Nejlepší alternativy pro TorGuard

TorGuard je stále stejně relevantní jako byl věky; může to vypadat trochu zastaralý, ale je to stále dobrý poskytovatel služeb z mnoha důvodů. TorGuard je poskytovatel VPN, který nemá nic společného s TOR, hlubokým webovým prohlížečem. „Tor“ v TorGuardu označuje torrenty. Takže pokud hledáte nejlepší VPN pro torrenting, pak vás TorGuard dostal. Jsou rychlé a jejich sekce zákaznické podpory není užitečná. TorGuard je super bezpečná VPN, která používá silné metody šifrování, což vysvětluje, proč nedochází k únikům. Nepřihlásí se ani. Kromě přísných zásad bez protokolování nabízí služba Top Guard sdílené nastavení VPN pro zvýšenou anonymitu. Torguard může mít mnoho funkcí, které se lidem líbí, ale existuje několik mezer, které spotřebitele nutí hledat alternativy.

Nejlepší alternativy pro TorGuard

Nejlepší alternativy pro TorGuard

Nejlepší alternativy TorGuard – shrnutí

Provedli jsme různé testy, abychom našli nejlepší alternativu pro TorGuard. Zde jsou výsledky:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN

Zdarma VPN alternativy

Bezplatné VPN jsou ne-ne. Bez ohledu na to, jak se vám může stát, bezplatná VPN nikdy není řešením. Celý bod získání VPN je získat zabezpečení, ale pokud se rozhodnete přihlásit se k odběru bezplatného poskytovatele služeb VPN, měli byste vyhodit zabezpečení z okna. Mnoho z těchto aplikací VPN, jako je Hola, Hotspot Shield, TigerVPN a Spotflux, by mohlo sabotovat vaše soukromí a zabezpečení, protože nic není nikdy zdarma. Když se přihlásíte k odběru bezplatné sítě VPN, riskujete tím své údaje a osobní údaje. Proto byste se nikdy neměli uchýlit k bezplatné síti VPN.

Proč bezplatné alternativy nejsou dobré

Podle Ryana O’Learyho, viceprezidenta Centra pro výzkum hrozeb v WhiteHat Security v Santa Claře v Kalifornii „Čím nižší jsou náklady na aplikaci, tím větší je šance na bezpečnostní problémy.“ A proto věří, že její nárok je pravdivý.

 • Bezplatné VPN jsou neuvěřitelně pomalé kvůli neuvěřitelně vysokému provozu.
 • Na rozdíl od legitimních sítí VPN poskytovatelé služeb vaše data nešifrují.
 • Bombardují vás sčítá, aby vydělali.
 • Bezplatné sítě VPN vedou záznamy o online provozu a sledují vaše aktivity.
 • Nasměrují vás na webové stránky, které by mohly být bez vašeho souhlasu potenciálně škodlivé.
 • Prodávají vaše osobní údaje za účelem zisku.
 • Některé bezplatné aplikace VPN mají skrytý malware, který vám může ukrást data zasláním nevyžádaných e-mailů, odcizením údajů o vaší kreditní kartě, čímž se vaše zařízení stane nepřístupným nebo se vloupá do online účtů.

Proč potřebovat alternativu ToGuard?

Existuje mnoho důvodů, proč spotřebitelé hledají alternativy TorGuard. Kromě průměrné rychlosti serveru čelil tento poskytovatel obviněním z krádeží. Přidejte k tomu, že sídlí v USA a nabízí pouze 5 současných připojení. Dovolte nám vysvětlit, proč:

Pět současných připojení

K jednomu účtu TorGuard lze současně připojit celkem 5 zařízení, což je méně, než nabízejí ostatní poskytovatelé služeb. Omezování připojení k TorGuardu spočívá v tom, že pokud připojíte zařízení ke stejnému serveru, budete muset pro připojení VPN zvolit různé protokoly..

Potenciálně odcizené rozšíření VPN.ac

V roce 2015 VPN.ac zveřejnil blog, který odhaluje podobnosti mezi jejich vlastním rozšířením prohlížeče a rozšířením TorGuardu. Kód byl téměř úplně stejný, což naznačuje, že TorGuard pravděpodobně údajně ukradl jejich rozšíření VPN. TorGuard se rychle omluvil a provedl nezbytné změny, aby se vyhnul obvinění.

Jurisdikce uvnitř 14 očí

Zdá se, že TorGuard je ve vlastnictví společnosti s názvem VPNetworks LLC, což znamená, že se nachází v USA. Skutečnost, že sídlí v USA, znamená, že vláda může požádat společnosti VPN, aby předaly informace, které mají o svých klientech. Mnohem bezpečnější VPN by byla ta, která se nachází v BVI, Panamě nebo dokonce ve Švýcarsku.

Nejlepší alternativy pro TorGuard

TorGuard má skvělé bezpečnostní standardy, ale stejně jako většina ostatních hlavních VPN. Má slušnou rychlost, ale pokud zvolíte správného poskytovatele, můžete dosáhnout lepších rychlostí. Její ceny jsou dobré, ale ne všechny skvělé. Podporuje torrenting, což je skvělé, pokud torrent. O tomto poskytovateli služeb existují nepříjemnosti a nevýhody, a proto uvedeme nejlepší náhradní náhrady TordGuard..

ExpressVPN

ExpressVPN je založena na Britských Panenských ostrovech, tropické oáze bez zákonů o uchovávání dat. Žádné protokoly aktivity. Žádné protokoly připojení. Jeden odběr lze použít současně na třech zařízeních, bez ohledu na platformu (včetně virtuálních počítačů). Pro více informací o ExpressVPN si přečtěte naše Posouzení tady.

BulletVPN

Bullet VPN, se sídlem v Estonsku se určitě zmiňuje o tom, jak rychlá a prostupitelná je jejich služba. Jedná se o velmi zabezpečenou VPN, která zachovává zásady bez protokolů a udržuje vysokou úroveň soukromí. Stejně jako ExpressVPN umožňuje pouze tři současná připojení. Přečtěte si více o BulletVPN tady.

NordVPN

NordVPN se sídlem v Panamě a slibuje politiku bez protokolů: „Společnost NordVPN nesleduje, neukládá ani nezaznamenává protokoly pro žádné uživatele VPN. Neukládáme časová razítka připojení, použitou šířku pásma, dopravní protokoly, IP adresy. “ Panama má zcela necenzurovaný internet a žádný vládní dohled. NordVPN vám umožňuje připojit až 6 zařízení k jednomu účtu současně. Přečtěte si o tomto NordVPN více Posouzení.

VyprVPN

VyprVPN je služba VPN založená ve Švýcarsku, která poskytuje konzistentní výkony. Sídlo společnosti ve Švýcarsku staví VyprVPN a všechna zákaznická data podle švýcarských zákonů o ochraně dat. S VyprVPN získáte 5 simultánních připojení (a získáte přístup k dalším výhodám, jako je Chameleon, náš proprietární protokol). Pro více informací o VyprVPN si přečtěte naše Posouzení tady.

Nejlepší alternativy TorGuard

TorGuard má řadu pozoruhodných silných stránek, ale základ jeho umístění a chvějící se pověsti by spotřebitele mohli zbavit. Pokud je vaším cílem torrent, je pro vás TorGuard poskytovatelem. Pokud však věnujete větší pozornost bezpečnosti a mysli, když vaše aktivity sledují třetí strany, může být TorGuard pro vás trochu riskantní. TorGuard je špatný; je tu jen mnoho VPN, které jsou lepší, a jejich alternativy jsme již zmínili výše. Doufám, že to pomohlo. Dejte nám vědět, která alternativa funguje nejlépe jako náhrada.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me