Nejlepší alternativy pro ExtraTorrent

ExtraTorrent, který byl poprvé spuštěn v roce 2006, je jeden web, který určitě čelil velkému tlaku ze strany svých fanoušků, aby zůstali online. V určitém okamžiku v roce 2017 web potvrdil uzavření.

Nejlepší alternativy pro ExtraTorrent

Nejlepší alternativy pro ExtraTorrent

Následovalo společné úsilí poskytovatelů internetových služeb o snížení sdílení materiálů chráněných autorskými právy. Například poskytovatelé internetových služeb ve Velké Británii odesílali uživatelům e-maily s podrobnostmi o čase a datu, kdy bylo jejich širokopásmové připojení použito k torrentování konkrétních souborů. Krátce nato se web obnovil, tentokrát s jiným názvem domény. Všechna data, která byla uložena v jeho jiné doméně, se přesunula, a to k nadšení jejích fanoušků.

ExtraTorrent Alternativy

Jedna věc, kterou však ještě musíme potvrdit, je, zda je nový web spuštěn správci předchozího. Je tomu tak proto, že když se Extratorrent poprvé vypnul, varoval své uživatele před tím, než se obrátili na kopírovací weby, které by se mohly objevit po jeho zániku. Zda nová doména nabídne stejnou hodnotu jako starý web, stále zbývá vidět. Zde jsou některé z nejlepších torrentovacích webů, které lidé používali jako alternativu ExtraTorrent:

 • Veřejné domény torrentů
 • Vuze
 • Legit torrenty
 • Internetový archiv
 • The Pirate Bay
 • 1337x
 • BitLord
 • RARBG

Varovná písmena pro torrenting?

V každém případě se uživatelé stále spoléhají na web pro kvalitní torrent, a to se nezdá, že se to brzy změní. Jediná věc, která jim může stát v cestě, jsou jejich poskytovatelé internetových služeb. Varovná písmena, která uživatelé mají tendenci dostávat, když jejich poskytovatelé internetových služeb zjistí, že se torrentují, je obvykle jen prvním krokem. Pokud budete pokračovat ve svých aktivitách torrentingu, váš ISP pravděpodobně pokračuje a přijme přísná opatření, aby se pokusil spravovat vaše připojení. Toto je známé jako škrtící.

ISP Throttling

Když dojde k omezení vašeho internetového připojení, zjistíte, že nemáte přístup ke konkrétním webům, jako jste zvyklí. Váš přístup na web, jako je ExtraTorrent, bude rovněž zablokován. Rychlost prohlížení se zpomalí. Zjistíte také, že načítání videí trvá déle. To vše se děje ve snaze odradit vás od spotřebování celé šířky pásma nebo se vyhnout určitým webům. V tuto chvíli je vaše svoboda přístupu k síti v zásadě narušována. Existuje něco, co můžete udělat, abyste se vyhnuli tomuto mikromanažování vašeho ISP? Určitě ano. Nejlepší způsob, jak získat zpět svou svobodu online, je přihlášení k poskytovateli VPN.

Jak odblokovat ExtraTorrent pomocí VPN

Iniciály VPN znamenají virtuální privátní síť. Jedná se o soubor serverů patřících jednomu poskytovateli se sídlem v různých zemích světa. První prioritou služby VPN je zajištění bezpečnosti a druhou prioritou je anonymita. Zabezpečení je zajištěno šifrováním. Když se přihlásíte k odběru služby VPN, přesměrujete svá data z vašeho poskytovatele služeb Internetu na servery VPN. Váš poskytovatel internetových služeb tak již nemůže řídit, jaký provoz máte k dispozici. Váš poskytovatel internetových služeb je také slepý ohledně toho, co děláte online. Díky tomu je mnohem obtížnější omezit vaše připojení. Zde je návod, jak můžete pomocí VPN odblokovat například ExtraTorrent:

 1. Zaregistrujte se u poskytovatele služeb VPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do počítače PC, Mac, Android, iOS.
 3. Spusťte aplikaci VPN a přihlaste se pomocí účtu VPN.
 4. Nyní se připojte k serveru VPN.
 5. Nakonec získejte přístup k ExtraTorrent odkudkoli na světě.

Při výběru správné sítě VPN musíte mít jistotu, že služba, se kterou se zaregistrujete, skutečně podporuje torrenting. Existuje mnoho aktivit, které tuto aktivitu nepodporují, takže musíte být velmi opatrní. 

Nejlepší VPN k odblokování ExtraTorrentu

Pro usnadnění vyhledávání jsme již identifikovali tři poskytovatele nejvyšší úrovně, se kterými byste se měli zaregistrovat. Zde je náš seznam nejlepších VPN, které mohou odblokovat ExtraTorrent.

1. ExpressVPN

Prémiový servis. To je přesně to, co získáte, když se zaregistrujete u nejvyššího poskytovatele, jako je ExpressVPN. Služba sídlí na Britských Panenských ostrovech a obsluhuje asi 2000 serverů distribuovaných ve více než 60 zemích po celém světě. Tato služba podporuje protokoly VPN, jako je OpenVPN, L2TP / IPSec, SSTP a PPTP, což vám poskytuje dostatečný výběr možností. ExpressVPN také myslí na bezpečnost, protože nabízí 256bitové šifrování AES a umožňuje až 3 simultánní připojení na uživatele.

Tato služba dodržuje přísné zásady protokolování nuly a má také skupinu zmatených serverů, ke kterým se můžete připojit, pokud sídlíte v zemi nepřátelské k připojení VPN. ExpressVPN zajišťuje uživatelům žádné protokoly aktivit a jeho VPN klient přichází ve verzích, které mohou běžet na zařízeních Android, Linux, iOS a Windows. Tato služba slibuje 99% záruku dostupnosti. ExpressVPN zajišťuje, že uživatelé mají nepřetržitý přístup k péči o zákazníky, a to prostřednictvím živých zpráv, e-mailů nebo sociálních médií. Služba plně podporuje torrenting, takže se v tomto ohledu nebudete muset obávat. Podrobnější analýzu poskytovatele najdete v naší recenzi ExpressVPN.

2. IPVanish

Neexistuje žádná jiná služba VPN, která by podporovala torrentování stejně jako IPVanish. Tento poskytovatel se sídlem v USA byl založen v roce 1999, takže můžete očekávat mnoho inovací v jeho kvalitě služeb. IPVanish je také velmi hlasitý o své podpoře pro torrenting. Tato služba umožňuje anonymní sdílení souborů P2P a nabízí také 256bitové šifrování AES pro optimální zabezpečení. Jakmile se přihlásíte k odběru, budete moci mít připojeno až 10 zařízení, vše pod jedním účtem.

Služba je známá svými velmi vysokými rychlostmi, takže ať už torrentujete, streamujete nebo stahujete velké soubory, neměli byste si dělat starosti s čekáním příliš dlouho. Tato služba zaručuje jak neomezenou šířku pásma, tak neomezené přepínání serverů. IPVanish má také webový proxy server, který byste mohli použít, pokud byste raději nestáhli jejich VPN klienta. Jejich webový proxy server SOCKS5 vám pomůže skrýt vaši polohu a mít přístup k webům s omezeným přístupem z celého světa. Podívejte se na naši recenzi IPVanish a získejte lepší obrázek o druhu služby, kterou očekáváte, jakmile se zaregistrujete u tohoto poskytovatele.

3. NordVPN

NordVPN je další poskytovatel, který byste měli zvážit. Služba sídlí v Panamě a udržuje ji mimo jurisdikci jakéhokoli orgánu pro regulaci dat. Společnost NordVPN také dodržuje přísné zásady protokolování nuly, takže očekávejte, že po přihlášení nebude narušen žádný provoz. Tato služba nabízí 256bitové šifrování AES a má k dispozici více než 4000 serverů pro usnadnění vašeho připojení. Vaše zabezpečení je také vylepšeno díky šifrovacímu protokolu SSL poskytovatele. Tato funkce směruje vaše připojení přes dva různé servery místo jednoho, čímž zdvojnásobuje vaši úroveň zabezpečení.

Díky široké škále serverů umožňuje NordVPN uživatelům také zvolit, ke kterým serverům se mají připojit. Je to založeno na typu práce, kterou dělají online. K dispozici je také skupina zastaralých serverů, ke kterým se uživatelé mohou připojit, aby skryli skutečnost, že používají VPN. Kromě toho nástroje, jako je software CyberSec, chrání vaše připojení před reklamami a malwarem. Toto jsou jen některé z nástrojů, které NordVPN používá k zajištění bezproblémového zážitku z torrentování, prohlížení nebo hraní her. Přečtěte si o tom více prostřednictvím naší recenze NordVPN.

Shrnutí o nejlepší VPN k odblokování ExtraTorrent

V míře, v jaké může být většina poskytovatelů internetových služeb proti, je torrenting činnost, která se bude praktikovat po dlouhou dobu. Abyste se ujistili, že získáte co nejlepší zážitek, je lepší se zaregistrovat do služby VPN. Express VPN, IPVanish a NordVPN jsou skvělé alternativy, které je třeba zvážit. Jen se ujistěte, že si vezmete jejich bezplatnou zkušební verzi nebo záruku vrácení peněz, abyste si mohli před odběrem vyzkoušet, co nabízejí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me