Nejlepší alternativy pro HideMyAss

Jaké jsou nejlepší alternativy pro HideMyAss? Tento poskytovatel služeb má nejzábavnější název ze všech ostatních sítí VPN. Jméno jako takové jistě zaujme lidi, ale bude stačit je zavěsit pro dlouhodobý závazek? HideMyAss může udělat tolik pro rychlost a počet serverů, ale jen velmi málo pro ochranu soukromí a zabezpečení. S HMA se můžete rozhodnout, že budete kdekoli na světě, a máte svobodu streamování. Jejich služba VPN šifruje vaše připojení, takže vše, co děláte online, je skryto. Slibují, že vás učiní nevysledovatelnou a vaši aktivitu při prohlížení soukromou, i když zákazníci jsou vůči tomu skeptičtí. Vyberte si tohoto poskytovatele služeb VPN, pokud jste v zemi, která vynucuje těžkou cenzuru a ukládá omezení obsahu, protože připojení k serveru HMA vám umožní přepnout do země, kde nejsou blokovány weby, takže můžete otevřeně a soukromě procházet.

Nejlepší alternativa HMA

Nejlepší alternativy pro HideMyAss

HideMyAss je součástí rodiny Avast, jedné z největších bezpečnostních společností na světě, ale má také 11 let zkušeností ve světě virtuálních privátních sítí. Pomocí tohoto připojení HMA můžete zabezpečit svůj internet pouhým jedním kliknutím, což je také skvělé pro okamžité zabezpečení, když jste na veřejné síti Wi-Fi. Pokud jde o bezpečnost a soukromí, mluví tak samy o sobě, když existuje mnoho jejich zákazníků, kteří nesouhlasí s jejich nároky a hledají alternativy. Zjistěte, proč lidé hledají alternativy HideMyAss v níže uvedeném článku.

Shrneme nejlepší alternativy HideMyAss

Provedli jsme různé testy, abychom našli nejlepší alternativu pro HMA. Zde jsou výsledky:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

Proč hledat alternativy HideMyAss

Lidé ve znalostech neschvalují HideMyAss, ale nezpochybňují skutečnost, že nabízí obrovskou síť serverů se servery ve více než 190 zemích po celém světě. Přestože je tento poskytovatel služeb na trhu VPN velký název, jeho pověst není zcela zdravá. Pokud má HideMyAss špatnou pověst z mnoha důvodů. Kromě uchovávání protokolů o údajích svých zákazníků HMA předává tyto protokoly úřadům. Kvalita jejich služeb není ani tak horká, což vyvolalo nespokojenost mnoha jejích klientů. Proto lidé hledají alternativy HMA.

Umístěný ve V. Británii

Skutečnost, že sídlí v Británii, znamená, že HMA má malou svobodu s tím, co se týká protokolů uživatelů. Tvrdí, že vám poskytují soukromí, když je ironií, že nemůžete tomuto poskytovateli služeb věřit.

Špatný zákaznický servis

Zákaznická podpora by měla podporovat celou zkušenost všech zákazníků. Musí být také připraveni odpovědět na jakékoli dotazy nebo dotazy, které zákazníci mohou mít ohledně jejich služeb. Podpora HMA však neodpovídá na složité technické otázky týkající se metod šifrování nebo jiných zásad souvisejících se zabezpečením.

Blokované služby P2P

HMA pravděpodobně není pro uživatele BitTorrentu skvělou volbou, protože neumožňuje připojení P2P. To znamená, že není povoleno žádné legální torrentování.

Zásady protokolování

Největší stávka proti HMA ProVPN je protokolování dat. Přestože nezaznamenávají skutečné používání internetu, uchovávají protokoly připojení s časovým razítkem v databázi až 6 měsíců. Takže i když je vaše poloha bezpečná a soukromá, může vás někdo se zákonnou mocí snadno identifikovat.

Zdarma ExpressVPN Alternativy

Pokud jste ještě neslyšeli o službách VPN, jako je Hola, Hotspot Shield, TigerVPN nebo Spotflux, pak jste rádi, že jste to ještě neudělali. VPN jako takové jsou to nejhorší, co by se mohlo stát vašemu soukromí a bezpečnosti. Jistě, že zní velmi lákavě, že jsou zdarma a všichni, ale když zjistíte, že prodávají vaše osobní připojení k internetu, okamžitě ztratíte zájem. Zdarma nemusí nutně znamenat dobré, a to znamená, že byste se měli za každou cenu vyhýbat bezplatným VPN. Zde je několik důvodů, proč:

 • Většina bezplatných sítí VPN má rychlosti šneků, protože jsou přetíženy (mnoho uživatelů využívá bezplatné věci).
 • Mohli by vaši šířku pásma prodat inzerentům třetích stran.
 • Nezaručují šifrování provozu, což znamená, že vaše krytí je foukané online.
 • Bezplatné sítě VPN vedou záznamy o online provozu a sledují vaše aktivity.
 • Nasměrují vás na weby, které by mohly být bez vašeho souhlasu potenciálně škodlivé.
 • Některé bezplatné aplikace VPN mají skrytý malware, který vám může ukrást data zasláním nevyžádaných e-mailů, odcizením údajů o vaší kreditní kartě, čímž se vaše zařízení stane nepřístupným nebo se vloupá do online účtů.

Nejlepší HideMyAss Alternativy

I když jsme si jisti, že HideMyAss se snaží co nejlépe udržovat soukromí svých zákazníků, nelze přehlédnout skutečnost, že mají sídlo ve Velké Británii. Být známý tím, že pomohl FBI při zachycení dvou počítačových zločinců, neznamená, že se zákazníci cítí dobře. Lidé hlavně hledají alternativy HideMyAss pro účely ochrany soukromí a zde jsou některé z jeho nejlepších náhrad:

ExpressVPN

Nejdůležitější věcí uživatelů torrentu při zvažování ExpressVPN je to, zda umožňuje použití torrentů a dalších stahování P2P. Odpověď zní ano, ExpressVPN povoluje přenos P2P a torrent prostřednictvím své sítě. Rovněž neukládá žádné protokoly o činnosti svých uživatelů. To znamená, že i když byli požádáni, aby ExpressVPN předali informace svých uživatelů, tak tomu tak není. ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN v okolí, nemluvě o jedné z nejrychlejších. Dokonce se mohou pochlubit velkou 24/7 zákaznickou podporou, protože jsou vždy připraveni odpovědět na dotazy a obavy zákazníků. Přečtěte si více o ExpressVPN v tomto Posouzení. Další informace o tom, jak se tito dva poskytovatelé VPN vzájemně porovnávají, najdete také v našem porovnání ExpressVPN vs. HMA.

NordVPN

VPN a přísné zásady no-logs. Zabezpečení je jejich nejlepší funkcí, protože používají dvojí šifrování, což znamená, že vaše data jsou šifrována dvakrát. NordVPN nejen umožňuje přenos P2P, ale také nabízí rychlou rychlost stahování, žádné omezení šířky pásma a zaručuje ochranu vašich soukromých dat. Berou dotaz na zákaznickou podporu velmi vážně a nenechávají jediný lístek nevyřešený. Existuje mnoho důvodů, proč může být NordVPN dobrou náhradou za HideMyAss. Přečtěte si naše recenze na NordVPN pro více informací o tom.

BulletVPN

BulletVPN je v souladu se zásadou no logs a slibuje nepřetržitý zákaznický servis. V jejich zásadách ochrany osobních údajů se výslovně uvádí, že „BulletVPN neshromažďuje protokoly o žádné činnosti uživatele, ani nemůže spojovat žádné jiné shromážděné informace s konkrétním uživatelem. Neshromažďujeme žádné protokoly historie prohlížení uživatelů, historie připojení, přenosu a přenosu dat ani dotazy DNS, ani neukládáme protokoly připojení VPN jakéhokoli typu. “Soubory P2P můžete stahovat a nahrávat v soukromí. Tento poskytovatel služeb navíc nabízí 5 různých protokolů VPN OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2 a PPTP. Proto je BulletVPN považován za dobrou náhradu za HideMyAss. Zjistěte více o BulletVPN v tomto Posouzení právě tady. 

VyprVPN

VyprVPN je služba VPN založená ve Švýcarsku, která si sama udržuje dobrou pověst. Je to jeden z mála poskytovatelů VPN, který vlastní každý server v síti, což vám poskytuje vynikající zabezpečení a vysokou rychlost. VyprVPN však uchovává základní protokoly připojení, které se po 30 dnech smažou (nikdy se neuchovávají žádné protokoly aktivity / využití). Celkově vzato, toto je poskytovatel služeb bezpečný a uživatelsky přívětivý. S VyprVPN získáte 5 simultánních připojení (a získáte přístup k dalším výhodám, jako je Chameleon, náš proprietární protokol). Navíc nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu, díky čemuž je jedním z nejlepších náhradníků HideMyAss. Pro více informací si přečtěte naše recenze na VyprVPN tady.

Unlocator

Ačkoli Unlocator není poskytovatelem služeb VPN, může obejít omezení stejně jako VPN. Jedná se o inteligentní proxy server DNS, který dokáže překonat geografická omezení včetně hlavních streamovacích služeb. Unlocator přesměrovává pouze trochu svých geolokačních dat prostřednictvím svých dedikovaných serverů, takže to znamená, že ne všechna vaše data budou šifrována. Zabezpečení nemusí jít ruku v ruce s inteligentním DNS, protože v podstatě to není jejich věc. Inteligentní DNS proxy nezakrývá vaši IP ani maskuje vaši identitu, ale poskytuje vyšší rychlosti při streamování audio a video obsahu online. Další informace o tomto inteligentním serveru proxy DNS naleznete na adrese Unlocator recenze.

Nejlepší HideMyAss Alternativy

Hlavním důvodem, proč byste se rozhodli pro HMA, je kvůli neuvěřitelné rozmanitosti jejich sítě VPN serverů. HMA má servery ve více než 190 zemích, takže pokud hledáte server VPN v Rovníkové Guineji, na Haiti, na Cookových ostrovech, v Libanonu nebo na jiných neobvyklých místech, HideMyAss je nejlepší volbou. Přestože má HMA dobrý software a rychlé obsluhy, zabezpečení není zaručenou funkcí. Když lidé hledají VPN, první věcí, kterou hledají, je bezpečnost, a to, že nebude mít, činí VPN téměř k ničemu. Takže pokud jste si vědomi bezpečnosti, možná budete chtít zkontrolovat všechny alternativy, které jsme zmínili výše, protože HideMyAss není VPN pro takovou věc.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me