Nejlepší VPN pro Deluge

Deluge je jedním z mála BitTorrent klientů, kteří jsou náhodou psáni v programovacím jazyce Python. To mu umožnilo mít vybranou skupinu funkcí a charakteristik, které byste normálně nenalezli s jinými alternativami, a také flexibilitu pro provoz na široké škále zařízení a platforem. Jeho cílem je zůstat lehký a pohodlný k použití, klient umožňuje uživatelům přístup k němu přes web. Vítá dokonce jakýkoli užitečný vývoj, který mohou jiní programátoři dosáhnout za účelem zlepšení jeho fungování.


Nejlepší VPN pro Deluge

Nejlepší VPN pro Deluge

Je Deluge Any Good?

Deluge se také stal velmi populární mezi uživateli díky jeho schopnosti běžet jako aplikace zákulisí ve vašem zařízení. Uživatelé si také mohou vybrat, jaký druh rozhraní budou preferovat z výběru tří. K dispozici je příkazové rozhraní, standardní grafické a webové rozhraní. Vaše torrentování bude také bez reklam. Tato služba není ve skutečnosti podporována reklamami.

Stejně jako používání Deluge má vlastní řadu výhod oproti mnoha jiným BitTorrent klientům, váš provoz je stále velmi snadno využit. Zkušený uživatel by mohl snadno najít cestu k nalezení souborů, které torrentujete, nebo dokonce zahrnout virus do provozu, který se dostává do vašeho počítače. To jsou všechny incidenty, o nichž jsme si jisti, že se vám nechtějí stát. Abychom se chránili, doporučujeme se zaregistrovat pomocí důvěryhodné služby VPN.

Proč používat VPN s Deluge

VPN, zkratka pro virtuální privátní síť, označuje síť serverů zřízených poskytovatelem, kterou může uživatel propojit a přesměrovat svůj provoz. Tímto postupem zašifrujete veškerý provoz. Jedná se o druh zabezpečení, které zaručuje úplné soukromí. Zabraňuje také jakémukoli odporu v případě, že si nejste jisti problémy s autorskými právy, které se týkají toho, co děláte.

Použití sítě VPN také zajistí, že váš poskytovatel internetových služeb zůstane ve tmě o tom, co děláte. Existují poskytovatelé internetových služeb, kteří jsou velmi opatrní ohledně toho, co uživatelé dělají online. Někteří z nich používají opatření, aby se pokusili spravovat jejich použití. To je to, co většina lidí nazývá škrticí. Naštěstí s důvěryhodnou sítí VPN budete moci obejít jakékoli formy omezení, které váš poskytovatel internetových služeb pravděpodobně použije, například omezení šířky pásma nebo odmítnutí přístupu k určitým webům a kanálům.

Musíte se také ujistit, že služba VPN, kterou se rozhodnete přihlásit k odběru, nabízí rychlosti, které jsou dostatečně spolehlivé k torrentu. Pokud se rozhodnete jít se službou, která nemá tolik serverů v rámci své sítě, budete se snažit o pár serverů, které jsou k dispozici spolu s mnoha dalšími uživateli. Vaše rychlost a zabezpečení budou také nepříznivě ovlivněny, takže budete opravdu frustrovaní tím, že budete muset restartovat připojení vždy, když vyprší časový limit relace..

Nejlepší VPN pro Deluge

Chápeme, že hledání perfektní služby, kterou chcete předplatit, může být trochu výzvou, takže jsme již několik zaokrouhlili nahoru, takže jsme si jisti, že nabídneme pouze špičkovou službu. Zde je náš seznam nejlepších VPN pro Deluge.

1. ExpressVPN

Ti, kteří hledají špičkovou službu, by neměli hledat nic jiného než ExpressVPN. Tento schopný poskytovatel existuje již téměř deset let a v té době byl schopen přijít s nejlepší kombinací kvality a efektivity, aby všichni jejich předplatitelé byli spokojeni. S téměř 2000 servery ve své síti ExpressVPN slibuje plynulé a nepřetržité torrentování a linku péče o zákazníky, která je k dispozici 24/7 pro kohokoli, kdo by mohl být uvíznut v něčem, co přesahuje jejich odborné znalosti.

ExpressVPN také nabízí až 3 přidaná připojení pro vaše další zařízení, stejně jako vojenské šifrování 256 bitů AES. V rámci jejich serverové sítě existuje také řada tajných serverů, které mohou používat uživatelé se sídlem v zemích, kde je používání VPN zakázáno. Tato služba také nabízí funkci rozděleného tunelování, abyste se mohli rozhodnout, jaký typ provozu chcete šifrovat. Chcete-li zjistit, co jiného je možné prostřednictvím ExpressVPN, udělejte si čas na přečtení naší recenze ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish je americký poskytovatel, který působí od roku 1999, a patří proto k nejzkušenějším poskytovatelům v oboru. Tato služba se může pochlubit asi 1500 servery roztroušenými po celém světě, všechny vlastněné přímo poskytovatelem. Tato služba je také jediná důvěryhodná služba, která umožňuje až 10 současných připojení, která jsou dostatečně velká pro zabezpečení všech zařízení v domě nebo malé kanceláři. IPVanish také ujišťuje zákazníky, že jejich provoz je i nadále zajištěn díky jejich zásadě nulování protokolování. S týmem péče o zákazníky, který je k dispozici 24/7, byste neměli váhat kontaktovat, kdykoli narazíte na problém, který nelze vyřešit..

IPVanish má také webovou proxy službu SOCKS5, kterou můžete použít v případě, že byste si do svého zařízení nechtěli stáhnout svého klienta VPN, ale nejúčinnější metodou, kterou byste mohli použít, by bylo stažení přímo do routeru. IPVanish také zajišťuje, že váš provoz zůstane chráněn pomocí 256bitového šifrování AES as podporou OpenVPN, IPSec, IKEv2, SSTP a PPTP budete mít na výběr širokou škálu protokolů. Mnoho dalších informací o tomto poskytovateli je k dispozici prostřednictvím naší recenze IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN vyniká jako jedna konkrétní služba, která má více než dostatek funkcí, které zajistí, že zůstanete v bezpečí online bez ohledu na to, co děláte. Poskytovatel má více než 4500 serverů distribuovaných na různých místech na světě, takže vám nikdy nebude chybět server, ke kterému se připojíte, abyste zajistili připojení. Společnost NordVPN sídlí v Panamě, takže neexistuje žádný skutečný hrozeb ze strany jakéhokoli orgánu pro regulaci údajů, protože země se v jejich jurisdikci nevyskytuje. To znamená, že je dobře dodržována jejich politika nulování protokolování.

NordVPN také umožňuje svým zákazníkům vybrat si, ke kterým serverům se připojit, na základě typu práce, kterou provádějí. Existují servery, které fungují lépe při torrentování, stahování velkých souborů nebo dokonce hraní her. Kromě toho existuje možnost, aby byl online provoz směrován přes dva servery místo jednoho, čímž se zdvojnásobí rozsah 256bitového šifrování AES. Služba také dobře pracuje s aplikací Tor over VPN pro větší anonymitu a má vyhrazené adresy IP pro uživatele, kteří mezi nimi občas nechtějí přepínat. Chcete-li zjistit, jaké další služby nabízí NordVPN, podívejte se na naši podrobnou recenzi NordVPN.

Nejlepší VPN pro Deluge – závěr

Většinu času si mnoho uživatelů nikdy není zcela jistých o zdroji svých souborů, a proto existuje vždy šance, že se mohou zabývat materiálem chráněným autorskými právy. Chcete-li se vyhnout jakémukoli porušení autorských práv a soudním sporům, které s takovými případy přicházejí, je nejlepší se zaregistrovat s důvěryhodnou službou VPN, jako jsou služby uvedené výše. To vám pomůže udržet vaše aktivity skryté a vaše identita chráněna před širokou veřejností.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map