemůžete sledovat, co chcete.

To je důvod, proč poskytovatel satelitní televize Dish přinesl řešení, díky kterému se vaše kurátorské seznamy, návrhy a sledují průběh pohybu z vašich vlastních zařízení do hotelového pokoje..

Co je Evolve?

Pokrm byl po dlouhou dobu oblíbeným poskytovatelem satelitní televize. Ale od začátku trendu řezání šňůry se snaží najít způsoby, jak skočit na rozjetý vůz a přežít tento jev.

Jednou z iniciativ je platforma Evolve streamingu, která se podobá jakékoli jiné streamingové službě, ale pouze pro hotely. Hosté v hotelech hledají personalizovanou zábavu, důvod, proč nosí na cestách více zařízení, aby si mohli přinést vlastní obsah.

Evolve využívá technologii Android TV s integrovaným Chromecastem, což hostům usnadňuje streamování své oblíbené hudby, filmů a pořadů do hotelové televize. Hosté mohou také přistupovat k tisícům oblíbených aplikací tím, že se přihlásí do Google Play, stáhnou si aplikace, které chtějí, a vezmou si své oblíbené filmy a nákupy v aplikaci domů, když opouští hotel.

K dispozici je také možnost sledovat živé televizní a prémiové kanály s uživatelským zážitkem zaměřeným na hotelové hosty. EVOLVE má také intuitivního programového průvodce a snadno použitelné dálkové ovládání spojené s největším výběrem HD kanálů. Snadná navigace, filtry a náhledy kanálů usnadňují objevování obsahu, který hosté chtějí.

EVOLVE se snadno integruje do hotelového systému. Toto řešení integrované s PMS umožňuje personalizaci a zapojení. Díky tomuto systému mohou být hosté přivítáni do svého pokoje podle jména a hesla přihlašovacích údajů uživatelů mohou být při pokladně vymazána. EVOLVE je kompletní řešení pohostinství, díky kterému je pobyt hostů v hotelu pohodlný, příjemný, přizpůsobený a domácký.

Integrace Netflixu

Každý, kdo se připojuje ke streamování obsahu, je připojen k Netflixu. Netflix je nepochybně největším hráčem na tomto trhu a díky své široké nabídce pořadů, filmů a originálního obsahu dává všem ostatním tvrdou konkurenci. Netflix je také nejstarší streamingovou službou v okolí.

Jeho popularita je patrná ze způsobu, jakým se slovo Netflix stalo slovesem, podobně jako Google. Přestože je Netflix také jednou z dražších možností, lidé ji stále preferují před ostatními, a to z důvodu velkého množství obsahu. Někteří dokonce dokázali použít VPN ke změně své oblasti Netflix a získat přístup k širší škále obsahu v procesu.

Různé kanály

EVOLVE nabízí různé kanály jako YouTube a Sling TV. Pomocí vestavěného Chromecastu můžete také streamovat obsah z telefonu nebo notebooku do hotelové televize. Kromě toho, pokud je váš pokoj schopen, podporuje EVOLVE box také přehrávání 4K.

Přes všechny tyto rysy byla patrná absence Netflixu. Proto Dish oznámil, že EVOLVE nyní bude podporovat Netflix, mimo jiné kanály. Hosté se budou moci přihlásit do Netflixu přímo z nabídky průvodce Evolve po přihlášení pomocí svého účtu.

Pokud ještě nemáte účet Netflix, bude také možné si jej snadno zaregistrovat. Jakmile se přihlásíte, hosté si budou moci vyzvednout své show přímo tam, kde byli doma.

To slibuje, že to bude pohodlný způsob, jak si hladce vychutnat svůj oblíbený obsah mezi svým vlastním zařízením a hotelovou televizí.

Pokud vás však trápí, že byste mohli náhodně sdílet vaše údaje Netflixu s dalšími hosty v případě, že byste se zapomněli odhlásit, možnost automatického odebrání vašich informací ze zařízení Evolve při pokladně den ušetří. Toto bezpečnostní opatření je pozoruhodné začlenění a zmírňuje obavy ze soukromí a krádeže dat.

V příštích měsících začne mísa zavádět integraci Netflixu na všech zařízeních Evolve. Připravte se na to, abyste si své oblíbené pořady užili i na cestách.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map