Jak nainstalovat VPN na Nintendo Switch

Nintendo Switch není na trhu nic nového, ale díky nejnovějším VoD je velmi atraktivní vlastnit jej jako herní / streamovací zařízení. Nejprve to byl Hulu, pak přišel Youtube. Herní konzole přidá Netflix ke svým službám v nadcházející budoucnosti. Tyto platformy však mohou být omezeny, pokud sídlíte mimo určité oblasti, zejména USA. Pro přístup k plnému potenciálu Nintendo Switch se proto doporučuje VPN. Tato příručka vám má pomoci přesně to udělat.

Jak nainstalovat VPN na Nintendo Switch

Jak nainstalovat VPN na Nintendo Switch

Jak nainstalovat VPN na Nintendo Switch

Problém s přepínačem Nintendo se liší v závislosti na zemi, ve které žijete. Účet nemá žádný dopad na všechny hry, které chcete. Některé tituly nemusí být k dispozici kvůli regionálním omezením, což znamená, že je nebudete moci hrát mimo původní oblasti. Naštěstí toho lze dosáhnout pomocí VPN. Platforma Switch však není nativně kompatibilní s VPN klienty. Co tedy můžete dělat v takové situaci?

Nebojte se, budete mít připojení k VPN na přepínači Nintendo rychleji než chytání Mew Two v Cerulean Cave. Takže se připravte. Zde je návod, jak na svém Nintendo Switch získat připojení VPN.

A. Nastavte VPN na routeru

Nastavení VPN na routeru není o nic jednodušší. Pro navigaci celým procesem nemusíte být důvtipní. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle tohoto průvodce a budete moci sdílet připojení VPN prostřednictvím všech populárně značkových směrovačů, jako jsou ASUS, Linksys a TP-Link..

Nejlepší věc na tom je, že získáte sdílení připojení VPN se všemi zařízeními dostupnými doma. Nemusíte se obávat omezeného simultánního připojení, které vám poskytovatel nabízí. Některé z nejuznávanějších sítí VPN nabízejí spravedlivý počet připojení v rámci jednoho předplatného. To však nemusí stačit. Takže instalace VPN do routeru je nejlepší volbou pro Nintendo Switch a jakékoli jiné zařízení doma.

B. Sdílejte připojení Wi-Fi VPN z PC / Mac

Pokud máte pocit, že sdílení připojení VPN prostřednictvím směrovače je docela obtížné, doporučujeme sdílení sítě přímo z vašeho PC nebo Mac. Je to opravdu jednoduchý proces a výhody jsou skvělé.

 • Uživatelé Macu mohou pomocí tohoto návodu změnit své zařízení na virtuální router a sdílet připojení VPN.
 • Po přečtení tohoto postupu krok za krokem budou mít lidé, kteří pracují na Windows, také šanci sdílet Wi-Fi zabezpečené VPN snadno.

Stejně jako úloha routeru, sdílení připojení prostřednictvím vašeho PC / Mac zajistí všechna zařízení dostupná doma. Takže pro uživatele, kteří si myslí, že instalace VPN na routeru je pro jejich technologické porozumění trochu obtížné, je to perfektní metoda pro alternativní.

C. Nastavte inteligentní DNS na přepínači Nintendo

Ostatní uživatelé internetu upřednostňují použití inteligentního DNS ke změně své geografické polohy. Ve skutečnosti by streamery po celém světě rády udržovaly své místní kanály neporušené a funkční a zároveň přistupovaly k geo blokovanému obsahu.

Na rozdíl od VPN Smart DNS nemění vaši IP adresu. Zabraňuje pouze částem v adresách URL, které zobrazují vaše aktuální místo pobytu. Proto při přístupu k materiálu s omezeným přístupem ke geoprostoru stále používáte místní obsah a pracujete stejnou rychlostí díky nešifrované síti. Než začneme, podívejte se na přední poskytovatele VPN, kteří nabízejí inteligentní služby DNS s jejich předplatným:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • BulletVPN
 • Unlocator

Zde je uvedeno, jak nastavíte inteligentní DNS na Nintendo Switch.

 1. V „Home Menu“ vašeho Nintendo Switch přejděte na nastavení.
 2. Klepněte na „Internet“ a přejděte na „Nastavení Internetu“..
 3. Až tam zařízení vyhledá všechna připojení Wi-Fi dostupná v okolí.
 4. Vyberte síť a vyberte „Změnit nastavení“.
 5. Přejděte na „Nastavení DNS“ a stiskněte „Ruční“.Inteligentní nastavení DNS
 6. Odstraňte čísla v DNS „Primární“ a „Sekundární“.
 7. Zadejte ty, které poskytuje vaše inteligentní DNS proxy služba.
 8. Úspěšně jste nakonfigurovali DNS ve svém Nintendo Switch.

VPN pro Nintendo Switch – Proč?

Po vydání byl Nintendo Switch omezen pouze na hraní. Dvě z nejpopulárnějších her, které kdy narazily na konzolu, jsou blobtery Pokémona, Pojďme Evee a Pojďme Pikachu. Před chvílí však Nintendo potvrdilo, že v blízké budoucnosti přidá do svého e-obchodu aplikace VoD a to je přesně to, co máme. Youtube a Hulu jsou nyní k dispozici na herní platformě. A co je ještě lepší, je skutečnost, že můžete přepnout obrazovku svého přepínače na větší televizi, aby bylo lepší zobrazení.

Bohužel, jako Hulu jsou k dispozici pouze ve Spojených státech. Ale protože už víte, jak nainstalovat VPN do svého Nintendo Switch, už to nebude problém. Vše, co musíte udělat, je připojit se k serveru se sídlem v oblasti, kde je kanál k dispozici. Vezměte si například Hulu, je vyžadován server ve Spojených státech. Jakmile se připojíte, obdržíte americkou IP adresu a budete mít plný přístup ke streamovací službě bez ohledu na to, kde byste mohli být.

Kromě toho po oficiálním spuštění Nintendo Switch Online budete moci používat funkce pro více hráčů, které vás postaví proti ostatním uživatelům na celém světě. VPN se sem hodí, protože váš ISP má tendenci vaše připojení hodně omezovat. Ale když jste připojeni, vyhnete se tomu a zbavíte se všech problémů s latencí, které mohou nastat. Nemluvě o tom, že si můžete vybrat servery s lepším pingem pro rychlejší herní zážitek. Nyní si prohlédněte tyto hlavní VPN pro Nintendo Switch v níže uvedené tabulce.

Jak nastavit VPN na Nintendo Switch – závěrečné myšlenky

Konzola Nintendo Switch je skvělým zařízením pro novou technologickou dobu. Uvědomuji si, že potřebujete několik technicky důvtipných řešení, abyste mohli procházet bloky a omezení, ale nakonec to všechno stojí za to. Představte si, že budete muset hrát své oblíbené hry, ať jste kdekoli, bez chyb geografického umístění. Nejen to, ale také streamovací služba jako Hulu a budoucí vydání Netflix na vašem Nintendu. Jak je to v pohodě? Máte cesty nyní, je čas na vůli. Získejte VPN a užijte si Nintendo Switch naplno.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me