Jak nainstalovat VPN do statečného prohlížeče

Online bezpečnost je v dnešní době všechno a Statečný prohlížeč nabízí spravedlivý podíl. Nicméně, během svého používání tohoto prohlížeče jsem si toho všiml nedostatek z hlediska ochrany soukromí a bezpečnosti. Ukazuje se, že to není všechno, co tvrdí. Naštěstí, bez ohledu na to, jaký prohlížeč používám, vždycky pracovat s VPN po mém boku, a také bys měl. Vaše soukromí a bezpečnost nelze podceňovat, chraň sebe celou cestu. Tady je jak nainstalovat VPN do Brave Browser.


Jak nainstalovat VPN do statečného prohlížeče

Jak nainstalovat VPN do statečného prohlížeče

Proč VPN pro Brave?

Tento prohlížeč poskytuje rychlost, zabezpečení a soukromí uživatelům, kteří si cení jejich online bezpečnosti. Bez ohledu na to, jak bezpečný může být prohlížeč, se však mohou náhle objevit určitá omezení a možné online hrozby. Nemluvě o tom, že jsem se naučil nedůvěřovat ničemu uvedenému na webových stránkách, dokud se neprokáže opak.

Stateční tvrdí, že je nejbezpečnější ze všech ostatních prohlížečů. Technicky to je, ale v zákulisí zjistíte, že je tu háček. Za prvé, Brave má funkci Blokovač reklam, ale jak můžete zablokovat vlastní reklamy? Jo, zřejmě, prohlížeč může těžit z nějaké příjmy s jeho vlastní reklama. Další znepokojující skutečnost se objevila, když se tweet zaměřil na generálního ředitele společnosti, Brendana Eicha.

Uživatel byl frustrovaný, když viděl, že nová aktualizace přišla s kódem přidáno do reprosoustavy Github v prohlížeči. Zejména tato doména třetích stran byla na seznamu povolených Facebook. Tyto adresy URL jsou ty, na které platforma sociálních médií používá sledovat jeho uživatele. Velmi temný tah, statečný, velmi temný.

Další věc, kterou byste měli zvážit, je to, že Brave je především Na bázi chromu, stejně jako jeho konkurent, Google Chrome. To znamená, že je to Problém s únikem WebRTC. Ty nechceš vaše IP adresa unikla, víš? No, pokud jste ohleduplní k vašemu soukromí, a VPN by měla být hned vedle vás. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, získejte VPN a připojte se před procházením webu pomocí Brave. Tímto způsobem budete zůstat po celou dobu anonymní a surfovat po internetu pomocí veřejného Wi-FI aniž byste se museli dívat přes rameno.

Výhody používání VPN na statečné

Jste dost stateční pro přístup na web bez řádných preventivních opatření? Pokud ano, neměli byste být. Bez ohledu na to, jak moc si myslíte, že jste tech-blázen, někteří hackeri tam venku mohou kdykoli nejlépe využít své znalosti. Vaše soukromé informace jsou ohroženy. Mluvím o informace o kreditní kartě, obchodní účty, hesla, e-maily, a seznam pokračuje. Když jste online, musíte být připraveni a dobře střeženi. VPN vám může poskytnout tento klid a mnohem více:

Jak nainstalovat VPN do statečného prohlížeče

Našel jsem svůj ideální prohlížeč v Brave. Ať už je to pro jeho rozšíření, kompatibilita, synchronizace napříč zařízeními nebo většinou rychlost, Statečný zkontroluje všechny ty krabice. To ve výchozím nastavení blokuje všechny požadavky třetích stran a soubory cookie, bez potřeby prodloužení. Tím se zabrání tomu, aby uživatelé byli sledováni online. Stále je však znepokojující používat jej bez VPN.

Naštěstí je Brave k dispozici na Windows, Mac, iOS a Android, která jsou stejná zařízení, která VPN podporuje. Díky tomu je vaše práce mnohem jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je získejte VPN ze svého nativního obchodu s aplikacemi, a to je vše. Chcete-li se na to lépe podívat, zde je krok za krokem jak nainstalovat VPN do prohlížečů Brave:

 1. Než to zahájíme, musíte se zaregistrovat u poskytovatele služeb VPN dostatečně důvěryhodný, aby zvýšil vaši bezpečnost. Vřele doporučuji, abyste investovali ExpressVPN protože je to ten, který používám.
 2. Dále navštivte svůj rodný obchod s aplikacemi a Stáhněte si jejich specializovanou aplikaci. Nemůžete to najít? Přejděte na oficiální web VPN a stáhněte jej podle zařízení, které používáte.
 3. Nyní, nainstalovat aplikaci VPN na vašem zařízení a přihlaste se pomocí nového účtu. Možná budete požádáni o ověřovací kód. Najděte to ve svém e-mailu.
 4. Vyberte si jakýkoli server chceš a stiskněte tlačítko pro připojení. Před připojením budete muset počkat několik sekund. Po připojení se tlačítko „Připojeno“ rozsvítí zeleně.
 5. Pomocí této adresy můžete zkontrolovat svou novou adresu IP IP ověřovatel.
 6. Konečně jste anonymní prohlížení internetu pomocí Brave.

Nejlepší VPN pro statečný prohlížeč

Z AOL na Google Chrome, existuje spousta bezplatných prohlížečů pro procházení internetu. To však neplatí, pokud jde o VPN. Je třeba se vyhnout čemukoli, co v něm slovo obsahuje. Když jsi se dozvěděl, že Brave má, jsi naštvaný měřicí adresy URL na jeho seznamu povolených. Co byste řekli, kdybych vám to řekl? bezplatná VPN shromažďuje vše, co děláte, a prodává je sesterským společnostem? 

Zatímco bezplatné prohlížeče mohou těžit z reklam, bezplatné VPN vezměte si je jako svůj primární zdroj příjmů. Podle Braveho: „Nejste produkt.“ Chcete-li zdarma VPN, jste. Už jsem navrhl ExpressVPN jako nejlepšího poskytovatele, který by měl použít s Brave. Je to velmi spolehlivé a přichází s hořícími rychlými servery po celém světě. Mluvíme o více než 2000 serverů po celém světě. Pokud jde o bezpečnost, neměli byste se držet toho, co Brave nabízí. ExpressVPN podporuje protokoly jako OpenVPN, PPTP, SSTP, IKEv2 a L2TP / IPSec. To vás ochrání celou dobu, když budete připojeni.

Můžete také těžit z jejich Funkce Split Tunneling. Díky tomu se rozhodnete, která část vašeho provozu chcete pomocí VPN VPN chránit a kterou nechcete. To sníží pokles rychlosti způsobuje šifrování. Kromě toho ExpressVPN umožňuje až 5 současných připojení, přijímá přísná zásada no-log, a nabízí Zabijte Switch. Pokud ExpressVPN není to, co hledáte, můžete z nich těžit 30denní politika vrácení peněz a vyberte jednu z nich nejlepší VPN pro prohlížeč Brave jako alternativa.

Jak nainstalovat VPN na statečný prohlížeč – shrnutí

Brave se stal v roce 2016 spoluzakladatelem Mozilly a bývalým generálním ředitelem Brendanem Eichem a stal se obrovským konkurentem na scéně prohlížeče. Dokonce to bylo považováno za perfektní alternativa pro Chrome i Mozilla. Bez ohledu na to, jaká bezpečnostní opatření tento prohlížeč přijal, online hrozbám však není třeba čelit bez náležitých opatření. VPN byla vždy bezpečnostním nástrojem aby vám pomohl, když jste online. Využijte to, jak už víte jak nainstalovat jeden při použití Brave. Získejte VPN, zůstat v bezpečí a anonymní po celou dobu a procházejte web libovolně volně. Nakonec bych od vás rád slyšel lidi. Jaké jsou jiné nejlepší VPN k použití? Stojí za to Brave? Sdílejte své myšlenky v sekci komentářů níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map