Nejlepší služby OpenVPN v roce 2020

Je pravděpodobné, že jste pravděpodobně slyšeli o nabídce OpenVPN jako služby v mnoha reklamách VPN, které jste viděli po celém internetu. Možná jste o tom přemýšleli, snažíte se přijít na to, co to znamená, ale pokud ne, máte štěstí, protože se chystáme demystifikovat, o co jde, než doporučíme, co považujeme za nejlepší služby OpenVPN v roce 2020.


Nejlepší služby OpenVPN v roce 2020

Nejlepší služby OpenVPN v roce 2020

Co je OpenVPN?

Poskytovatelé, kteří nabízejí OpenVPN jako službu, v zásadě umožňují svým zákazníkům přístup k softwarové aplikaci s otevřeným zdrojovým kódem, která implementuje techniky virtuální privátní sítě (VPN) pro vytváření bezpečných připojení point-to-point nebo site-to-site. Zákazníci pak budou používat servery poskytovatele VPN, ale stále se budou spoléhat na šifrování OpenVPN.

Nejlepší VPN s OpenVPN šifrováním

Nyní, když víte něco o tom, jak to funguje, uvádíme podrobný přehled poskytovatelů, kteří nabízejí nejlepší služby OpenVPN v roce 2020:

1. ExpressVPN

Jako jedna z prvních VPN služeb, které začlení OpenVPN do svého seznamu funkcí, ExpressVPN neustále roste a rozvíjí svou síť více než 50 serverů ve více než 40 zemích každý rok, a to díky velkému počtu lidí, kteří je nejprve vyzkouší v rámci své 30denní záruky vrácení peněz, pouze k přihlášení jako roční odběratelé. Pokud jde o to, nabízejí 3 platební plány; měsíční balíček je 12,95 USD, balíček 6 měsíců za 9,99 $ a roční plán 8,32 USD.

Pokud jste pro OpenVPN úplně nová, pak ExpressVPN je jedna služba, kterou budete využívat, protože vše zjednodušilo tak, že úroveň nastavení, kterou musíte udělat, je snížena na minimum. Bez vedení záznamů a spolehlivých zásad ochrany osobních údajů je ExpressVPN zaručeno, že vaše bezpečnost online je nepochybná.

2. IPVanish

Dalším poskytovatelem, který s OpenVPN nedělá příliš zlé, je IPVanish. S více než 180 servery je kdokoli, kdo doufá, že bude používat OpenVPN v síti, zajištěn přístup na webové stránky odkudkoli na světě. Jejich cena je také značně spravedlivá, na 7,50 USD za měsíc, 20,24 USD za každých 6 měsíců a 58,49 USD za každých 12 měsíců.

Kromě OpenVPN podporuje IPVanish také další protokoly, jako jsou L2TP a PPTP. Uživatelé také získají prospěch ze svého NAT firewallu, který je standardně součástí všech nabízených balíčků.

3. BulletVPN

Ačkoli to není tak všeobecně známé jako jiné služby VPN v tomto seznamu, BulletVPN dělá vynikající práci, pokud jde o obcházení umělých hranic online. Nováček je jednou z mála sítí VPN, které známe, a má aplikaci VPN, která je kompatibilní s FireStick. Nejen to, že mají umístění VPN serveru po celém světě, včetně USA, Velké Británie, Kanady a dokonce i Ruska. 30denní záruka vrácení peněz znamená, že můžete vyzkoušet své služby bez rizika. Celkově vzato BulletVPN žije podle svého jména; rychlé VPN servery a zákaznický servis. Podobně jako ExpressVPN nabízí BulletVPN bezplatnou službu Smart DNS proxy, kterou můžete použít na zařízeních, která nejsou nativně kompatibilní s VPN.

4. HideMyAss

4. místo na našem seznamu je HideMyAss, jedna z mála VPN služeb, která poskytuje obrovskou podporu uživatelům, kteří doufají, že se budou spolehnout na OpenVPN. Všechny jejich 841 servery podporují protokol OpenVPN, což z nich činí jeden z mála nejspolehlivějších poskytovatelů, když jedná o konkrétní službu. Mají také spoustu dalších protokolů, které podporují, jako jsou SSTP, PPTP a L2TP / IPSec. Přístup k nim získáte od 11,52 $, 6,55 $ nebo 8,33 $ měsíčně.

Jediným problémem, který objevila většina odběratelů HideMyAss, je pomalá míra odezvy jejich týmu zákaznických služeb, kdykoli máte problém. Služba nemá službu živého chatu a trvá příliš dlouho, než na ni odpoví e-mailem.

Nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, takže je můžete vyzkoušet na měsíc před tím, než se s nimi rozhodnete jako preferovaný poskytovatel.

Nastavení OpenVPN

Jakmile se rozhodnete, na kterého poskytovatele se budete ve vaší službě OpenVPN spolehnout, nemělo by vás nastavení celé věci opravdu zdůraznit. Nastavení je obvykle nakonfigurováno před rukou, takže je na vás, zda si přejete, aby byla služba aktivní. Pro ty, kteří by se chtěli dostat do toho drzého štěrku o tom, jak to funguje, existuje spousta tutoriálů „Co je OpenVPN“, které by vás měly naučit, jak to udělat.

Výhody & Nevýhody OpenVPN

Mnoho webů již navrhlo a dokonce uvedlo důvody, proč by předplatitelé VPN neměli používat OpenVPN, citace nevýhod, které jsme později zjistili, lze snadno třídit změnou některých nastavení konfigurace. Ti, kteří nemohou mít více co do činění s výběrem ISP nebo dokonce s kvalitou používaného hardwaru.

Většina uživatelů si užívá OpenVPN, protože jim umožňuje přizpůsobit svá nastavení tak, jak to nemohou jiné protokoly, jako jsou PPTP a L2TP. Vyžaduje tedy trochu technické zkušenosti, ale není to nic, co by nováček nemohl zvládnout prostřednictvím vedení kvalifikovaného zástupce pro péči o zákazníka.

OpenVPN opravdu nepřijde s uživatelským rozhraním, ale jakmile si na to zvyknete, budete ještě více vystaveni tomu, jak se na něj můžete spolehnout v případě pokročilejších věcí, jako je vzdálený přístup..

Závěr o nejlepších službách OpenVPN v roce 2020

Pro mnoho zákazníků tam hledajících spolehlivou open-source VPN aplikaci neexistuje jiné řešení, než se obrátit na jiné než OpenVPN. Tento protokol VPN je nejvýhodnější a kvalita služeb, se kterými se setkáte, do značné míry závisí na druhu poskytovatele VPN, se kterým se rozhodnete zaregistrovat. Pro zajištění dobrých služeb by obvykle měl stačit poskytovatel s rozsáhlou sítí serverů, spolehlivý tým péče o zákazníky a přiměřený cenový mechanismus. Poskytovatel, jako je ExpressVPN, kontroluje políčka u všech tří požadavků a má 30denní záruku na peníze pro každého, kdo je skeptický ohledně své služby, aby se o sebe postaral.

Pokud náhodou vyzkoušíte některou ze služeb, které jsme zmínili výše, neváhejte zanechat komentář nebo dvě v sekci níže; rádi vás vyslechneme a odpovíme vám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map