Jak se dívat na americký Netflix na Amazon Fire TV Cube

Jak sledovat americký Netflix na Fire TV Cube mimo USA? „Alexo, zapni televizi “,„ Alexo, otevři Netflix “, představ si, jak mluvíš do krychle a nařizuje si, aby si zahrál jakýkoli film nebo show, kterou chceš. Inteligentní reproduktor Echo s virtuálním asistentem Alexa a Fire TV set-top video boxem se sloučili do podoby nového produktu nazvaného Amazon Fire TV Cube. Po připojení k televizi vám Amazon Fire TV Cube poskytne všechny služby, které byste očekávali od běžného FireSticku, včetně Netflix, Hulu, HBO a Sling TV. Nejlepší ze všeho je, že poskytuje svým uživatelům přístup k Alexa. Fire TV Cube vás slyší z jakéhokoli směru, takže pokud požádáte Alexu, aby vyslal Netflixův dům karet z celé místnosti, bude. Fire TV Cube je vůbec první hands-free se streamovacím zařízením Alexa a 4K Ultra HD. Při použití s ​​VPN by streamingový zážitek dosáhl zcela nové úrovně. V níže uvedeném průvodci se dozvíte, jak získat Netflix USA na své Amazon Fire TV Cube.

Jak se dívat na Netflix na Fire Cube TV

Jak se dívat na Netflix USA na Fire TV Cube

Jak se dívat na americký Netflix na Fire TV Cube pomocí VPN

Pokud hledáte snadno použitelnou mediální zásuvku, pak je pro vás síť Netflix. O popularitě, kterou Netflix získal díky svým klasickým, současným a zábavným televizním pořadům, nikdo nemůže argumentovat. Ne každý pozorovatel Netflixu však může říci to samé pro sebe, protože každý má jiný zážitek. Netflix má jinou verzi s katalogy v každé zemi a každá země se liší ve svých omezujících stupních. Takže pokud jste mimo USA, jste jednou z těch zemí, které dostaly boot na vysoce kvalitní prémiový obsah. Nyní, i když nemáte přístup do americké knihovny pro streamování filmů a pořadů, můžete tento přístup udělit pomocí sítě VPN. VPN jsou jako soukromé internetové sítě, které zabraňují snoopii třetích stran, a tak zachovávají soukromí vašich dat. A nejen to, VPN vám může pomoci získat Netflix USA a všechny ostatní omezené kanály na světě. Čtěte dál a zjistěte jak.

 1. Nejprve se zaregistrujte u poskytovatele VPN.
 2. Poté stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do počítače PC, Mac, Android, iOS.
 3. Spusťte aplikaci VPN a přihlaste se pomocí účtu VPN.
 4. Nyní se připojte k americkému serveru VPN.
 5. Nakonec přejděte na web Netflix nebo spusťte aplikaci Netflix.
 6. Sledujte Netflix mimo USA.

ExpressVPN je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Fire TV Cube. ExpressVPN 6.7 nyní pracuje na Amazon Fire TV Stick a Android TV a Fire Cube TV, což z něj činí ideální aplikaci VPN pro streamování médií. Nyní, pokud vás zajímají některé z nejlepších VPN pro Fire TV Cube, klikněte tady zjistit.

Nejlepší VPN pro Fire TV Cube

Existuje mnoho geoblokových aplikací, jako je Netflix USA, které vyžadují přístup k VPN. Lidé v Německu, Velké Británii, Kanadě a Austrálii nemohou sledovat Netflix USA, pokud nezískají americkou IP adresu. Ti, kteří chtějí obejít geo-omezení a sledovat živý obsah a obsah na vyžádání na jakémkoli kanálu – nejen Netflix USA -, musí spoofovat svou polohu online. Po přihlášení k síti VPN uživatelé stáhnou aplikaci a poté se připojí k serveru v zemi, kde neexistují omezení na jejich požadovaný kanál nebo službu. Poté, co to udělali, jsou uživatelům poskytnuta IP adresa, díky které jsou způsobilí pro přístup k omezenému materiálu. Toto je pouze jedna ze služeb, které VPN nabízí. Přemýšlejte o tom, že používání VPN má mnoho výhod. Zde je několik z nich:

 • Odblokovat aplikace s omezením Geo: Odblokujte a sledujte aplikace pro streamování, jako jsou Netflix, HBO, Amazon Prime a Hulu.
 • Nejvyšší úrovně ochrany osobních údajů: Ke všem činnostem prováděným online přidejte vrstvu soukromí a zabezpečení.
 • Aplikace VPN: Všechny aplikace jsou uživatelsky přívětivé a fungují na počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick.
 • Bypass ISP Throttling: Sítě VPN zabraňují poskytovatelům internetových služeb snižovat rychlost internetu, takže si můžete vychutnat online streamování videa bez přerušení.
 • Snížení nákladů. Po vytvoření sítě VPN jsou náklady na údržbu velmi nízké.
 • Online anonymita. Použití VPN umožňuje procházet web v naprosté anonymitě.

Požární funkce TV krychle

 • Krabice obsahuje: napájecí adaptér, Alexa Voice Remote, průvodce rychlým startem, 2 AAA baterie, marketingový průvodce, infračervený (IR) prodlužovací kabel, Amazon Ethernet adaptér (10/100)
 • Nyní obsahuje 16 GB interního úložiště namísto pouhých 8 GB.
 • Zahrnuje Alexu s 8 vestavěnými mikrofony s rozpoznáváním hlasu na dálku.
 • Hlasové ovládání Fire TV Cube je možné bez použití dálkového ovladače.
 • Zařízení má IR technologii, která umožňuje ovládání TV, zvukové lišty, kabelové nebo satelitní krabice a přijímače.
 • Má vestavěný reproduktor.
 • Součástí je jednoletá omezená záruka a servis. Pro zákazníky z USA je k dispozici prodloužená záruka 2-3 roky.

Získejte American Netflix na Fire TV Cube

Ačkoli Amazon FireStick již nepodporuje zasílání zpráv a hlasové hovory, není pochyb o tom, že Amazon má jako svou prioritu číslo jedna zábavu. Produkt je dodáván 21. června a očekává se, že díky jeho jedinečným vlastnostem a praktičnosti získá spoustu bzučení. Stejně jako to, co by mohlo být lepší, než kdybyste museli dálkovým ovládáním listovat kanály – nejen žádnými kanály – mluvíme o Netflix USA. Můžete procházet televizními kanály bez zvedání prstu a sledovat Netflix USA na vaší Fire TV Cube pomocí VPN. To není o nic lepší než tohle.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me