Nejlepší alternativy pro ExpressVPN

I když bych osobně nepřemýšlel o výměně ExpressVPN, existují chvíle, kdy potřebujete VPN stejně dobře, ale za nižší cenu. Otázka tedy zní: Jsou nějaké bezplatné výměny ExpressVPN které jsou bezpečné a spolehlivé? Pokud jde o nejlepší poskytovatelé služeb VPN, ExpressVPN vyhrává ruce dolů, ale některé alternativy mohou měřit nahoru.


Pokud hledáte prémii nebo bezplatné výměny ExpressVPN pro PC, Mac, Android, iOS, Apple TV, Roku, FireStick, PS4 nebo Xbox One byste si měli přečíst následující článek.

Nejlepší alternativy ExpressVPN

Nejlepší alternativy ExpressVPN

O ExpressVPN

ExpressVPN prokázal, že si zaslouží své místo na trhu mezi všemi ostatními konkurenčními poskytovateli služeb VPN. Je těžké popřít tuto skutečnost, když společnost nabízí bezkonkurenční výkony a špičkové bezpečnostní standardy. U poskytovatele služeb, jako je ExpressVPN, buďte ujištěni soukromí je zachováno protože nejsou uloženy žádné protokoly o online provozu nebo činnostech. Díky streamování s ExpressVPN je sledování televize užitečné. Nejen, že to dělá spolehlivě odblokovat všechny druhy velkých služeb jako Netflix, Hulu, Sky Go, HBO GO, BBC iPlayer, TenPlay, Hotstar a Amazon Prime Video, ale také vám poskytuje rychlý a bezproblémový streamovací zážitek. Co by mohlo být lepší než anonymní procházení webu? Upřímně nic.

ExpressVPN vám v podstatě poskytuje příležitost jít tajně online, svým způsobem ani ISP, ani třetí strana nemohou sledovat, co děláte. Dosahuje tak skrývá vaši aktuální IP adresu takže vaše skutečná identita zůstává neznámá. Pokud budete čelit jakýmkoli potížím, 15 sekund je právě o době, kterou čekáte před přátelská zákaznická podpora 24/7 odpovědi. ExpressVPN nemusí být nejlevnější, ale určitě po vyzkoušení si uvědomíte, že to stojí za každý cent. Tento ERecenze xpressVPN vám pomůže pochopit vše, co potřebujete vědět o poskytovateli.

Proč hledat alternativy ExpressVPN?

Ačkoliv je těžké pochopit, proč by někdo procházel na ExpressVPN, někteří stále hledají náhradu. To byste si mysleli 30denní politika vrácení peněz a kompatibilní uživatelsky přívětivá aplikace by s klienty narazil na domácí běh, ale zjevně nemůžete potěšit všechny. Možná ExpressVPN není to, co hledají, nebo možná je to z jejich rozpočtu. Existuje mnoho důvodů, proč uživatelé internetu hledají ExpressVPN náhradní, z nichž některé jsou:

 • Drahé ceny: S vynikajícími službami přichází cena, a pro mnoho lidí tam, 12,9 $ za měsíc není sladký obchod. Přemýšlejte o tom a zvažte vše, co jsme o ExpressVPN doposud zmínili; je to za rozumnou cenu. Ale nakonec je to na každém z nich.
 • Současná spojení: Rodina pěti členů by ocenila připojení jejich VPN ke všem jejich zařízením samostatně ve stejnou dobu. ExpressVPN vás omezuje na pět současných připojení, zatímco jiní poskytovatelé služeb, jako je NordVPN, umožňují až 6 zařízení.
 • Webové stránky se zeměpisným omezením: ExpressVPN je schopen odblokovat všechny hlavní streamingové služby; Čas od času však mohou nastat případy neúspěšných pokusů. Služba ExpressVPN neodblokovala váš oblíbený televizní kanál, což z něj udělalo dobrý důvod pro uživatele, aby se zbavili poskytovatele služeb a hledali jeho náhradu. Uživatelé ExpressVPN nejsou jediní, protože klienti jiných poskytovatelů služeb VPN mohou čelit stejnému problému. Když platí vysokou cenu, neočekávají žádné chyby ani chyby s chybami ExpressVPN.

Zdarma ExpressVPN Alternativy

To, že je zdarma, neznamená, že je dobré. To je běžná mylná představa mezi mnoha. Nebudete vědomě riskovat své osobní a finanční údaje bezplatná služba VPN, ta, o které jste si mysleli, že má stejné vlastnosti jako cenově dostupné VPN. Pointa je i když je to zdarma, nestojí to za to, a máme mnoho důvodů, které podporují můj nárok. Pojďme se nejprve podívat na některé z bezplatných sítí VPN, které jsou pro použití považovány za nebezpečné. Poté se podrobně věnuji důvodům, proč to nedoporučuji. Hole, Hotspot Shield, TigerVPN a Spotflux by se mělo za každou cenu vyhnout.

Proč jsou bezplatné VPN nebezpečné??

Není dostatek důvodů, proč byste měli nepoužívejte bezplatné poskytovatele služeb VPN pokud neexistuje žádná jiná alternativa.

 • Většina bezplatných sítí VPN pracuje pomalými rychlostmi.
 • Mnoho uživatelů se zaregistruje pro bezplatnou službu, která způsobuje přetížení serverů.
 • Bezplatné sítě VPN mohou těžit z prodeje vaší šířky pásma a dat inzerentům třetích stran.
 • Nejsou zahrnuta žádná šifrování, což znamená, že vaše identita je vystavena online.
 • Sítě VPN zdarma zaznamenávají vaše online aktivity a vědí, co děláte online.
 • Tyto společnosti předávají odkazy na webové stránky, které by mohly být škodlivé bez vašeho souhlasu.
 • Může existovat skrytý malware, který může způsobit vážné poškození vašich osobních údajů a zařízení.

Potřebujete více důvodů? Z pomalé rychlosti procházení na omezenou šířku pásma a cílenou reklamu, poskytovatelé VPN zdarma, nejsou nic jiného než bolest v krku. Lepší je jen platit za poskytovatele služeb. A v této poznámce mi dovolte vyjmenovat některé z nejlepších alternativ ExpressVPN.

Nejlepší alternativy ExpressVPN

1. BulletVPN

Takže dovolí až 5 současných připojení– v této oblasti se neliší od ExpressVPN – ale nabízejí služba Smart DNS zdarma s jejich balíčkem. To se musí počítat za něco, že? Pokud je účtována měsíčně, BulletVPN kope v 10,9 $, což nic moc nezmění. BulletVPN uživatelsky přívětivé a kompatibilní aplikace pomozte předplatitelům snadnou navigaci v aplikaci. Společnost je robustní šifrovací protokoly může odblokovat geo-omezený materiál bez ohledu na vaše geografické umístění.

Nabízejí zabezpečená připojení se spolehlivými servery, které mohou obejít omezení obsahu z jakékoli země. S vědomím, že společnost nabízí 30denní záruka vrácení peněz, co musíš ztratit? Podívejte se na naše BulletVPN recenze další informace.

2. NordVPN

Jejich měsíční předplatné není příliš cenově dostupné 11,95 $ měsíčně, dolar nižší než ceny ExpressVPN. Pokud si však předplatíte delší období, získáte prémiovou ochranu a zaplatíte 5,75 $ na ročním základě. Pokud si jen těžko vyberete, na jakém zařízení budete obětovat své soukromí, nezapomeňte, že své soukromí online můžete zabezpečit na všech svých zařízeních pomocí NordVPN. Tato společnost umožňuje až 6 současných připojení.

Svůj provoz online můžete chránit kamkoli jdete uživatelsky přívětivé aplikace dostupné na všech platformách. Přístup k vašim oblíbeným webům a službám je zaručen bez ohledu na to, kde se nacházíte, takže můžete zapomenout na omezení geo a omezení šířky pásma. Tento Recenze NordVPN vám umožní získat VPN co nejdříve. Nedávno jsme publikovali ExpressVPN vs. NordVPN srovnání, pokud se chystáte zjistit, jak se NordVPN hromadí proti ExpressVPN.

3. IPVanish

Myslíš si, že šest současných spojení bylo v pohodě? Jen počkejte, až se odhlásíte IPVanish’s deset současná spojení na mnoha zařízeních, což je pro poskytovatele obrovské plus. Jejich cena je hlavně spravedlivá, s měsíční spotřebou 7,50 $, tři měsíce na 6,74 $ každý rok a rok 4,87 $ za měsíc. Jak název napovídá, tento poskytovatel služeb zmizí vaši IP adresu a skutečnou identitu, když je online, aby svým uživatelům poskytl úplnou anonymitu.

Zmizení online vám umožní surfovat po webu, jak chcete, nemluvě, umožňuje odblokovat weby a obsah se všemi druhy omezení. S tím, co bylo řečeno, se IPvanish kvalifikuje jako vynikající náhrada za ExpressVPN. V tomhle Recenze IPVanish, dozvíte se vše o IPVanish. Pro podrobnou analýzu toho, jak IPVanish porovnává s ExpressVPN, se podívejte na naše ExpressVPN vs. IPVanish zúčtování.

4. VyprVPN

Spolu s ExpressVPN, NordVPN a IPVanish, VyprVPN Pravděpodobně je tam jeden z nejčastěji známých poskytovatelů služeb VPN. VyprVPN nabízí svým uživatelům řadu funkcí, které nelze nalézt v jiných alternativách. Jejich ‘Chameleón,’ například poskytuje jedinečný šifrovací protokol. Společnost GoldenFrog, společnost za společností VyprVPN, nabízí také bezplatnou šifrovanou službu zasílání zpráv s názvem Cyphr.

Pro hloubkovou analýzu všeho, co VyprVPN může nabídnout, si přečtěte naše VyprVPN recenze. Měsíční předplatné VyprVPN začíná na 3,35 $ za měsíc. V případě, že se chcete připojit 5 zařízení současně, musíte však předplatit VyprVPN alespoň 5 $ měsíčně. Chcete vědět, jak VyprVPN porovnává s ExpressVPN? Přečtěte si naše ExpressVPN vs. VyprVPN srovnání.

5. Unlocator

Nejedná se o VPN, opakujeme, ne o poskytovatele služeb VPN. Důvod, proč se zmiňujeme Unlocator je to proto, že se jedná o inteligentní proxy server DNS, stejně jako VPN- může obejít geo-omezení. Nepřijímá však stejné metody. Unlocator přesměrovává pouze zlomek dat, která odhalují vaši přesnou polohu, prostřednictvím jejich dedikovaných serverů, což znamená, že vaše data nejsou zabalena do šifrování.

Bílý a inteligentní DNS proxy nemaskuje vaši IP adresu; to ano poskytují rychlé sazby při streamování mediálního obsahu online. Ceny s Unlocatorem jsou na místě, jak vyžaduje 4,9 $ měsíční poplatek za své služby. Jak možná víte, čím delší je období registrace, tím nižší je cena. Chcete-li se dozvědět více o tomto inteligentním serveru proxy DNS, podívejte se na toto Unlocator recenze.

Nejlepší alternativy ExpressVPN

Každý z poskytovatelů služeb VPN, který jsme zmínili výše, by vhodně nahradil ExpressVPN. To však nenarušuje, o čem je ExpressVPN. Zde je poslední rada, drž se dál od VPN zdarma; jsou to špatné zprávy.

Poskytovatelé VPN, které jsem zmínil, udělají práci za vás. Myslíte si, že jsem uvedl nejlepší VPN? Máte na mysli nějaké lepší možné náhrady za ExpressVPN? Rád bych od vás slyšel, takže neopouštějte stránku bez komentáře.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map