Nejbezpečnější VPN služby v roce 2020

Většina lidí by souhlasila s tím, že vzhledem k rostoucí hrozbě teroristických útoků a nejistoty se vlády na celém světě dělají správně tím, že přijímají opatření ke sledování a sledování teroristických aktivit ve snaze zabránit jakýmkoli katastrofickým událostem. Proto máme britské vládní komunikační ředitelství, americký NSA, Číňany s jejich Velkou bránou firewall a dokonce centrální monitorovací systém Indiánů. Tak dobře, jak to může být, nemusí vyzvánět s těmi z nás, kteří se hluboce cítí ohledně online soukromí a anonymity. To je důvod, proč stále více lidí přechází na VPN. Která je nejbezpečnější VPN v roce 2020? Přečtěte si recenzi níže a zjistěte to.


Nejbezpečnější VPN služby v roce 2020

Nejbezpečnější VPN služby v roce 2020

Nejbezpečnější VPN v roce 2020

Druh služby VPN, který je nutný k tomu, aby byl chráněn i pod dohledem vlády, musí být špičkové kvality s různou úrovní šifrování. Na dnešním trhu existují různé služby, které tvrdí, že nabízejí tuto vysokou úroveň šifrování, ale jen velmi málo z nich ve skutečnosti ano. Abychom vám při rozhodování pomohli, rozhodli jsme se provést revizi nejlépe šifrovaných služeb VPN na trhu. Číst dál.

1. ExpressVPN

Jako poskytovatel, který je na trhu již téměř 8 let, ExpressVPN je v popředí všech šifrovacích technologií, které se neustále objevují, a snaží se je co nejlépe využít pro své zákazníky, jakmile to dokážou. K jejich různým úrovním šifrování dochází díky různým protokolům VPN, které podporují, z nichž některé zahrnují SSTP, PPTP, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP a L2TP / IPSec. To vše zajišťuje vojenskou ochranu vašeho připojení.

ExpressVPN nabízí cenový balíček, se kterým by mnoho dalších poskytovatelů VPN nebylo schopno srovnávat, ale pokud jste po nejlepší formě šifrování na trhu, pak se s tím budete muset potýkat. Tři nabízené cenové plány vám umožňují platit v intervalech 1, 6 a 12 měsíců a jejich rozsáhlá síť více než 97 serverů ve více než 75 zemích zajistí, že vaše připojení bude během celého předplatného aktivní.

Součástí služby je také software, který je kompatibilní s vaším zařízením Mac, Android, Linux nebo iOS, což znamená, že jej budete moci provozovat na široké škále elektroniky. Pokud si nejste jisti, zda se jedná o službu pro vás, měli byste ji nejprve vyzkoušet, než přijdete k rozhodnutí. ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, kde uvidíte, jak dobře bude jejich služba vyhovovat vašim preferencím. Pokud narazíte na jakékoli problémy, jejich tým péče o zákazníky bude vždy po ruce, aby vám pomohl ven 24/7.

2. IPVanish

Se seznamem více než 25 000 IP, IPVanish uživatelé mají na výběr spoustu virtuálních míst. To jim zaručuje, že vždy budou mít skryté umístění a skrytou identitu. Protokoly, jako je OpenVPN, PPTP a L2TP, zajišťují dobré připojení každého uživatele a za 7,50 $ za měsíc, 20,24 $ za 6 měsíců nebo 59,49 $ za rok, hodnota, kterou získáte, není opravdu tak špatná.

Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů nabízí IPVanish pouze 7 dní na záruku vrácení peněz. Doba trvání je trochu krátká na to, aby se zjistilo, jak dobře funguje jejich služba, ale vyzýváme všechny, aby co nejlépe využili testováním všeho. Aplikace, které jsou součástí této služby, jí umožňují pracovat na platformách Android, iOS, Windows, Mac a Mac OS X bez jakýchkoli závad, ale pro ty, kteří doufali, že ji budou v systému Linux provozovat, zatím nic. Postup nastavení je zcela rovný a pro každého, kdo si není jistý, co dělat, existuje řada výukových programů a videopříruček, které vám pomohou dostat se na cestu.

3. NordVPN

S 1 1015 servery a počítáním, NordVPN i nadále pracuje na zvýšení spolehlivosti svých zákazníků a zdá se, že pro ně to funguje opravdu dobře. Nabízejí také až 6 současných spojení a existuje řada lidí, kteří se s nimi na základě této schopnosti přihlásí. Na trhu vyniká také jejich dvouletá nabídka za 3,29 USD měsíčně a jejich šifrování 2048 zajišťuje všem, kteří se přihlásí k trvalému zabezpečení. Funkce, jako je přepínač zabíjení Internetu a silná ochrana DNS, přidávají do seznamu bezpečnostních mechanismů.

4. CyberGhostVPN

Být sídlem v Rumunsku znamená CyberGhost nemusí dodržovat žádné zákony o uchovávání dat, jako je tomu u mnoha jiných služeb VPN se sídlem v USA nebo Velké Británii. To zaručuje zákazníkům, že budou moci pokračovat ve svém prohlížení, aniž by se museli starat o zachování své historie. To jim vedle různých protokolů VPN, které podporují (PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec), umožňuje zašifrovat data jejich zákazníků a zaručit jim úplnou online ochranu.

Jejich poměrně velká síť serverů s více než 1045 servery distribuovanými ve 30 zemích vás přiměje považovat jejich cenové plány za spíše spravedlivé, vzhledem k tomu, že existuje tolik dalších poskytovatelů, kteří účtují mnohem více a mají mnohem menší síť. Za měsíční předplatné vám bude účtováno 10,49 $, po dobu 6 měsíců, 35,40 $ a po dobu 2 let, 69,60 $. Budeme muset připsat CyberGhost VPN za to, že přišel s 2letým plánem, protože jsme ho neviděli nabízet jiným poskytovatelem.

Závěr o nejbezpečnějších službách VPN v roce 2020

Navzdory skutečnosti, že většina služeb VPN používá při poskytování svých služeb relativně stejnou technologii, jsou to jedinečné vlastnosti a pokročilé funkce, které je odlišují od sebe, i když zvažujeme, která z nich má nejspolehlivější úroveň šifrování. Pokud jste si vybrali poskytovatele z našeho seznamu, dejte nám vědět, jak všechno šlo, a zanechte komentář níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map