US Netflix vs UK Netflix – Který má lepší obsah?

Spojené království nebo USA Netflix? To je ta otázka! Přestože oba národy mají svůj vlastní kvalitní obsah a množství přehlídek a filmů, stále existuje debata o tom, která země produkuje nejlepší. To, co je nalezeno v britské knihovně, není v americké knihovně dostupné a naopak. Ne všechny katalogy jsou však rovnocenné, které však lze zmírnit pomocí VPN. Můžete získat to nejlepší z obou světů pomocí VPN pro přístup k UK i USA Netflix. Stále však chceme vědět, která verze stojí za naše peníze. Na základě toho jsme provedli toto srovnání, abychom vám ukázali rozdíly mezi těmito dvěma katalogy a rozhodli jste se, který z nich je nejlepší.

Netflix UK vs Netflix USA

Netflix USA vs Netflix UK

Srovnávací tabulka Netflix USA vs Netflix UK

Podívejte se, jak American Netflix porovnává s britským Netflixem z hlediska ceny, obsahu a data spuštění.

Netflix USANetflix UK
Datum spuštěníDuben 1998Leden 2012
Náklady7,99 $ / měsíc5,99 £ / měsíc
Filmy40523616
TV pořady15801436
Obsah 4 kBAnoAno
Obsah HDRAnoAno

Netflix USA – je to opravdu tak dobré?

Skutečnost, že Netflix sám začal v USA, znamená, že musel dostat největší kus koláče. American Netflix má ve svém adresáři mnohem více titulů. V dubnu 2018 měla americká knihovna 4052 filmů a 1580 pořadů. USA mají o 10% více jednotlivých sérií než Spojené království. Spojené království je však na druhém místě s více sériemi ve své knihovně než 97% zemí. Netflix byl uveden na trh 14. dubna 1998 jako první světový online půjčovna DVD s dostupností pouze 30 zaměstnanců a 925 titulů. Představení jako Star-Crossed a New Girl jsou série, které jsou k dispozici pouze v americké knihovně Netflix.

Jak získat Netflix USA ve Velké Británii

Chcete-li získat Netflix USA ve Velké Británii, budete potřebovat poskytovatele služeb VPN. Je to nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak obejít omezení a získat přístup k blokovanému obsahu. VPN vytvoří digitální tunel, přes který vaše zařízení přistupuje k Internetu. Poté přesměruje vaše připojení prostřednictvím určeného serveru v USA. V důsledku toho vám bude poskytnuta americká adresa IP. To znamená, že budete mít přístup ke veškerému americkému obsahu, včetně Netflix USA. Postupujte podle následujících kroků Netflix US UK UK:

  1. Nejprve se musíte zaregistrovat do služby VPN.
  2. Nyní, když jste si vytvořili účet VPN, stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do zařízení, na kterém chcete streamovat Netflix UK.
  3. Spusťte aplikaci a připojte se k serveru VPN v USA.
  4. Po připojení k americkému serveru vám bude poskytnut dočasný Americká IP adresa takže to vypadá, že se nacházíte v USA.
  5. Nyní, když máte americkou IP, můžete snadno přistupovat k Netflix USA, jako byste se fyzicky pohybovali v Americe. Vaše stávající předplatné UK Netflix, kromě VPN, je vše, co potřebujete k získání přístupu k American Netflix v zámoří.

Netflix UK – stále zaostává?

Doctor Who a Friday Night Dinner jsou klasické britské televizní seriály, které se objevují pouze na britské Netflix. V dubnu 2018 mělo UK Netflix 3616 filmových titulů a 1436 pořadů, což je mnohem méně než v USA. Je zřejmé, že odběratelé Netflix ve Velké Británii nedostávají tolik, o co žádají, ve srovnání s těmi v USA, Britové platí 7,49 GBP, aby získali přístup k 3 000 titulům, zatímco Američané zaplatí za 5 600 filmů a televizních pořadů pouhých 9 $ měsíčně. Netflix UK byl uveden na trh v lednu 2012 a jeho popularita se od té doby zvýšila.

Jak získat Netflix UK v USA

VPN je vaše nejlepší šance na odblokování Netflix UK v USA. VPN by udělala připojení zařízení k serveru nacházejícímu se ve Velké Británii a přesměrování provozu přes tento server. Tímto způsobem získáte britskou IP adresu, čímž získáte nárok na přístup k britskému obsahu, jako je Netflix UK. Tady je to, co musíte udělat sledujte britské Netflix v USA:

  1. Nejprve se musíte zaregistrovat do služby VPN.
  2. Nyní, když jste si vytvořili účet VPN, stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do zařízení, na kterém chcete streamovat Netflix UK.
  3. Spusťte aplikaci a připojte se k VPN serveru ve Velké Británii.
  4. Po připojení k britskému serveru budete mít dočasný přístup Britsih IP adresa takže to vypadá, že se nacházíte ve Velké Británii.
  5. Nyní, když máte britskou IP, můžete snadno přistupovat k Netflix UK, jako kdybyste byli fyzicky v Británii. V případě, že již vlastníte předplatné Netflixu v USA, nemusíte se znovu přihlásit k odběru Netflixu.

Nejlepší VPN pro Netflix

Přestože na trhu existuje mnoho spolehlivých sítí VPN, ExpressVPN je nejdůvěryhodnější. Odblokování obsahu je specialitou ExpressVPN. Tento poskytovatel služeb má ultrarychlé servery VPN ve 94 zemích. To znamená, že během několika minut můžete odblokovat všechny weby, kanály, služby a aplikace, které chcete. Můžete se také podívat na další poskytovatele služeb VPN, kteří vám mohou pomoci získat Netflix UK nebo Netflix USA kdekoli na světě.

Netflix USA vs Netflix UK – Verdikt

Existuje důvod, proč diváci jdou po American Netflix a dávají přednost před jinými verzemi. Netflix USA nadále trolluje všechny ostatní za to, že má hlubší knihovnu plnou originálů a bohatého obsahu. Po pravdě řečeno, musíme tuto výhru dát společnosti Netflix USA, ale to nediskredituje obsah, který společnost Netflix UK nabízí. Pokud jste stále roztrháni, kterou verzi byste se měli přihlásit k odběru, prozkoumejte v každém katalogu požadované pořady a filmy. A nejlepší část ze všech, můžete získat jakýkoli region Netflix, ať už je to USA nebo Spojené království, v jakékoli části světa s VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me