Nejlepší alternativy pro CyberGhost

Jaké jsou nejlepší alternativy CyberGhost? CyberGhost je software VPN, který maskuje vaši IP adresu, šifruje vaše data, anonymizuje vaši internetovou aktivitu a udržuje vás v bezpečí, kdykoli jste online. Tento poskytovatel služeb zahrnuje všechny základní a základní funkce, které musí VPN mít, protože jejich cílem je pomoci uživatelům získat zpět své právo na soukromí a otevřený internet. Jejich síť se šíří do 61 zemí s více než 1300 servery. Mají automatický vypínač, můžete připojit až 7 zařízení současně a podporuje většinu hlavních protokolů včetně OpenVPN, L2TP a IPSec. Společnost si vytvořila jméno na trhu díky populární bezplatné verzi své služby. CyberGhost představuje působivou škálu funkcí, které zahrnují vlastní klienty pro Windows, Mac, iOS a Android, přičemž na většině serverů jsou povoleny torrenty. Mají 30denní záruku vrácení peněz a podporu, která uživatelům nabízí vedení.

Přestože na trhu existuje mnoho nedůvěryhodných sítí VPN, které propagují zásady nulových záznamů, CyberGhost bere soukromí svých uživatelů velmi vážně. Stručně řečeno, CyberGhost neuchovává uživatelské záznamy. Kromě toho je CyberGhost VPN založený v Rumunsku, což znamená, že je mimo 14 očí. Využívají také nejpřísnější šifrování standardního odvětví – 256bitový AES, aby svým uživatelům poskytli nejvyšší úroveň zabezpečení. I s výhodami, které tato VPN nabízí, lidé stále hledají alternativy CyberGhost z různých důvodů. Čtěte dál a zjistěte proč.

Nejlepší alternativy CyberGhost

Nejlepší alternativy CyberGhost

Shrneme nejlepší alternativy CyberGhost

Provedli jsme několik testů na několika VPN, abychom našli ty nejlepší alternativy pro CyberGhost, a tady jsou:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish

Proč hledat alternativy CyberGhost

Neexistuje nic jako dokonalá VPN. Existuje dobrá a spolehlivá síť VPN, která buď splní vaše očekávání a splní vaše potřeby, nebo hledáte jinou alternativu. Existuje mnoho stížností na CyberGhost a většina z nich se týká zákaznického servisu a funkčnosti. Pojďme se podívat na důvody, které nutí lidi hledat náhrady CyberGhost. Doporučujeme také, abyste si přečetli naše Recenze CyberGhost abychom získali lepší představu o poskytovateli služeb, pro který se snažíme najít alternativy.

Zákaznická podpora

Mít zákaznickou podporu k dispozici nepřetržitě, je oceňováno zejména novými odběrateli. S CyberGhostem je však živá podpora k dispozici pouze během pracovní doby (pracovní doba ve východní Evropě). To znamená, že musíte čekat na odpověď, když skutečně potřebujete zoufalou potřebu okamžité pomoci a vedení. Začátečníci VPN by si určitě užili rozhraní CyberGhost, ale když se setkali s obtížemi, více jim záleží na získání pomoci než na estetice..

Žádné další funkce

CyberGhost nenabízí žádné speciální dodatečné funkce šifrování, které by zvýšily jeho bezpečnost. Tato služba již používá některé z nejlepších protokolů tunelování proxy dostupných jako PPTP, L2TP a OpenVPN, nemluvě, 256bitové šifrování. Mají-li další bezpečnostní funkce, pravděpodobně by zatlačily na již tak průměrné rychlosti.

Nedostatek rozmanitosti serveru

Přestože CyberGhost má mnoho serverů, postrádají různorodost, zejména v Americe, kde je provoz obvykle vysoký. Jsou také velmi přísní, pokud jde o jejich americké servery. Vzhledem k nedostatku serverové diverzity může být nalezení neobsazeného a nevyplněného spojení s CyberGhost obtížné.

Cena

Samozřejmě můžete získat CyberGhost za levnější cenu s dlouhodobými předplatnými, ale jeho měsíční cena plateb stojí 11,99 $. Skutečnost, že tam jsou levnější poskytovatelé služeb, způsobuje, že se CyberGhost jeví jako drahý.

Nejlepší CyberGhost alternativy

VPN se staly nezbytností pro uživatele internetu po celý jejich každodenní život. Umožňuje jim přístup k privátní síti, aby získali bezpečné připojení i při používání veřejné sítě. S nainstalovanou sítí VPN se nemusí obávat pokusů o hackování, dohledu nebo krádeže dat. Se všemi skvělými výhodami, které přináší VPN, však existuje mnoho, které se nepodaří doručit. Ne všechny VPN jsou stejné a ne každá VPN vám poskytuje věci, které v podstatě hledáte. Přestože CyberGhost splňuje svá tvrzení týkající se bezpečnosti a soukromí, zaostává s ostatními funkcemi. Nemusí to být dost dobré důvody k tomu, aby hledali alternativu CyberGhost, ale prostě to nemusí vyhovovat každému. S ohledem na to vám představíme některé z nejlepších alternativ VPN pro CyberGhost:

ExpressVPN

Pokud hledáte prémiového poskytovatele VPN s přísnějšími bezpečnostními opatřeními a větším počtem serverů, doporučujeme vám vyzkoušet ExpressVPN. Pokud se zaregistrujete u tohoto poskytovatele služeb, získáte pomoc během několika sekund, nikoli dní, a můžete se zeptat na cokoli prostřednictvím podpory živého chatu. ExpressVPN je o něco drahý od 12,95 $ za měsíc, ale stojí za každý cent. Na rozdíl od CyberGhostu provozují obrovskou síť 2 000+ globálních serverů VPN optimalizovaných pro rychlé připojení. Mluvte o rozmanitosti serveru! Můžete se také chránit před hackováním a sledováním pomocí 256bitového šifrování AES ExpressVPN, ochrany proti úniku DNS / IPv6, přepínače zabíjení a děleného tunelování. Nezapomeňte si přečíst naše Recenze ExpressVPN pro hloubkovou analýzu.

BulletVPN

BulletVPN stojí 10,9 $ za měsíc – levnější než CyberGhost – a nabízí bezplatnou službu Smart DNS se svým předplatným. Řídí se zásadami nulování protokolování a jsou o tom docela přímočarí. Jejich použití špičkových šifrování pomáhá chránit váš provoz před třetími stranami, ať jste kdekoli online. Většina jejich serverů je v datových centrech Tier-1, což znamená, že mají vysoce kvalitní připojení a poskytují nejvyšší možnou rychlost. Jejich cílem je poskytovat kvalitní služby, které zajistí, že soukromí jejich zákazníků bude zachováno a jejich online zážitek bude plynulý. Přečtěte si naše BulletVPN recenze abyste se dozvěděli více o všem, co tento poskytovatel služeb VPN může nabídnout.

NordVPN

Nyní se jedná o VPN, která se může pochlubit svými doplňkovými funkcemi a se všemi právy na to. Pro vyšší úroveň ochrany soukromí nabízí NordVPN dvojí šifrování, což znamená, že vaše data jsou šifrována dvakrát. Double VPN směruje provoz přes alespoň dva chmele, což zvyšuje bezpečnost. Spojení je šifrováno ve dvou vrstvách šifrování AES-256-CBC. Nabízejí speciální typy serverů šité na míru vašim potřebám. Jejich zákaznický servis je vynikající, protože jsou dobře informovaní a velmi pohotoví. Po přečtení našeho Recenze NordVPN, zjistíte, že je skvělou náhradou za CyberGhost. Navíc je to téměř stejná cena jako CyberGhost, ale s lepšími bezpečnostními funkcemi.

IPVanish

IPVanish ‘Cena je mnohem levnější než CyberGhosts od měsíčního předplatného 8,99 $. Tento poskytovatel služeb nemá funkci živého chatu nebo telefon pro zákaznický servis, což nemusí přitahovat pozornost nováčků. Neustále přidávají servery, aby rozšířily svůj globální dosah, rozšířily možnosti připojení k VPN a poskytovaly svým uživatelům nejlepší zážitky z VPN v oboru. O této VPN není nic vážného. Pokrývá všechny základy a stále stojí za lepší volbou VPN než jiné bezplatné nebo nespolehlivé na trhu. Tady je náš Recenze IPVanish, pokud se chcete dozvědět více o jeho službách.

CyberGhost Alternatives

Lze říci, že CyberGhost je skvělý poskytovatel služeb VPN s mnoha funkcemi. Nabízí bezplatné a prémiové plány pro klienty a přijatelný počet serverů pracujících při relativně dobré rychlosti. CyberGhost VPN je velmi otevřený, pokud jde o sdílení dat a zásady související se zákonem, což z něj činí správnou volbu pro uživatele s vědomím bezpečnosti. Takže za tak dostupnou cenu as takovými dobrými funkcemi můžete v CyberGhost najít VPN pro vás. Pokud však váháte s přihlášením k odběru služeb CyberGhost, možná budete chtít zvážit alternativy, které jsme zmínili výše. Sdílejte svůj výběr v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me