Nejlepší Kickass Torrents Alternativy

Jakmile se nejoblíbenější torrentovací stránky, Kickass Torrents, zcela odpojily poté, co americká vláda zabavila všechny své domény. Zatímco Torrentery byly zvyklé na zrcadlení stránek KAT objevujících se po uzavření domény, tentokrát jsme se nechali starat sami za sebe. KAT, Kat.cr a další zrcadlené weby KAT byly také převzaty offline. Protože Artem Vaulin, majitel Kickass Torrents, stále čeká na vězení, jestli bude vyslán do USA, tento problém brzy nezmizí. V tomto článku diskutuji o nejlepších alternativách Kickass Torrents, které můžete použít.


Poznámka: VPN Guru žádným způsobem neschvaluje použití žádné z těchto informací pro nezákonné účely. VPN guru nepodporuje žádné porušení autorských práv ani nemá za cíl podněcovat jakoukoli nezákonnou činnost.

Alternativy Kickass Torrents

Kickass Torrents – zakázáno na celý život?

Torrenting – čemu byste měli věnovat pozornost

Než začneme mluvit o různých alternativách, které můžete použít místo KAT, musíme pokrýt několik základů Torrentingu.

Zaprvé, Torrenting sám o sobě není nezákonný. Torrenting používá formu přenosu dat nazývanou sdílení souborů P2P. V této formě sdílení souborů je typický internetový model Client / Server vyhoden ve prospěch modelu sdílení souborů, který považuje všechny systémy v síti za klienta i server..

Když začnete chápat, jak Torrenty fungují, mělo by vás napadnout několik věcí:

 • Při torrentu se efektivně připojíte k síti pro sdílení P2P. Zařízení, které jste použili, se v této síti automaticky stane klientem i serverem.
 • Vaše veřejná IP adresa, kterou lze použít k určení vaší geografické polohy, bude viditelná pro ostatní počítače v této síti.
 • Ne všechny weby Torrenting filtrují možnosti, které uživateli nabízejí, kvůli nelegálnímu obsahu. Měli byste věnovat pozornost tomu, co děláte, a ujistit se, že na to máte zákonná práva.
 • Torrenty jsou velmi oblíbeným způsobem, jak útočníci šířit škodlivý malware. Při výběru souboru k torrentu buďte opatrní a ujistěte se, že není infikován.
 • Torrenty se sdílejí rychleji, čím více lidí ho hostuje na svých systémech. Čím více semen najdete na torrentu, tím rychlejší bude stahování.
 • Váš poskytovatel internetových služeb může začít omezovat vaše připojení kvůli vašim návykovým návykům. Ano, váš ISP může sledovat vaši historii torrentů.

Je Kickass Torrents Down?

Ano. Kickass Torrents je oficiálně dole. Nevypadá to, že se tato skutečnost brzy změní. Ve skutečnosti byl web odstaven za poslední 2 roky.

Dá se bezpečně říci, že to neuvidíme, aby se vrátilo.

Muž za tím vším, Artem Vaulin, byl v těchto dvou letech v polské vězení, čekal na vydání do USA a pokusil se o:

 • Jeden počet spiknutí spáchat trestné porušení autorských práv.
 • Jeden počet spiknutí za účelem praní špinavých peněz.
 • Dva počty porušení autorských práv v trestním řízení.

Pokud se Vaulin vydá, může čelit až 20 letům vězení (kvůli poplatku za praní špinavých peněz). Tohle není snadné čelit obvinění a Vaulin čelil svým právním bitvím těžko.

Z těchto důvodů by mohlo být lepší hledat jinde všechny vaše potřeby torrentingu. Čtěte dále a zjistěte, které stránky fungují jako skvělá alternativa ke Kickass Torrents.

Alternativy Kickass Torrents

Jediné, co musíte udělat, je vyhledat slovo „Torrent“ a najdete nekonečný seznam možností, ze kterých si můžete vybrat. Kliknutí na libovolný náhodný web však není vždy bezpečné. Z tohoto důvodu je zde uveden seznam doporučených serverů torrentů, které vám pomohou nastavit správný směr:

1. Public Domain Torrents

Tento web vám umožní přístup k tisícům filmů pro veřejnost, které pokrývají každou kategorii a žánr. Samotný web je trochu datovaný, ale stále funguje dobře s jakýmkoli klientem BitTorrentu. Skvělá část je, že si budete stoprocentně jisti, že na tomto torrentu neporušujete žádné zákony o autorských právech.

2. Vuze

Vuze je především BitTorrent klient, ale má sekci specifickou pro legální torrenty. Na stránce wiki najdete také seznam legálních možností torrentování. Seznam vám poskytne tisíce možností torrentu, ze kterých si můžete vybrat, a pokrývá vše od koncertů po akademické torrenty.

3. Legitivní torrenty

Zde je další torrentovací server, který hostí pouze legální torrenty. Jediným úlovkem je, že nebyl aktualizován od roku 2014. Přesto stále najdete řadu stahovatelného obsahu, jako jsou hry, knihy, software, filmy a hudba..

4. Internetový archiv

Pravděpodobně největší legální úložiště torrentů, internetový archiv nabízí desítky milionů možností torrentingu bez rizika porušení autorských práv. Ke stahování obsahu z webu můžete použít téměř libovolného torrent klienta. Samotný web doporučuje několik klientů, včetně výše uvedeného Vuze.

5. Pirate Bay

Jeden z uchazečů o „nejpoužívanější torrentovací server“, The Pirate Bay nepotřebuje úvod. Tato možnost má tendenci být přepínána offline jednou za čas, ale dosud se vždy podařilo vrátit. Na TPB najdete obrovský výběr bezplatného legálního obsahu, ale při vyhledávání buďte opatrní. TPB je známá svými pirátskými a nelegálními schopnostmi.

6. 1337x

Jedná se o relativně nový web, který se po popularitě Kickass Torrents offline vypnul. Toto úložiště se nepovažuje za ohrožující jako KAT nebo TBP a stále nezatěžuje své uživatele reklamami vlevo, vpravo a na střed.

7. BitLord

Tady je web, který doporučujeme rodinám s torrentem, a to díky svému filtru „bez obsahu pro dospělé“. Můžete také torrentovat hodně obsahu přímo z webu.

Seznam torrentů, kterým je třeba se vyhnout:

Prostřednictvím našeho výzkumu jsme narazili na několik popularizovaných torrentovacích webů, které jsou propláchnuty malwarem. Zde je několik stránek, o kterých si myslíme, že byste se za každou cenu měli vyhnout:

  • BitLord
  • Extratorrent (extratorrent.cd)
  • Get-Torrent
  • BitTheif
  • Torrentz2

Před torrentováním souboru si vždy přečtěte komentáře, abyste zjistili, zda je soubor poškozený nebo ne, pokud používáte web s aktivní komunitou. Než začnete torrentovat, také vždy ve svém počítači fungujte programy proti malwaru. Nakonec se ujistěte, že je jasné, z nového „horkého“ obsahu, protože ty obvykle obsahují největší počet malwaru.

Jak se chránit při torrentingu

Při šíření obsahu z Internetu existuje mnoho zákonných možností. Jak již bylo řečeno, mnoho lidí, kteří používají stránky KAT, tak nedělá ze škodlivého úmyslu. Weby jako KAT, TPB, BitLord a 1337X aktivně testují všechny své torrenty, aby zachytily poškozený soubor. Ne vždy to však funguje. Malware, zejména spyware, je velmi nebezpečný. Při torrentování potřebujete určitou formu ochrany a VPN je vaše nejlepší volba.

VPN budou skrýt vaši IP, efektivně vaše digitální ID, zatímco online. Tím se zabrání jakémukoli útočníkovi vniknout do vašeho připojení a používat váš systém při útoku robotem. Skryje také váš provoz od vašeho poskytovatele internetových služeb, což znamená, že nebudou moci vidět, že se torrentujete. Jinými slovy, váš poskytovatel internetových služeb nebude schopen omezit vaše připojení, zablokovat vám přístup k webovým stránkám nebo špehovat vaši internetovou komunikaci..

Jako poskytovatele služeb VPN doporučujeme používat ExpressVPN. ExpressVPN má transparentní zásady ochrany osobních údajů, které jsou pro uživatele, šifrování vojenské úrovně, nejnovější protokoly VPN a více než 2000 serverů, ke kterým se lze připojit. Službu si můžete vyzkoušet s jejich 30denní politikou vrácení peněz, žádné dotazy. Pokud to není služba, kterou hledáte, zde je seznam nejlepších VPN pro torrenty:

Alternativy torrentů KickAss – závěr

Chtěl bych na konci tohoto blogu připomenout čtenářům, že torrenting nemusí nutně znamenat zapojení do nelegálních stahování. Podobně VPN je primárně také kybernetická bezpečnost. To, co s tím rozhodnete, je však riziko, které riskujete. My v síti VPN Guru žádným způsobem nepodporujeme použití těchto informací pro škodlivou nebo nezákonnou činnost.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me