Jak zrušit předplatné NordVPN

V posledních letech se sítě VPN staly velmi populární. Výběr toho správného však může být trochu skličující, i když pracujete s nejlepšími společnostmi venku. To nezahrnuje nic jiného než NordVPN. Každý má své vlastní potřeby a vaše VPN bez ohledu na to, jak dobré je, může se nepodaří doručit. Pokud NordVPN nezaškrtává políčka, které hledáte, je zde vše, co potřebujete vědět o tom, jak zrušit předplatné.


Jak zrušit předplatné NordVPN

Jak zrušit předplatné NordVPN

Krok. 1: Zrušte automatickou platbu

Až vyprší platnost zkušební doby, společnost NordVPN vám automaticky naúčtuje poplatek za tříleté předplatné. Někteří z vás si mohou myslet, že je to velmi dlouho investovat. Zrušení by tedy bylo perfektní cestou. Pokud je to váš případ, postupujte takto:

 1. Jít do Oficiální web společnosti NordVPN a přihlaste se pomocí svého účtu.
 2. Zamiřte na Moje služby.
 3. Podívejte se na tři tečky vedle „Změnit plán“, na to nyní klikněte.
 4. Vyberte odkaz, který uvádí „Zrušit automatické platby“. Objeví se, jakmile stisknete Plán změn.
 5. Nyní potvrďte proces zrušení kliknutím na „Potvrdit zrušení“ v okně, které se objevilo.Zrušit automatickou platbu
 6. Když se objeví okno s nápisem: „Úspěch! Vaše automatické platby byly zrušeny. “Zrušení úspěšné
 7. Vše hotovo.

Krok 2: Zrušte předplatné

Pokud jste se službou jako prvního kupujícího nespokojeni, pravděpodobně budete chtít vrátit peníze. Nejen to, ale zrušení předplatného vyžaduje další krok po deaktivaci automatických plateb. Pokud tedy již svůj účet NordVPN již nechcete, je třeba udělat následující kroky.

 1. Nejprve přejděte k Web společnosti NordVPN.
 2. Přihlaste se pomocí účtu VPN a přejděte přímo do složky Moje služby.
 3. Zrušit automatické platby.
 4. Teď tady konáte sami. Otevřete zákaznický servis. Můžete to udělat e-mailem nebo živým chatem. Navrhuji Live Chat.
  Podpora Nord
 5. Pokud jste stále v období 30 dnů, sdělte jim, že chcete zrušit předplatné a požádat o plnou náhradu.
 6. Po potvrzení vaší žádosti vás přesměrují přímo na platební oddělení.
 7. Jakmile tam budou, zeptají se vás na několik otázek. Odpovězte na ně a pokračujte dalším krokem.
 8. Vaše předplatné bude zrušeno do dvou pracovních dnů, jak vám sdělí.
 9. Pokud nechcete používat možnost Live Chat, pošlete jim e-mail a získáte stejné výsledky.E-mailem

Až bude zrušena, chcete-li vyzkoušet další VPN, podívejte se do této příručky na nejlepší alternativy NordVPN.

Proč chcete zrušit své předplatné NordVPN

Někdy i ta nejlepší VPN tam může selhat podle vašich očekávání. Možná si přečtete všechny recenze o Vámi vybrané VPN a nakonec to nevyjde tak, jak jste si mysleli. No, žádný software není dokonalý ani NordVPN. Proto jsem uvedl několik důvodů, proč byste mohli chtít zrušit své předplatné NordVPN. Zde jsou:

 • Za prvé, NordVPN nemusí být tak rychlý, jak jste si mysleli. Ačkoli je to známé pro své rychlé servery, které se hoří, ty ve vaší oblasti nemusí být tak konzistentní ve vaší zemi. Proto budete čelit frustrujícím poklesům v internetovém připojení.
 • Za druhé, představte si, že hledáte určitou funkci nebo protokol a společnost NordVPN to nenabízí. To je jeden z hlavních důvodů, proč můžete být s poskytovatelem VPN nespokojeni.
 • VPN klienti jsou velmi důležité zvážit VPN pro. Pokud VPN vaše zařízení nepodporuje, pravděpodobně pro něj nemáte využití. Představte si, že ji musíte použít na svém PS4 a zjistíte, že konzola není nativně kompatibilní s VPN. To je zklamání.
 • Dalším důvodem by mohlo být to, že společnost NordVPN nenabízí servery v zemi, ve které chcete obsah odblokovat. Pokud například chcete přistupovat k streamovacímu kanálu, který není založen v 60 zemích, na které se VPN vztahuje. To je velký důvod ke zrušení předplatného.
 • Pokud jste zjistili, že existují další poskytovatelé VPN se stejnou kvalitou služeb, ale za nižší cenu. Neexistuje žádný dobrý důvod zůstat s NordVPN.
 • To, co hledáte, jste našli pomocí bezplatné služby VPN. I když o tom velmi pochybuji a nedoporučuji VPN, které nabízejí služby zdarma, ale je to možnost.
 • Konečně, Bezplatná zkušební verze společnosti NordVPN není to, co tvrdí. Automatické tříleté předplatné nemusí být to, co jste hledali.

Tyto některé myšlenky na to, proč někdo může chtít zrušit své předplatné NordVPN.

Zrušte své předplatné NordVPN – konečné myšlení

Pokud se pokoušíte zrušit předplatné služby NordVPN, ale nemůžete to udělat, tento průvodce vám řekne vše, co potřebujete vědět. NordVPN přichází s mnoha funkcemi, které každý uživatel internetu potřebuje pro dokonalý online zážitek. Někteří z nás však mají jiný pohled, pokud jde o výběr dlouhodobého společníka VPN. Pokud se rozhodnete zrušit předplatné a litovat, že tak učiníte později, můžete vždy přihlásit se k odběru NordVPN znovu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me