Nejlepší a nejlevnější VPN černý páteční nabídky roku 2019

Pokud jde o VPN, uživatelé internetu vždy rádi chránit jejich online data více ale zaplatit méně. Jak je tomu každý rok, mnoho poskytovatelů služeb VPN zahájilo některé zajímavé obchody Black Friday. I když se některé z těchto slev mohou zdát velmi levné, nemusí být pro váš dolar nejlepší z hlediska hodnoty. Protože se Černý pátek přibližuje, podíváme se na ně skvělé nabídky VPN pro rok 2019.


Nejlepší a nejlevnější VPN černý páteční nabídky roku 2019

Nejlepší a nejlevnější VPN černý páteční nabídky roku 2019

Nejlepší a nejlevnější VPN černý páteční nabídky roku 2019

Ceny je velmi důležité zvážit před nákupem jakéhokoli zboží. To zahrnuje Virtuální soukromé sítě. Většina uživatelů internetu se pokouší přihlásit bezplatné VPN jen proto, že jsou zdarma.

Ale oni to nevědí, je to tyto služby nejsou opravdu zdarma. Pokud si šetříte na nějaké haléře, buďte ujištěni, že platíte jiným způsobem, vaše soukromé informace.

Každý rok, prémiové VPN (většina z nich velmi přezkoumána na TrustPilot) přijďte s nejlepšími nabídkami během sezóny Černý pátek. Tento rok se neliší a sestavil jsem seznam nejlepších VPN nabídek, které uvidíte 2019 Černý pátek.

ExpressVPN

Kryt ExpressVPN

ExpressVPN je dnes jednou z nejlepších VPN v oboru. Má více než 3000+ serverů ve 94 zemích.

Nabízí špičkové bezpečnostní funkce, jako je kill switch, vojenské šifrování, split tunneling, a politika nulování protokolování.

U této služby očekáváte, že taková VPN bude trochu drahé. Technicky to tak je. Na konci dne však dostanete to, za co platíte.

Takže ExpressVPN v podstatě nabízí 49% sleva na předplatné. To snižuje náklady na 6,67 $ za měsíc. Uživatelé také těží z tři měsíce zdarma s touto nabídkou.ExpressVPN Černý pátek

Abych byl upřímný, není nic zvláštního o řešení ExpressVPN, pokud jde o Černý pátek. Myslím, že tu nabídku můžete získat hned, aniž byste museli čekat. Ale hej, nikdy nevíš kdy ExpressVPN odvolá tuto nabídku. Pokud tedy nějaké hledáte kvalitní VPN, lépe si pospěšte a získejte nabídku, jak to ještě stojí.

IPVanish

IPVanish Cover

IPVanish tvrdí, že je to nejrychlejší VPN tam venku. Podle recenzí nehovoří jen o řeči; skutečně chodí na procházku.

VPN přichází s docela rychlými servery napříč 60+ zemí. V minulosti měli své vzestupy i pády byla zjištěna porušení dat, ale nyní se považuje za jednu z nejlepších sítí VPN na světě.

Pokud jde o Černý pátek, služba nabízí zajímavé řešení pro nové i staré zákazníky. Nakonec dostanete 73% sleva na vašem ročním plánu, který zaokrouhlí nahoru jen vás 3,25 $ / měsíc.IP Vanish Black Friday

Podle mého názoru je to docela dobré, protože IPVanish není nejlevnější VPN venku. Takže, pokud se vám líbí, co mají co nabídnout, pospěšte si a přihlaste se, dostanete 7denní záruka vrácení peněz.

NordVPN

Kryt NordVPN

NordVPN má největší serverovou síť v odvětví VPN. Může se pochlubit více než 5000 serverů ve více než 60 zemích. To je docela dobré číslo, pokud si přejete odblokování streamovacích služeb a webových stránek z celého světa.

Společnost NordVPN však vyniká také v bezpečnostním oddělení a nabízí jedinečné funkce, jako je kill switch, CyberSec, Double VPN a přísná zásada bez protokolování.

Pokud jde o dohodu o Černý pátek, NordVPN nabízí dobrý. Získáte vynikající 83% sleva pokud se rozhodnete pro 3-letá dohoda. Díky tomu se vaše měsíční platba snižuje 3,49 $ / měsíc. Oh, také těžíš tři měsíce navíc zdarma.

Pokud uděláte matematiku, je to vlastně 70 $, ale dohoda ještě není hotová. NordVPN přidává svůj slavný Šifrování souborů NordLocker funkce pro volný, uvolnit.NordVPN Black Friday Deal

Samotná služba stojí za to 312 $. Získat to zdarma je tedy velmi dobrá věc. Používá nejlepší dostupné zabezpečení, například Argon2, AES256, ECC (s XChaCha20, EdDSA a Poly1305),  a další výtvory moderní kryptografie pro zajištění maximální bezpečnosti vašich souborů.

S touto službou se dostanete na zabezpečte své soubory a sdílet je bez obav z jakýchkoli pokusů o hackování.

NordVPN má 30denní záruka vrácení peněz v případě, že chcete dát své službě zkušební jízdu. Pokud se vám nelíbilo to, co používáte, můžete požádat o plný vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení, žádné dotazy.

SurfShark

SurfShark Cover

SurfShark vzal svět VPN bouří v den, kdy byl spuštěn. Je to velmi nové, ale opravdu nemáte ponětí, co je tento poskytovatel schopen.

Za prvé, má více než 800 serverů ve více než 60 zemích, což je skvělé číslo pro nováčky. Za druhé, kolik VPN může říci, že mohou odblokování American Netflix? No, toto nové dítě na bloku to může dostat spolu s dalšími službami, jako je Hulu, DAZN a HBO teď.

SurfShark vám navíc umožňuje připojit neomezený počet zařízení pomocí stejného účtu. Jinými slovy, nový nástroj pro kybernetickou bezpečnost nabízí něco, co žádný z obrů neposkytuje – neomezené současné připojení.

Takže SurfShark to kopne do zářezu s Dohoda o předplatném na 2 roky. S tím budete platit 1,99 $ měsíčně, a dostanete tři měsíce navíc zdarma. Na jejich webových stránkách, oni odrážejí dohodu v úžasné způsobem. Koukni na to.SurfShark Černý pátek

V loňském roce byl SurfShark chybí ze seznamu obchodů. Abych byl upřímný, jsem docela překvapen, když se letos zapojím, protože jejich předplatné je již v plánu levný začít s.

Ale hej, čím více, veselejší, ne? Nebo v tomto případě, tím méně, veselejší. Budete také mít 30denní lhůta na vrácení peněz pokud chcete vyzkoušet jejich službu.

CyberGhost

Kryt CyberGhost

CyberGhost je dalším nejlepším poskytovatelem VPN s obrovskou serverovou sítí 5700 serverů ve více než 90 zemích. Tato služba poskytuje hořící vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma a špičkové bezpečnostní funkce, které vám zaručí nejbezpečnější prohlížení internetu.

Pokud hledáte bezpečné torrenting zážitek zdarma záznam dat, a neomezené možnosti streamování, nyní se můžete připojit k velké fanouškovské základně tohoto poskytovatele.

Cyberghost je také jednou z těch VPN, které jsou schopny odblokovat Netflix kdekoli i přes mechanismus blokování VPN. Jakmile se přihlásíte k odběru služby, budete moci svůj účet používat na sedm zařízení najednou. 

Nyní pojďme mluvit o dohodě, kterou CyberGhost nabízí pro nadcházející Černý pátek. Poskytovatel nabízí 79% sleva na 3-letý plán předplatného. To odpovídá 2,75 $ měsíčně.CyberGhost Černý pátek

V případě, že jste zvědaví na efektivitu CyberGhost, poskytovatel vám umožní získat vrácení peněz v případě, že se na silnici objeví závěs. Můžete požádat o své peníze zpět uvnitř 45 dnů od nákupu.

VyprVPN

VyprVPN Cover

VyprVPN je tu už nějakou dobu. Nashromáždil celkem 2 miliony + uživatelů okolo světa. Je to hlavně kvůli funkcím, které nabízí, včetně známých Chameleonský protokol.

Všichni jste obeznámeni s 256bitový protokol OpenVPN. Chameleon používá nemodifikovanou verzi tohoto protokolu jako takovou zašifruje pakety metadat aby to zajistilo nerozpoznatelné i přes hluboké kontrola paketů. Jinými slovy, VyprVPN posunula soukromí na zcela novou úroveň.

VyprVPN sídlí ve Švýcarsku a má síť serverů 700 serverů ve více než 70 zemích. U těchto serverů a Chameleón technologie, může VyprVPN obejít blok VPN, který Netflix ukládá.

Na druhé straně vám poskytovatel umožňuje připojení a určitý počet zařízení v závislosti na zvoleném plánu. Pokud je to pravidelný jeden, dostanete tři, ale když se rozhodnete pro jeho pojistné obchod, dostanete Pět souběžná připojení.

Během černého pátku vás bude stát VyprVPN 3,75 $ měsíčně jako běžná dohoda, a jejich prémiový plán náklady 5 $ měsíčně. Také s dvouletým plánem dostanete 81% sleva k dosažení 2,75 $ / měsíc.VyprVPN Černý pátek

Podle mého názoru VyprVPN nabízí několik skvělých obchodů. Můžete si také vzít jeho službu pro zkušební jízdu bez rizika s laskavým svolením 30denní záruka vrácení peněz.

Nejlepší nabídky na černý pátek VPN – Rychlé shrnutí

To, co jste si přečetli výše, je dost, aby vám poskytlo všechny informace, které potřebujete o nadcházejících obchodech, které každá a každá VPN má v obchodech pro vás během nadcházejících obchodů. Černý pátek.

Možná jsem se nezmínil o tom, co nabízejí všechny špičkové VPN VPN, ale níže najdete chybějící v komplexnějším pohledu spolu s výše uvedení poskytovatelé. Zkontroluj je:

 1. PureVPN – Ušetřete až 85% a platit pouze 1,65 $ měsíčně pro 5 let exkluzivní nabídka.
 2. Surfshark – Získejte 83% sleva a platit pouze 1,99 $ měsíčně pro 24měsíční plán.
 3. Ivacy – Svědek masivní 80% snížení ceny a platit pouze 1,99 $ / měsíc pro 2-letá dohoda.
 4. ExpressVPN – Prospěch z 35% sleva na ExpressVPN & platit jen 8,32 $ / měsíc pro Roční plán.
 5. CyberGhost – Získejte vynikající 79% sleva platit pouze 2,75 $ / měsíc pro 3-letá dohoda.
 6. NordVPN – Popadni Tříletý plán a dostat dva úžasné dárky: 3 měsíce navíc a Aplikace pro šifrování souborů NordLocker (v hodnotě 312 $). Uložit 83%.
 7. IPVanish – Ušetřete hlavní hotovost pomocí 73% sleva a platit jen 3,25 $ / měsíc pro Roční plán.
 8. PIA – Snižte ceny pomocí 67% sleva a platit jen 3,33 $ / měsíc pro Jednoletý obchod.
 9. VyprVPN –Ušetřete až 80% a platit pouze 2,5 $ měsíčně na dvouletou dohodu.
 10. Windscribe – Prospěch z 55% sleva a platit jen 4,08 $ / měsíc pro roční plán
 11. AzireVPN – 24 měsíců s 35% slevou. Budete jen muset zaplatit 3,25 € měsíčně.
 12. Štít hotspotu – 38% sleva na jejich roční plán. Bude vás to stát 7,99 $ / měsíc.
 13. CactusVPN – Nabízet 35% sleva, který dává svůj roční plán na 4,58 $ / měsíc.
 14. TunnelBear – Uložit 50% ve vašem ročním plánu, jak jej kupujete 4,99 $ / měsíc.
 15. SaferVPN – Můžete využít slevu až 81% ze svého 3letého plánu kde platíte 2,50 $ měsíčně.
 16. Goose VPN – Zaplaťte za dvouletý plán a dostat jeden rok navíc zdarma. Váš poplatek klesne na 1,99 $ / měsíc.

VPN Černý pátek 2019 – shrnutí

Své Černý pátek sezónu všichni a VPN doplňují grafy úžasné nabídky. Online zabezpečení a soukromí musí být levnější pro každého uživatele internetu tam, a teď to je.

Podívejte se na výše uvedené nabídky a vyberte nejlepší VPN které vyhovuje vašim potřebám. Pokud máte nějaký dotaz, musíte se zeptat komentáře níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map