Jak stahovat torrenty anonymně pomocí VPN

Jak stahovat torrenty anonymně? Když stahování nebo nahrávání torrentů, existuje jeden major problém s ochranou soukromí měli byste mít obavy. Oba držitelé autorských práv A tvůj ISP jsou schopni sledovat vaše torrenting aktivity. V poslední době mnoho file-sharers napříč Evropou byly soudními procesy ohroženy, pokud neplatí obrovské poplatky za vypořádání. Proto je prvořadé, abyste své soukromí online a stahujte torrenty bezpečně. V této nápovědě vám poskytnu informace o tom, jak můžete skrýt svou online identitu a anonymní soubory semen nebo pijavice přes VPN. Nejprve ale jak vlastně tyto „autorské trolly“ fungují sledovat svou aktivitu stahování torrentů?


Stahujte torrenty bezpečně a anonymně pomocí VPN

Stáhněte si Torrenty anonymně s VPN

Jak vás mohou držitelé autorských práv „chytit“ za „pirátství“ – bezpečně stahujte torrenty

Držitelé autorských práv mohou použít několik metod sledovat vaše stahování a tím vás chytí ke stažení. Níže jsou uvedeny nejběžnější techniky používané společnostmi ke sledování toho, kdo co stáhl.

 • Záznam provozu: Když stahujete nebo nahráváte soubory z nebo na hostitelské weby, zaznamená se vaše IP adresa. Přestože většina těchto hostitelských webů jasně uvádí, že „nenesou odpovědnost za soubory nahrané uživateli“ v jejich smlouvě EULA, držitelé autorských práv je mohou tlačit na odhalení informací o uživateli..
 • Torrent Honey-Pot: Držitel obsahu by zde mohl použít dva přístupy. Buď nahrají samotné soubory torrentu nebo stáhnou stejné soubory, které stahujete. Při stahování nebo odesílání torrentů uvidí vaši veřejnou IP adresu všichni ostatní, kteří pijí nebo nasazují stejný soubor, včetně držitelů autorských práv..
 • P2P Network Sniffing: P2P znamená peer-to-peer. Je to technika, kterou používá BitTorrent, Limewire, a Napster který by uživatelům umožnil přímý přenos souborů mezi sebou bez nutnosti centralizovaného serveru. Pokud sdílíte prostřednictvím P2P, vaše IP adresa je přidružena k souboru, který nahráváte. Držitelé autorských práv pak mohou od vašeho poskytovatele internetových služeb požádat o vaše fyzické umístění na základě vaší IP adresy.

Jak bezpečně stahovat torrent? Získejte anonymitu s VPN

Bohužel, stále více poskytovatelů internetových služeb je pod tlakem držitelů práv. Nedávno švédský poskytovatel internetových služeb s názvem TeliaSonera předal držitelům autorských práv informace týkající se některých jejich IP adres. Tvrdilo se, že tyto IP adresy byly zapojeny do nezákonného sdílení souborů. Když váš poskytovatel internetových služeb začne prozrazovat vaše informace, aniž byste museli hodně bojovat, musíte začít dělat starosti.

Tak jak se máš ochraňte svou online anonymitu a udržet si svou aktivitu při prohlížení webu pro sebe? Odpověď je VPN. VPN znamená virtuální privátní síť. To vám umožní šifruje veškerý provoz průchodem skrz a zabezpečený soukromý tunel. To znamená, že držitel autorských práv, váš poskytovatel internetových služeb ani hackeři nemohou odposlouchávat o tom, co děláte online. Vaše skutečná IP adresa bude vždy skrytá. V následujících situacích stáhněte si torrenty anonymně, postupujte takto:

 1. Nejprve se zaregistrujte u poskytovatele služeb VPN, který podporuje protokol P2P. ExpressVPN je dobrým příkladem.
 2. Po vytvoření účtu VPN je čas stáhnout a nainstalovat aplikaci VPN na stejném zařízení, na kterém chcete stahovat soubory torrentu..
 3. Spusťte právě nainstalovanou aplikaci VPN a přihlaste se k ní pomocí účtu VPN.
 4. Poté se připojte k serveru VPN. Obecně platí, že čím blíže je server VPN skutečnému umístění, tím rychlejší bude vaše internetová rychlost.
 5. Počkejte několik sekund, dokud nebude navázáno připojení VPN.
 6. Nyní je vaše skutečná IP adresa zcela skrytá. Zdá se, že jste připojeni k webu pomocí adresy IP serveru VPN.
 7. Nakonec stáhněte všechny soubory, které chcete, anonymně.

Stažení torrentů anonymně – výběr poskytovatele VPN

Před registrací u poskytovatele VPN však existuje několik problémů, které musíte znát. Zaprvé, připojení k serveru VPN znamená, že veškerý váš provoz bude přesměrován. To do určité míry ovlivní rychlost vašeho internetu. U spolehlivých poskytovatelů VPN klesá rychlost vašeho internetu pouze asi o 10%. Zadruhé, vyberte pouze poskytovatele VPN, který neuloží limity stahování / nahrávání. A co je nejdůležitější, ujistěte se, že poskytovatel VPN si vyberete neuchovává žádné záznamy o vaší procházení.

Když jsem vyzkoušel spoustu poskytovatelů VPN, byl jsem na mě nejvíc ohromen ExpressVPN. Udržují nulové záznamy o mé procházení a mají servery VPN ve více než 87 zemích. I když tam jsou nějaké bezplatné VPN, nikdy bych je nedoporučoval používat. Výrazně zpomalují rychlost vašeho internetu a v některých případech neexistuje žádná záruka, že si nebudou uchovávat záznamy o vaší online aktivitě. Tady je můj seznam nejlepší poskytovatelé VPN pro anonymní torrentování.

Usenet – bezpečná torrent alternativa

BitTorrent je nejznámější forma sdílení souborů na internetu, ale rozhodně to není jediná. Daleko před tím, než se na povrch dostali torrenty, Usenet byl vynalezen. Usenet lze také použít stahujte hudbu, video, software a hry online. Mezi BitTorrentem a Usenetem jsou však velké rozdíly.

 • S aplikací Usenet nemusíte nasazovat stahovaný soubor. Proto vaše veřejná IP adresa není odkryta jako v případě torrentování.
 • Usenet používá SSL (Secure Socket Layer) to zašifrovat data odesílaná z nebo do počítače.
 • S Usenet stahujete přímo ze serveru Usenet. Můžete tedy využít celou šířku pásma vašeho ISP.

Níže je uveden seznam top Poskytovatelé Usenetu. I když ještě neuvažujete o přechodu z BitTorrentu, tito poskytovatelé Usenetu stojí za to se odhlásit pouze za účelem získání lepšího nápadu.

RankProvider Link
poskytovatelé návštěv
14denní zkušební období zdarma
2poskytovatelé návštěv
Zdarma 30 GB na 2 týdny
3poskytovatelé návštěv
Zkušební verze zdarma
4poskytovatelé návštěv
Zkušební verze zdarma
5poskytovatelé návštěv

Stahování torrentů bezpečně, bezpečně a anonymně přes VPN

Agentury pro boj proti pirátství a právnické kanceláře pronikají BitTorrent roje rostoucí rychlostí. Není pochyb o tom, že držitelé autorských práv, jako je Crystalis Entertainment, budou stále vyvíjet tlak Poskytovatelé internetových služeb odhalují informace týkající se jejich uživatelů. Chcete-li zůstat na bezpečné straně, ať už skutečně stahujete torrent nebo ne, použijte VPN. Konec konců je to nejdůvěryhodnější způsob, jak udržet svou identitu před těmi zvědavými očima.

*Zřeknutí se odpovědnosti: Tato příručka je určena pouze pro vzdělávací účely. Vlastník tohoto blogu nijak neospravedlňuje pirátství.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map