Nejlepší alternativy pro NordVPN

Existují lepší možnosti pro NordVPN? To je otázka, kterou jsem se často ptal podle toho, co jsem zažil s tímto prémiovým poskytovatelem. Abych byl upřímný, VPN není vůbec špatná. Dalo mi to soukromí, které jsem potřeboval a přístup k obsahu z různých zemí. To však nestačilo. NordVPN představuje vše, co by měla být VPN, ale je to rychlost a špatná podpora zákazníků může vás přimět hledat alternativy. Pokud tedy máte pochybnosti, pojďme podívejte se na některé poskytovatele služeb VPN, kteří se kvalifikují jako vhodné alternativy NordVPN.

Nejlepší alternativy pro NordVPN

Nejlepší alternativy pro NordVPN

NordVPN – o čem je celý ten rozruch

Jak je uvedeno v našem Recenze NordVPN, NordVPN je jediný poskytovatel služeb, který používá metoda dvojitého šifrování, což mu dává konkurenční výhodu při hledání bezpečnosti. Přidejte k tomu jejich přísná politika no-logs to uklidňuje mysl jejich zákazníků.

Tento poskytovatel služeb neustále hledá způsoby, jak je zlepšit věnujte spoustu peněz a úsilí na aktualizaci své sítě k rychlému připojení uživatelů. Starají se o potřeby svých zákazníků, a proto jsou jednou z mála sítí VPN, které vymyslely cestu odblokovat Netflix. Celkově vzato, není pochyb o tom, že NordVPN je jedním z nejlepší poskytovatelé služeb VPN tam venku.

Je pravda, že NordVPN je trochu drahý, ale jeho vynikající uživatelsky přívětivé aplikace, řada dalších funkcí a kvalitní služby zdůvodňuje náklady. Ale možná se divíte, že ano lepší možnosti? V této recenzi se chystáme zjistit.

Zdarma NordVPN Alternativy

Bez ohledu na to, jak jsi zlomený nebo jak zoufale potřebuješ zabezpečení, ty by se nikdy neměli uchýlit k bezplatné síti VPN. Líbí se TigerVPN, TunnelBear, Hola a více může být sabotuje vaši bezpečnost a anonymitu.

Přemýšlejte o tom, že neexistuje nic jako bezplatná VPN, a úlovek je vždy tam. Jakmile pracujete s bezplatným VPN, jste ve skutečnosti zaplatit cenu svými osobními údaji, údaji a přihlašovacími údaji. Takže stojí za to riziko? NE. Pojďme si přečíst proč.

Co jiného je ohroženo?

Podle prezidenta Centra pro výzkum hrozeb:

“Čím nižší jsou náklady na aplikaci, tím větší je šance, že mají bezpečnostní problémy.”

Souhlasím s ním 100%. Nic dobrého nevychází z svěření bezplatné VPN. Mám vysvětlit proč?

 • Za prvé, bezplatné věci přitahují miliony. Dokážete si představit, kolik z nich používá stejné servery? Tam jde rychlost.
 • Ony prodejte své osobní údaje za účelem zisku.
 • Existuje několik bezplatných VPN, které vydávat se za legální software. Jinými slovy, jsou přítomni ukrást informace, posílat vám nevyžádané e-maily nebo učinit vaše zařízení dostatečně zranitelné pro hackování.
 • Jejich šifrování je velmi omezené, to je samozřejmě pokud existuje, začít.
 • Postupem času budete bombardován nechtěnými reklamami.
 • Soukromí je všechno a nebudete vědět, že v noci nebudete spát tyto VPN shromažďují uživatelská data a ukládají je pro další použití. (Prodejte je sesterským společnostem).
 • Možná jste náhle zaměřené na weby se škodlivým softwarem, které by mohly cílit na vaše zařízení.

Se vším, co bylo řečeno, můžeme bezpečně říci, že vás varovali. Přihlaste se k odběru skutečného poskytovatele služeb VPN a vyhýbejte se takovým útokům a krádežím. NordVPN nemusí vyhovovat všem, ale to neospravedlňuje získání bezplatné VPN.

Proč hledat alternativy NordVPN?

NordVPN má svou nejnovější aplikaci pro Android TV takže majitelé Androidů nyní mohou využívat všech výhod, které NordVPN nabízí. Víte, NordVPN neustále hledá způsoby, jak rozšířit zákaznickou základnu a rozšířit své zkušenosti. Lidé by mohli hledat alternativy NordVPN, pokud by s jejich službami nebyli spokojeni. Raději by si vybrali jiného poskytovatele služeb z důvodu níže uvedených funkcí.

Vysoká cena

NordVPN nabízí tři cenové úrovně: 11,95 $ měsíčně, 69,00 $ ročně, nebo 79,00 $ každé dva roky. Protože existují další poskytovatelé služeb, kteří slibují vysoká úroveň zabezpečení za nižší cenu lidé považují ceny NordVPN za poměrně drahé. Určitě ano.

Vzhledem k zaručeným funkcím zabezpečení a pravdivé žádné protokoly které společnost NordVPN nabízí, cena je více než rozumná. Společnost také nabízí 30denní záruka vrácení peněz. Takže pokud se ještě nechcete zavázat, máte čas změnit názor.

Lepší rychlost

Za zmínku také stojí, že NordVPN rychlost a celkový výkon se během let drasticky zlepšily. Existuje však mnoho uživatelů, kteří by raději nevyužili své šance na údajně pomalou VPN a místo toho hledali seriózního a rychlého poskytovatele služeb VPN. Zkoušel jsem používat jejich servery pro hraní her.

Přestože mají dedikované servery pro specifické potřeby, včetně hraní her a torrentů, neměl jsem velké štěstí, protože se moje hra neustále blýskala a zaostávala. Pokud NordVPN pracuje na konzistenci jejich rychlosti, jejich uživatelské prostředí by se rozhodně zlepšilo.

Současná propojení

S jedním předplatným NordVPN, můžete sdílet stejný účet s 5 dalšími zařízeními, s výjimkou těch vašich, samozřejmě. To je docela prospěšné zvažovat ExpressVPN nabízí 5. Na seznamu jsou však i další poskytovatelé, kteří umožňují celkem 10 spojení. Jo, mluvím o IPVanish.

Kromě toho, jedna další špatná věc na NordVPN je, že musíte změňte svůj protokol, pokud se dvě ze současných zařízení připojí ke stejnému serveru.

Zákaznická podpora

I když usilují o to, aby jejich zákazníci měli hladký zážitek, mohli by chtít investovat trochu více do jejich zákaznické podpory. Nabízejí lepší služby zákazníkům než ostatní poskytovatelé, ale dostávají spoustu stížností na ně. Podle mého scénáře však vůbec nebyli tak zlí. Kromě několika otázek, které nabídli, aby poslali své Senior Support. Odpověď jsem dostal o několik dní později.

Ale přesto, oni nemám telefonickou podporu a oni neposkytují žádné servisní záruky, které nemusí apelovat na první odběratele.

Nejlepší alternativy NordVPN

Existuje spousta poskytovatelů služeb VPN, kteří zaplavují trh a slouží jako vhodné náhrady za NordVPN. Pojďme se na to podívat?

ExpressVPN

Ačkoli ExpressVPN je o něco dražší než ostatní konkurenti na trhu. To stojí 12,9 $ za měsíc, jejich služby rovná se těm NordVPN. Od nynějška to ExpressVPN umožňuje pět současných připojení na účet, což je stále považováno za nízké ve srovnání s tím, co nabízí NordVPN.

U ExpressVPN se však ujistěte, že vaše dotazy a dotazy jsou zodpovězeny podpora živého chatu po celou dobu. Ochrana je nejlepší, když uvažujete o jejich ochraně 256bitové šifrování AES. Nejen to, ale ExpressVPN také nabízí kill switch, ochrana proti úniku DNS / IPv6 a split tunelování.

ExpressVPN rychlosti jsou lepší než ostatní, a skutečně vyniká, pokud jde o streamování, spolehlivě odblokuje všechny hlavní služby včetně Netflix, Hulu, BBC iPlayer a Amazon Prime Video.

Chcete vědět více o tomto robustním internetovém nástroji? Podívejte se nebo Recenze ExpressVPN.

Klady

 • Přísné zásady „Bez protokolování“.
 • Jeden z nejrychlejších VPN.
 • Tisíce serverů ve více než 90 zemích
 • Umístěný v bezpečné jurisdikci: Britské Panenské ostrovy.
 • Silné šifrování (AES-256).
 • Umožňuje sdílení torrentů a P2P.
 • Snadno odblokuje Netflix.

Nevýhody

 • Vysoké náklady na předplatné na měsíc.
 • 5 současných připojení (NordVPN má 6)

I když jste u toho, možná budete chtít přečíst naši hloubku Porovnání ExpressVPN vs NordVPN abyste viděli, jak se tyto nejlepší služby VPN proti sobě navzájem spojují.

BulletVPN

Vstupte o něco levnější, ale téměř stejně efektivní BulletVPN. Je to drahé, ale pokud jste návazec nebo torrenter, může to být dobrý návrh. Jakmile si vytvoříte účet, budete mít možnost sdílet připojení na 3 souběžných zařízeních. To je jako poloviční počet, který nabízí NordVPN.

Odblokování streamovacích služeb nikdy nebyl problém s BulletVPN. Pokud používáte buď jejich VPN službu nebo Inteligentní DNS, budete moci odblokovat to, co se líbí HBO, CW, Channel 5, BBC iPlayer, Netflix a mnoho dalších.

To vysvětluje, proč by byli hrdí na svou kapacitu streamování. Mohli více pracovat zlepšit rychlost, ale BulletVPN stále slouží jako dobrá náhrada za NordVPN. Přečtěte si více o poskytovateli v této recenzi BulletVPN.

Klady

 • Dobrá škála bezpečnostních protokolů.
 • Odblokuje americký Netflix.
 • Nabízí 30denní zásadu vrácení peněz.
 • Je to vlastní bezplatná funkce inteligentního DNS.
 • Spolehlivá podpora chatu.
 • Planoucí vysoké rychlosti.

Nevýhody

 • Servery jsou mnohem méně než servery NordVPN.
 • 3 souběžná připojení (NordVPN má 6)

IPVanish

Stejně jako NordVPN, IPVanish nemá telefon pro zákaznický servis. nicméně, IPVanish umožňuje až 10 současných připojení k jejich službě za uživatelské jméno, pokud používá pouze jedno připojení PPTP nebo L2TP.

Tento poskytovatel služeb může NordVPN nahradit z hlediska bezpečnost a soukromí. Pokud se přihlásíte k odběru, ochrání vás to před Únik IP adresy, únik DNS a udržování vaší IP adresy, pokud dojde k výpadku připojení VPN. Chtěl bych za to, že to zní jako velmi důležitá funkce pro ochranu vašeho soukromí a vašich procházení.

IPVanish’s cenový plán je přiměřený ve srovnání se službami, které nabízí. Jejich rychlosti jsou celkem přijatelné ale nejsou to nejrychlejší VPN na světě, jak tvrdí. Můžete vidět mnohem více o této VPN v tomto Recenze IPVanish.

Klady

 • 10 připojení na účet. Lepší než NordVPN.
 • Zásada nulového protokolování.
 • Skvělá kompatibilita zařízení.
 • Slušná síť serveru. (I když menší než NordVPN).
 • Webový proxy server SOCKS5.
 • Silné šifrování (AES-256).

Nevýhody

 • Nelze odblokovat Netflix, zatímco NordVPN může.
 • 7denní politika vracení peněz.

VyprVPN

VyprVPN náklady 3,35 $ za měsíc, to je cesta levnější než předplatné společnosti NordVPN. Toto předplatné vám však umožňuje až 3 zařízení na účet. Pokud se chcete dostat 5 souběžných připojení, budete muset vyslat 5 $ měsíčně.

VyprVPN je bezpečná VPN, která vám umožňuje omezení obtoku uvalené na weby a obsah pro přístup k bezplatnému a otevřenému internetu. Jejich Technologie Chameleon poskytuje jedinečný šifrovací protokol, který zajišťuje vysoké standardy soukromí.

VyprVPN pomáhá dosáhnout soukromý a zabezpečený internet, což ji považuje za dobrou alternativu pro NordVPN. Chcete se dozvědět více o VyprVPN? Přečti si tohle VyprVPN recenze.

Klady

 • 3denní zkušební verze zdarma
 • Pracuje s Netflixem
 • Skvělé šifrování.
 • Žádné úniky DNS
 • Nezachovává žádné protokoly.

Nevýhody

 • 3 až 5 současných připojení v závislosti na předplatném.
 • Žádné anonymní platby

Nejlepší alternativy NordVPN

NordVPN je na soukromí, plně funkční, Služba VPN s průkopnickou reputací. Má sbírku funkcí, které jsou dostatečně silné, aby upoutaly pozornost klientů a připojily je ke svým službám.

Nicméně, bez ohledu na to, jak je dobrý, mají uživatelé s dostatečným zázemím tendenci hledat lepší možnosti. Zkontrolujte to nejlepší Alternativy NordVPN v této recenzi a dejte mi vědět, ke kterému jste se nakonec spokojili sdílením svých myšlenek v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me