Netflix VS Hulu: Která streamovací služba je nejlepší?

Netflix a Hulu byli už dlouho, dost dlouho na to, aby ovládli sledování televize a streamování médií. Mnoho řezačů kabelů prokopávalo jejich kabel a satelit kvůli těmto dvěma streamovacím službám. Lidé se vzdálili od tradiční televize a drželi se blízko online streamingu. Kdo potřebuje kabel, když máte přístup k velké knihovně obsahu za nižší cenu? Než začneme, měli byste vědět, že obě služby lze použít v počítačích PC, Mac, Roku, PS4, Fire TV a Apple TV. Každá služba má určité vlastnosti, které jí poskytují výhodu oproti druhé z hlediska ceny, obsahu, kompatibility a rozhraní. V případě, že jste byli v rozpacích ohledně služby, kterou byste si měli vybrat, měli byste si tento článek přečíst. Pomůže vám to rozhodnout se. Pojďme se tedy podívat na naše Netflix vs Hulu 2018 srovnání.

Netflix Vs Hulu

Netflix Vs Hulu

Srovnávací tabulka Netflix Vs Hulu

Níže naleznete stručný přehled toho, co jednotlivé streamingové služby nabízejí.

NetflixHulu
CenaPočínaje 8 USDPočínaje 7,99 $
Zkušební verze zdarma30 dní30 dní
Podporovaná zařízeníVšechna hlavní streamovací zařízeníVšechna hlavní streamovací zařízení

Dostupnost regionuPo celém světěUSA a Japonsko
Živá TVNeAno
Obsah ke staženíAnoNe
ReklamyNeOmezený
Dostupnost 4KAnoAno
Obsah HDRAnoAno
Vrácení penězNeNe
Simultánní proudyAž 4Až 2

Netflix vs Hulu Srovnání hloubky

Jak se tedy Hulu utváří proti Netflixu z hlediska obsahu, ceny, offline prohlížení a dalších aspektů?

Aktuální TV

Hulu nejprve začal jako streamingová služba, aby pomohl lidem dohnat jejich oblíbené televizní pořady. Vlastní největší knihovnu současných televizních pořadů a jedinou službu, která vám umožní sledovat nejnovější epizody pořadů, které jsou v současné době vysílány v televizi. Jakmile je k dispozici, můžete sledovat nejnovější epizodu Říše. Pro Netflix to není stejné, jako byste museli čekat rok na celou sezónu show, abyste mohli sledovat všechny epizody. Pokud chcete zůstat aktuální a aktuální s televizí, Hulu je služba pro vás. Pokud však raději taháte all-nighter a binge hodinky po celou sezónu Empire, pak vám Netflix udělá dobře.

Cena

Netflix

Základní plán Netflixu ve výši 7,99 $ nabízí několik výhod:

 • Můžete sledovat na svém notebooku, televizi, telefonu nebo tabletu
 • Můžete sledovat současně 1 zařízení
 • Neomezený přístup k televizi a filmům
 • Zrušit kdykoli

 Standardní plán Netflixu 9,99 $ měsíčně zahrnuje:

 • Sledování HD, pokud je k dispozici
 • Najednou můžete sledovat až 2 obrazovkyPrémiový plán společnosti Netflix ve výši 11,99 $ zahrnuje další funkce, jako například:
 • Zobrazení Ultra HD, pokud je k dispozici
 • Najednou můžete sledovat až 4 obrazovky

Hulu

Hulu nabízí dva jednoduché, ale efektivní plány:

 • 7,99 $ měsíčně plán, který zahrnuje reklamy
 • 11,99 $ za měsíc, který je komerční-zdarma

Dostupnost regionu

Netflix je nyní k dispozici téměř ve všech zemích světa. Na Netflixu můžete sledovat své oblíbené televizní pořady bez ohledu na to, kde aktuálně bydlíte. Je však třeba poznamenat, že dostupný obsah se v jednotlivých regionech liší. Jinými slovy, filmy a televizní seriály dostupné na Netflix USA nejsou stejné jako na Netflix UK. Svou oblast Netflix můžete změnit pomocí služby VPN, jako je ExpressVPN.

Hulu, na druhé straně, je k dispozici pouze v USA a Japonsku. Americká verze Hulu je zjevně hlavou a rameny nad japonským protějškem. Američtí expat žijící v zahraničí nemohou také přistupovat k jejich předplatným Hulu, pokud nepoužívají VPN.

Doplňky

U Netflixu neexistují žádné doplňky. Za co zaplatíte, je to, co dostanete, nemůžete streamovat žádný obsah z jakéhokoli jiného kanálu nebo služby. Pokud tedy chcete zobrazit pořad, který není na Netflixu k dispozici, budete si muset stáhnout další aplikaci a objednat si jinou streamovací službu, abyste si ji mohli prohlédnout. Nebudete potřebovat samostatnou aplikaci pro sledování pořadů z různých služeb, protože Hulu umožňuje doplňky, ve skutečnosti nabízí tři „kanály“ doplňků: HBO, Cinemax a Showtime.

 • Showtime je 8,99 $ měsíčně
 • Cinemax je 9,99 $ měsíčně
 • HBO je 14,99 $ měsíčně

Originály

Pokud jde o původní programování, získá Netflix navrch. Mají více originálů, než kolik můžete sledovat. Má přes 100 originálních a velmi úspěšných, jako jsou Stranger Things, Orange Is The New Black, Narcos a House of Cards. Její knihovna je v zásadě věnována originálům a neustále se mění na měsíční bázi. Netflix průběžně aktualizuje svůj obsah a vše se týká toho starého a nového. Hulu, na druhé straně, jsou velmi nízké originály. Podařilo se jim však získat slávu za programy, které mají, včetně Harlots a The Looming Tower, a také nadcházející metaforaci Stephena Kinga Castle Rock a Čtyři svatby Mindy Kaling a Funeraladaptation.

Živá TV

Při měsíční platbě 40 $ získáte prostřednictvím Hulu streamování kanálů číslo jedna včetně sportu a zpráv. Nová funkce učinila tuto konkrétní službu streamování zajímavou nabídkou pro řezačky kabelů, kteří nechtějí obětovat svou schopnost sledovat živý obsah. Živé kanály dostupné prostřednictvím Hulu Live TV zahrnují ABC, CBS, Fox, ESPN, Disney, Freeform a CNN.

Nezdá se, že by Netflix plánoval přidat živou televizní funkci v dohledné době. Generální ředitel společnosti Netflix Reed Hastings nedávno uvedl: „V naší oblasti toho tolik chceme dělat, takže se nesnažíme kopírovat ostatní, ať už jde o lineární kabel, je tu spousta věcí, které neděláme. Neděláme živé zprávy, neděláme živé sporty. Ale co děláme, snažíme se dělat opravdu dobře. “

Pokud je tedy živá televize nutností, v této kategorii pro vás existuje pouze jeden vítěz, a to Hulu.

Zkouška

Netflix i Hulu nabízejí 30denní bezplatnou zkušební verzi, která uživatelům poskytuje dostatek času na vyzkoušení a výběr. Životnost tohoto bezplatného zkušebního období můžete také prodloužit tím, že jednoduše požádáte zástupce zákaznického servisu o více času.

Offline služba

Možnost offline je ideální pro ty dlouhé lety, které postrádají zábavu během letu, nebo pro ty, kteří nemají konstantní WiFi připojení. Netflix má tuto možnost pro operační systémy iOS i Android, což je velké plus pro tuto službu. Jeho předplatitelé si mohou stáhnout vybrané filmy a televizní pořady a sledovat je, když jsou offline. Společnost Hulu je připravena zahájit možnost offline prohlížení filmové knihovny a televizních epizod během úvodní sezóny 2018-19 TV.

Reklamy

Pravděpodobně nejznepokojivější věcí při sledování televize jsou komerční přestávky, které se objevují každou minutu. Lidé se z nějakého důvodu zbavili kabelového a televizního vysílání, poslední věcí, kterou potřebují, je sedět si s Walmartem, který nabízí službu online streamingu. Netflix si je vědom toho, že svět online streamingu se musí lišit od běžné televize, a proto musí být bez reklam. S Hulu však musíte zaplatit další 4 $, abyste získali streamování bez reklam. Netflix zatím v této bitvě shromažďoval výherní body. I když by Netflix inzeroval pro své vlastní programování, neublížilo by mu. Ve skutečnosti by to předplatitelům poskytlo příležitost objevit obsah, který nabízí.

Obsah

Pokud jde o streamování, Netflix je vládnoucí mistr za to, že má nejhlubší a nejbohatší knihovnu. Netflix má vše od populárních dokumentárních filmů po speciální nabídky, talk show a dramatické seriály. Navzdory skutečnosti, že Hulu vysílá programy NBC, CBS, MTV, BBC, Comedy Central a FOX, je stále málo programování.

Filmy

Filmy Netflix sají. Doba. Tentokrát musíme dát Hulu, toto kolo vyhraje. To neznamená, že Hulu filmy mají zemřít, ale jejich výběr je mnohem lepší než Netflix. Netflix se obrátil zády k filmům od té doby, co začal investovat do originálů. Když se nyní více orientují na televizi, nemyslíme si, že jejich distribuce filmu se brzy rozběhne.

Rozhraní

Huluovo rozhraní je elegantní a docela jednoduché, zatímco rozhraní Netflixu je zaneprázdněné a jakési ohromující. Je to proto, že Netflix má hodně obsahu a nemůže si dovolit inzerovat jeden nad druhým. Chtějí dát spravedlivý záběr pro všechny své pořady tím, že umožní předplatitelům, aby si vybrali sami. Díky tomu, co bylo řečeno, Netflix usnadňuje uživatelům vyhledávat, procházet a číst si na jakékoli show před jejím sledováním, nemluvě, nabízí návrhy na základě toho, co sledovali. Na rozdíl od Hulu, který úhledně rozděluje televizní pořady a filmy do rozbalovacích kategorií. Nejprve zobrazí, co předplatitelé naposledy sledovali, a poté vypíše další randomizované kategorie. Díky oběma streamovacím službám mohou uživatelé do svého seznamu sledovaných položek přidávat seriály, filmy a epizody. Uživatelé Hulu si však mohou prohlížet seznam sledovaných položek, který je upozorní na vydání nové epizody nebo brzy po skončení show. A to je něco, co Netflix nedělá.

Zařízení

Hulu i Netflix jsou podporovány všemi druhy zařízení, jako jsou:

 • Chytré televizory.
 • Streamování přehrávačů médií.
 • Herní konzole.
 • Set-top boxy.
 • Přehrávače Blu-ray.
 • Smartphony & Tablety.
 • PC & Notebooky.

Můžete sledovat Hulu na telefonech a tabletech Android, Apple TV (4. gen nebo novější), Chromecast, Fire Tablety, Fire TV a Fire TV Stick, iPhony a iPady, LG TV (vybrané modely), Nintendo Switch, Roku a Roku Stick ( vybrané modely), Samsung TV (vybrané modely), Xbox 360, Xbox One atd. Můžete sledovat Netflix na Amazon Fire TV, chytrých zařízeních Android TV, Apple TV, Google Chromecast, Nintendo Wii, LG Electronics, Philips, Roku atd. Sečteno a podtrženo, je těžké najít zařízení nebo operační systém, který nepodporuje jedna z těchto služeb.

Hulu nebo Netflix?

Existuje mnoho možností pro streamování videa, jako je Youtube, Sling TV a Amazon Prime. Všichni usilují o to, aby diváky zaujali svými kvalitními programovacími a lákavými nabídkami, ale jen několik z nich vyniká. Jako kdo si děláme srandu? Všichni víme, že Hulu a Netflix tuto show ukradli. Tyto dvě služby streamování jsou cíle, které vyhledávají televizní fanoušci a řezačky kabelů. Stále jsou nejoblíbenějšími službami a budou i nadále bojovat o své místo ve světě streamování zábavy. Nyní, která služba si zaslouží naši hotovost … to záleží na tom, jaké funkce jsou pro vás nejpohodlnější a které vám nejlépe vyhovují. Oba jsou super konkurenční služby, které neustále hledají způsoby, jak uspokojit své předplatitele a poskytnout jim maximální zážitek z streamování, o který by mohli požádat. Víš, co to vyřeší, Hulu a Netflix. Tímto způsobem získáte to nejlepší z obou světů. Ale která služba pro vás zkontroluje všechny políčka? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me