Nejlepší alternativy pro Mullvad VPN

Mullvad je snadno použitelná, bezpečná a cenově dostupná VPN, která má více než 160 serverů VPN ve 24 zemích. Servery běží na OpenVPN a jsou plně řízeny Mullvadem. Co je skvělé na Mullvad VPN je to, že její hlavní sídlo je ve Švédsku, jedné z nej svobodnějších zemí na světě, pokud jde o přístup k internetu. Tento poskytovatel využívá 256bitové šifrování AES k udržení bezpečnosti. Klade důraz na soukromí uživatelů, takže je skvělou volbou, pokud je to vaše priorita. Navíc, Mullvad přichází s vypínačem zabíjení, který chrání vaše data při výpadku připojení VPN. Webová stránka Am I Mullvad je velmi užitečná, když vám řekne, zda je vaše VPN připojena. P2P je povoleno, takže si můžete stáhnout torrent. Bez omezení šířky pásma budete mít také vynikající možnosti streamování. Se všemi dobrými funkcemi, které Mullvad nabízí, pojďme prozkoumat některé z jeho nejlepších náhrad v tomto článku níže.

Nejlepší alternativy pro Mullvad VPN

Nejlepší alternativy pro Mullvad VPN

Nejlepší alternativy pro Mullvad VPN

Po různých testech jsme vytvořili seznam nejlepších alternativ pro MullvadVPN. Zde jsou výsledky:

 1. ExpressVPN 
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN
 5. IPVanish

Proč hledat alternativy Mullvad?

Mullvad je služba, která stojí za vyzkoušení, která má vysoké standardy ochrany soukromí a poskytuje vám svobodu online, kterou potřebujete. Je to jedinečné tím, že přijímá tvrdou hotovost jako platbu. Bez ohledu na všechny skvělé funkce Mullvadu existuje stále několik důvodů, proč uživatelé VPN mohou hledat své alternativy. Zde někteří lidé hledají náhradu Mullvad VPN:

 1. S Netflixem nefunguje

Nelze streamovat Netflix, protože Mullvad není schopen obejít blok Netflix VPN většinou.

     2. Žádná funkce živého chatu

Zákaznický servis je slušný, i když ne výjimečný. Pokud narazíte na problém, můžete odeslat e-mail, ale neexistuje žádný živý chat.

     3. Tříhodinová zkušební doba a bez vrácení peněz

K dispozici je 3hodinová zkušební doba a 30denní záruka vrácení peněz. Mullvad přijímá bitcoiny, hotovost, bankovní dráty, kreditní karty, PayPal a Swish. Pokud platíte v hotovosti, záruka 30 dní na vrácení peněz se nevztahuje. 

Proč jsou bezplatné VPN nebezpečné??

Zdarma neznamená bezpečné. Téměř vše, co je zdarma, má vyšší cenu. Díky bezplatné síti VPN můžete skutečně ohrozit zabezpečení online a vystavit svá data krádeži. Vždy byste se měli vyhnout používání bezplatných poskytovatelů služeb VPN. Zde vysvětlíme proč:

 • Bezplatné sítě VPN nezaručují šifrování provozu, což znamená, že vaše krytí je vyfouknuto online.
 • Nasměrují vás na weby, které by mohly být bez vašeho souhlasu potenciálně škodlivé.
 • Bezplatné sítě VPN vedou záznamy o online provozu a sledují vaše aktivity.
 • Většina bezplatných sítí VPN má rychlosti šneků, protože jsou přetíženy (mnoho uživatelů využívá bezplatné věci).
 • Mohli by vaši šířku pásma prodat inzerentům třetích stran.
 • Některé bezplatné aplikace VPN mají skrytý malware, který vám může ukrást data zasláním nevyžádaných e-mailů, krádežemi údajů o vaší kreditní kartě, čímž se vaše zařízení stane nepřístupným nebo se vloupá do online účtů.

Zdarma VPN

Níže je uveden seznam některých bezplatných sítí VPN, na které se nesmíte uchýlit:

 • Hola
 • Štít hotspotu
 • TigerVPN
 • Spotflux

Hodnost
Poskytovatel VPN
Odkaz

hodnost

poskytovatel předplatného

 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Neomezená šířka pásma
 • Aplikace pro všechna vaše zařízení
 • Živá podpora 24/7

Navštivte ExpressVPN

hodnost

poskytovatel předplatného

Navštivte BulletVPN

hodnost

poskytovatel předplatného

Navštivte NordVPN

4

poskytovatel předplatného

Navštivte Surfshark

Nejlepší Mullvad Alternativy

Existuje docela dobrá šance, že se domníváte, že existují dobré alternativy pro Mullvad VPN, jinak byste to tady nechtěli přečíst. Pokud uvažujete o koupi Mullvad, ale neporovnali jste ostatní VPN služby nabízené konkurenty, naše rada je, že ano. Naše recenze nejlepších alternativ Mullvad vám usnadní výběr. Pokud se vám nelíbí služby Mullvad, zde jsou některé z nejlepších alternativ VPN Mullvad VPN, které můžete použít:

1. ExpressVPN

ExpressVPN je určitě jednou z nejlepších možností odblokování a přístupu k americkému Netflix odkudkoli na světě. Tento poskytovatel s potěšením oznamuje nepřetržitou podporu chatu s podporou VPN nepřetržitě. Doba odezvy je blesková a jejich tým podpory je velmi dobře informovaný. ExpressVPN je přesvědčen, že se vám bude líbit nejspolehlivější ultrarychlá VPN na světě. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svými zkušenostmi, máte 30 dní na vrácení jakéhokoli plánu ExpressVPN, který si vyberete. Poskytovatel přijímá platby přes Visa, Mastercard, American Express, Discover, Paypal, Bitcoin, WebMoney, Alipay, UnionPay, Yandex Money, Giropay, iDEAL, Sofort, Maestro, Carte Bleue, Interac Online, Mint, FanaPay a OneCard. Zde je více o ExpressVPN v tato recenze.

2. BulletVPN

BulletVPN je snadno použitelná VPN, která nabízí slušné rychlosti a schopnost odblokovat Netflix. Tento poskytovatel také nabízí vzdálenou podporu a funkci živého chatu, pokud ji potřebujete. BulletVPN poskytuje bezpečné platby prostřednictvím Paypal, Bitcoin a nejpopulárnějších kreditních karet. Žádné z vašich platebních údajů nejsou uloženy. Chraňte své soukromí a odblokujte webové stránky s 30denní zárukou vrácení peněz. Další informace o tomto poskytovateli služeb najdete v našem BulletVPN recenze.

3. NordVPN

Netflix učinil VPN mnohem těžší obejít své geobloky. Ale NordVPN můžete jej odblokovat pomocí velmi vysokých rychlostí. NordVPN nabízí funkci nepřetržitého live chatu a je vždy připraven odpovědět na jakékoli otázky, které byste mohli mít. Jste schopni platit přes PayPal, kreditní karty, kryptoměny, AliPay a mnoho dalších. Můžete také provést platbu prostřednictvím iTunes nebo Google Play. Pokud si přejete uplatnit nárok na vrácení peněz, můžete tak učinit do 30 dnů od zakoupení služby NordVPN. Další informace o tomto poskytovateli služeb najdete v našem Recenze NordVPN. 

Nejlepší alternativy VPN Mullvad VPN

Nalezení důvěryhodné a zabezpečené VPN může být docela výzvou. Pokud však tento článek využijete, zjistíte, které VPN jsou považovány za nejlepší a jaké jsou jejich nejvýznamnější funkce. Vaše VPN musí splňovat vaše potřeby a očekávání a být v souladu s vašimi rozpočtovými limity. I když hledáte různé alternativy k Mullvad VPN, možná budete chtít věnovat pozornost všem aspektům, jako je tvorba cen, úroveň zákaznické podpory, podporovaná mobilní zařízení a další. Myslíte si, že jsme narazili na značku s těmito VPN? Znáte nějaké lepší náhrady za Mullvad VPN? Rádi bychom od vás slyšeli. Nezapomeňte své návrhy vypustit v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me