Nejlepší VPN pro Brazílii – recenze do roku 2020

Uživatelé internetu v Brazílii (República Federativa do Brasil) chtějí mít na starosti svou online aktivitu. Zajímají se také o to, jak se odblokovat geograficky omezující weby a obsah z jiných zemí.


Jejich odhodlání volně a bezpečně procházet web v Brazílii je vedlo k poskytovateli služeb VPN. Tento nástroj jim umožňuje zadržet svou totožnost a přístup ke službám a webům odkudkoli na světě. Ale která VPN to bude? Vím, že je to těžké vybrat, ale doufejme, že moje seznam nejlepších poskytovatelů VPN vám může pomoci zjistit věci. 

Nejlepší VPN pro Brazílii - recenze 2017

Nejlepší VPN pro Brazílii – recenze do roku 2020

Proč VPN v Brazílii?

Dva hlavní důvody, proč lidé preferují službu VPN, by byly:

 • Služba VPN chrání vás a vaše soukromé informace od škodlivých útoků.
 • Dostanete se zůstat v bezpečí kdykoli používáte veřejnou internetovou síť
 • dostaneš přístup na geograficky blokované weby.

Potřeba VPN v Brazílii

S podílem internetu na internetu 66,4% má Brazílie online přes 200 milionů uživatelů. Tato vysoká míra může být způsobena tím, že brazilské úřady nebyly příliš přísné ohledně cenzury. Přesto se brazilští uživatelé spoléhají na kvalitní brazilské poskytovatele VPN chránit svou svobodu a řeč online. Brazilská VPN jim umožňuje omezení obtoku nastavená na webových stránkách a blokovaném obsahu, stejně jako zrušení těch, které jsou uloženy na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Instagram a Twitter. Chcete-li používat VPN v Brazílii, musíte postupovat takto:

 1. Zaregistrujte se u poskytovatele služeb VPN který uživatelům nabízí globální síť serverů VPN.
 2. Stáhněte si do zařízení aplikaci VPN.
 3. Spusťte aplikaci, přihlaste se a připojte se k serveru VPN tvé volby.
 4. Užijte si streamování web bez vládního dohledu nebo geografických omezení.

Pokud jde o nejlepší VPN k použití v Brazílii, ExpressVPN vyjde nahoře. Společnost nabízí vynikající zákaznický servis, 30denní zásada vrácení peněz a podpora všech zařízení.

Cenzura brazilskou vládou

Zkoumání historie brazilské regulační politiky na internetu ukazuje, že došlo k určitým vládním zásahům. Například vláda požádal společnost Google o předání osobních údajů související s jeho občany nebo odebrat online obsah ze svých serverů.

Dalším jasným příkladem bylo, když Twitter zveřejnil kontroverzní politiku cenzury. Brazílie to jako první přijala a použila k tichým nesouhlasným hlasům. Také řada brazilských novinářů a bloggerů byla napadena poté, co zveřejnila informace, které by vláda raději nechtěla zveřejnit..

Odblokujte mezinárodní weby

Většina zavedených společností VPN má servery, které jsou založeny prakticky na každém rohu světa. Mezi umístění serverů patří Singapur, Japonsko, Kanada, Velká Británie, Německo, Lotyšsko, Austrálie, USA a mnoho dalších.

Tato umístění umožní našim uživatelům, kteří se přihlásili k odběru našich brazilských sítí VPN, odblokovat geograficky citlivé weby a kanály bez ohledu na jejich polohu. Typ webů, které budou blokovány, budou moci odblokovat Hulu, BBC iPlayer a Netflix USA. Streamování živých her, hudebních koncertů a zpravodajských událostí bude možné i poté, co se někdo zaregistruje s důvěryhodnou brazilskou VPN VPN.

Streamujte Brazílii TV odkudkoli

Je nezbytné zůstat v obraze, které se děje ve vašem rodném městě, i když pracujete v zahraničí. Expat by chtěl držte krok s brazilskými kanály jako jsou SBT, Rede Globo, Rede Record, Confederação Brasileira de Futebol, stejně jako olympijské hry v Rio. Brazilská síť VPN vám to umožní získat brazilskou IP adresu. Tohle bude vám pomohou přistupovat k webům a kanálům, které jsou k dispozici pouze ve vaší domovské zemi. 

Nejlepší Brazílie VPN recenze

Tady jsou nejlepší služby VPN, na které se můžete v Brazílii obrátit:

1. ExpressVPN

ExpressVPN je ideální VPN použít v Brazílii. Vysoké rychlosti a silné šifrovací protokoly jsou ingredience pro špičkovou VPN. Aplikace ExpressVPN byly vyvinuty s spokojenost uživatele na mysli. Mezi 2000+ serverů které ExpressVPN spravuje, jsou servery umístěné v São Paulo a Rio de Janeiro.

Aplikace je snadno použitelné rozhraní umožňuje uživatelům snadné připojení. Pokud nezažíváte rychlé rychlosti serveru a plynulé streamování – což můžete – můžete požádat o vrácení peněz. ExpressVPN nabízí 30denní záruka vrácení peněz to dává uživatelům čas na rozhodnutí.

2. BulletVPN

Chcete-li zajistit, aby vaše data byla chráněna a bezpečná před třetími stranami, musíte vzít v úvahu super bezpečné BulletVPN. Tento poskytovatel VPN má krásné rozhraní, které může uživatel pohodlně využít. S 30denní záruka vrácení peněz, jste se přihlásili k odběru bezriziková VPN.

Přestože společnost BulletVPN v Latinské Americe neprovozuje mnoho umístění VPN, stále se můžete připojit k brazilskému serveru VPN. Co je skvělé na klientovi BulletVPN je, že je kompatibilní s více zařízeními jako je váš počítač, Mac, Android, iPhone, iPad nebo FireStick. A pokud chcete odblokovat obsah na zařízeních, která nepodporují VPN, můžete využít BulletVPN’s Inteligentní proxy proxy zdarma.

3. NordVPN

Pravděpodobně jedinečný rys v NordVPNMajetek je dvojité šifrování VPN. Žádná VPN nemůže zajistit nejlepší přístupy NordVPN k zabezpečení. Poskytovatel bude zašifrujte svůj online provoz a zachovat vaše soukromá data od hackerů nebo kybernetických zločinců.

Pokud jste po VPN, že zajišťuje ochranu dat– to je v Brazílii tolik potřeba – pak by NordVPN byla tou správnou volbou. S aplikací NordVPN mohou odběratelé připojit se k deseti brazilským serverům VPN a zdá se, že je v Brazílii na rozdíl od toho, kde jsou na světě.

4. IPVanish

IPVanish bude také dobrá VPN použít v Brazílii. To nabízí vysokorychlostní připojení, přísná ochrana soukromí, a slušné pokrytí globálním serverem, za přijatelnou cenu. Stisknutím tlačítka můžete změnit své virtuální umístění. 

Ve chvíli, kdy se připojíte k serveru IPVanish, váš celý online provoz se stává nepřístupným počítačovým zločincům, hackerům, poskytovatelům internetových služeb a vládám. V rámci sedm dní, budete vědět, jestli IPVanish je nejrychlejší server na světě. Neexistují žádné 30denní zásady pro vrácení peněz, ale alespoň si to vyzkoušíte, než se zavazujete.

5. CyberGhost

A je tu CyberGhost. Jeho jméno je grabber pozornosti. Slovo duch musí v tomto případě znamenat neviditelnost, anonymita online. Tento poskytovatel duchů vám umožní přístup k obsahu z celého světa zatímco jste v Brazílii. Představte si úroveň zabezpečení máte implementaci a 256bitová technologie AES.

To znamená, že vaše data budou nezničitelná. CyberGhost zajistí, že web bude pro vaše použití bezpečný, než k němu přistoupíte. To se provádí spuštěním důkladné kontroly této adresy URL ve vyhrazené databázi. Stručně řečeno, CyberGhost by v Brazílii fungoval dokonale.

Nejlepší VPN pro Brazílii Recenze – závěr

Úroveň cenzury internetu v Brazílii není ve srovnání s jinými zeměmi tak vysoká. Využití služby VPN číslo jedna je chránit svou online identitu. To znamená, že kdykoli jste přístup na web blokovaný geo, podrobnosti o vaší poloze a online se změní a vaše osobní údaje jsou skryty.

Vsadím se, že máte na mysli velkou VPN, a rád bych o ní slyšel v komentářích níže. 

\

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map