Nejlepší VPN pro Craigslist

I přes svůj základní design a nastavení si Craigslist stále udržuje nejlepší místo pro to, aby byl jedním z nejspolehlivějších online klasifikovaných výpisů, jaké kdy můžete najít na internetu. Služba je aktivní již více než deset let a kromě nedávných změn zásad týkajících se osobních reklam se na těchto stránkách příliš nevyvinula. Většina lidí dává přednost použití hlavně kvůli jeho jednoduchosti, takže administrátoři nemají opravdu tolik motivů změnit cokoli.


Nejlepší VPN pro Craigslist

Nejlepší VPN pro Craigslist

Craigslist zakázán?

Jak populární je Craigslist, stále existují země po celém světě, které stále nejsou tak pohodlné, aby jejich občané získali přístup k webu. Vyskytlo se několik případů, kdy lidé hledající služby nebo dokonce nástroje získali úkryt prostřednictvím lidí, s nimiž se tam setkali, a to by mohl být důvod, proč některé vlády zaujaly tvrdý postoj proti tomuto webu. Mezi kruté reakce patří úplné zablokování protokolu Craigslist IP nebo dokonce hrozba zatčení kohokoli, o kterém se zjistí, že k němu přistupuje v rozporu s vládní směrnicí.

Tato nařízení mohou pro vás znamenat zkázu, zejména pokud se vám stane, že pobýváte v zemi, kde jediný způsob, jak získat to, co hledáte, je přes Craigslist. Je to to, na co jste zvyklí doma, takže nedává smysl, proč tuto službu nemůžete použít ve svém nově nalezeném místě bydliště. Naštěstí je možné obejít geo-omezení, která mohla být stanovena vládou prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb. To lze provést pomocí služby VPN.

V jiných případech Craigslist zakázal IP adresy některých svých uživatelů. Důvody, proč je vaše IP zakázáno na Craiglistu, se liší od nadměrného zveřejňování, propagace nelegálního obsahu, hackerství až po porušení jejich podmínek..

Co je to VPN?

V zásadě VPN znamená Virtual Private Network, a to je obecně kolekce serverů, které mají šifrovat vaše připojení, takže ani váš ISP nebude schopen správně identifikovat, odkud přesně procházíte, natož co díváte se online. Služba funguje takto: Jakmile se připojíte ke vzdálenému serveru, bude vaše skutečná adresa IP vyměněna za adresu, která odpovídá novému serveru, ke kterému se připojujete. Přitom se budete zdát, jako byste procházeli místo, které není ve skutečnosti, kde se nacházíte, a to vám umožní přístup k místům blokujícím geo blokování, jako je Craigslist..

Vzhledem k tomu, že hlavní činností služby VPN je skrývat se přesně tam, kde právě procházíte internet, je důležité si uvědomit, že ne všechny služby VPN zaručí spolehlivou ochranu. Jednoduché vyhledávání online může odhalit mnoho bezplatných poskytovatelů, které byste se mohli rozhodnout použít, namísto toho, abyste museli platit za ochranu, kterou získáte od služby, kterou byste museli platit. Tyto bezplatné služby ve skutečnosti nemají vaše nejlepší zájmy, protože mnoho z nich je známo, že prodávají vaše informace o prohlížení třetím stranám, aby zůstaly nad vodou. To samo o sobě představuje závažné porušení vaší bezpečnosti a navíc k tomu, že služba může výrazně zpomalit rychlost prohlížení, prostě to nestojí za to.

Nejlepší VPN pro Craigslist

Vaše nejlepší sázka na fungující Craigslist VPN je registrace s důvěryhodnou, placenou službou. Teď jsme si vědomi, že výběr služby, kterou se chcete přihlásit k odběru, může být někdy obtížné se rozhodnout, a proto jsme zaokrouhlili několik nejvyšších možností, které vám doporučujeme, abyste se podívali. Všichni poskytovatelé v našem seznamu byli vyzkoušeni a vyzkoušeni a všichni se ukázali jako spolehlivé služby, kterým lze důvěřovat k odblokování Craigslistu bez ohledu na to, kde jste.

1. ExpressVPN

Není mnoho poskytovatelů v porovnání s úrovní služeb, které můžete získat od poskytovatele, který je stejně zkušený a zaměřený na zákazníka jako ExpressVPN. Na základě Britských Panenských ostrovů dělá ExpressVPN to nejlepší, aby ujistil své zákazníky o jejich podpoře tím, že zřídil tým zákaznických služeb, který lze kontaktovat kdykoli během dne, telefonicky, e-mailem nebo přímou zprávou. Poskytovatel s přibližně 1500 servery zajišťuje, aby se všichni jeho klienti mohli připojit k celé řadě geoblokovaných webů po celém světě, a také umožňuje provádět až 3 přihlašování pod stejným účtem. To znamená, že stejnou službu můžete používat pod 3 zařízeními. Aplikace ExpressVPN je také dobře navržena pro snadné použití a pro ty, které jsou založeny ve vysoce restriktivních oblastech, jim ExpressVPN umožňuje používat jejich Stealth servery pro přístup k jejich službám bez detekce. To je také jedna z mála služeb, které mají aktivní systém odměňování zákazníků, kde uživatelé získávají měsíc bezplatných služeb, kdykoli se jejich doporučení zaregistruje. Služba má také vážnou politiku nulových protokolů, kde se nikde v jejich systémech neukládají žádné informace o jejich předplatitelích. Pokud vás všechny tyto zvuky lákají, můžete se podívat na jejich 30denní nabídku vrácení peněz. Tím vytvoříte skvělou základnu pro vaše rozhodnutí.

2. NordVPN

Síťové pokrytí společnosti NordVPN dosud není konkurenční v žádné z nejvyšších sítí VPN, které si můžete předplatit. Tato služba se může pochlubit přibližně 4000 servery, což jí umožňuje nabízet služby, jako je DoubleVPN, kde je váš provoz dvakrát šifrován, a také vybrat nejlepší servery pro použití na základě toho, co jste online. Výhodná poloha společnosti NordVPN v Panamě znamená, že nejsou povinni ukládat žádnou historii vaší aktivity procházení, protože země je v oblasti, na kterou se nevztahují žádné zásady uchovávání údajů. Odběratelé NordVPN také získají prospěch z funkce CyberSec, kde jsou všechny nežádoucí reklamy a malware blokovány z jejich pohledu. Jako robustní poskytovatel poskytuje NordVPN ochranu na vojenské úrovni prostřednictvím 256bitového šifrování AES. Toto, ve spojení s jedinečnými funkcemi, jako je Onion přes VPN, automatický Killswitch a ochrana proti úniku DNS, zajišťuje uživatelům, že jejich prohlížení zůstává bezpečné a spolehlivé, bez jakýchkoli počítačových hrozeb a online hackerských schémat. Kromě spolehlivého zabezpečení online umožňuje NordVPN uživatelům také provozovat až 6 současných připojení provozovaných pod jedním účtem, což hodně pomáhá snížit náklady, které musíte vynaložit, zejména pokud hledáte ochranu pro malou kancelář. nebo podnikání. 

3. IPVanish

Konečným zápisem do našeho seznamu je společnost IPVanish, americký poskytovatel, který také myslí, že jejich zákazníci zůstanou anonymní i zabezpečeni online. Jeho síť serverů se skládá z o něco více než 1 000 serverů, což je více než dost, aby se zajistilo, že uživatelé nebudou při procházení prohlížet konkrétní servery. O jejich serverech je známo, že poskytují velmi vysokou rychlost prohlížení, a proto většina hráčů dává přednost přihlášení k této službě ve srovnání s ostatními. IPVanish je také oblíbený mezi uživateli, kteří hledají jednoduché řešení svých požadavků na prohlížení, protože nabízejí přímý přístup k potřebám online zabezpečení většiny lidí. IPVanish poskytuje neomezenou šířku pásma, podporuje anonymní torrenting, umožňuje neomezený provoz sdílení souborů peer to peer a neuchovává žádné protokoly vašich procházení. Jejich aplikace se také snadno naviguje a umožňuje uživatelům připojení k více než 40 000 IP. Služba je také skvělá pro prevenci infekce při používání veřejných sítí Wi-Fi a pro mnoho poskytovatelů internetu, kteří se připojují k vašemu připojení, IPVanish používá taktiku, která zabraňuje jejich formám Deep Packet Inspection. Vědět, zda je IPVanish poskytovatelem VPN pro vás, vyžaduje pouze registraci k jejich 7denní záruce vrácení peněz.

Sečtěte pro nejlepší VPN pro Craigslist

Craigslist je jedním z nejspolehlivějších online utajovaných stránek na internetu a jeho struktura v barebone stále získává srdce každého, kdo chce zveřejnit nebo reagovat na reklamu na něm. Tři služby, o kterých jsme v této recenzi hovořili, by měly být schopny zajistit, aby uživatelé mohli přistupovat na web odkudkoli, aniž by se museli obávat jakýchkoli bloků webu nebo geografických omezení..  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map