Nejlepší VPN pro DirecTV nyní

Chcete přistupovat k DirecTV Now mimo USA? Pak potřebujete VPN. “Co je nejlepší,” zeptejte se. Čtěte dál a zjistěte to.


Nejlepší VPN pro DirecTV nyní

Nejlepší VPN pro DirecTV nyní

Nejlepší VPN pro DirecTV Now – Přehled

V případě, že již víte, co je VPN a jak to funguje, pravděpodobně si nemusíte přečíst hloubkovou analýzu níže. Abychom vám ušetřili čas, shrnuli jsme zde nejlepší poskytovatele služeb DirecTV Now VPN:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish 
 3. BulletVPN
 4. NordVPN
 5. VyprVPN 

DirecTV nyní mimo americkou geolokační chybu

Pokud se pokusíte připojit k DirecTV mimo USA, vše, co budete dostávat, je

„DirecTV Now není k dispozici mimo USA. Těšíme se, až vás pobavíme, až se vrátíte. “

To znamená, že kdykoli se připojíte k internetu ze země mimo USA, bude vám odepřen přístup ke službě streamování. Pokud nezískáte VPN a nezkazíte svou polohu, nebudete DirecTV v zahraničí používat brzy.

Nejlepší VPN pro DirecTV nyní

DirecTV Now mají přístup pouze lidé ve Spojených státech. Naštěstí VPN poskytuje lidem mimo USA cestu kolem. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, jednoduše použijte jednu z těchto sítí VPN uvedených níže a použijte DirecTV v jakékoli zemi na světě.

ExpressVPN

ExpressVPN patří mezi nejlepší VPN pro DirecTV Now. Má stovky superrychlých serverů na 29 místech po celých Spojených státech. ExpressVPN zaručuje 99,9% dostupnosti a zajišťuje přístup k veškerému obsahu, který chcete nepřerušený. Zaměstnanci podpory jsou k dispozici živým chatem 24/7, aby vám pomohli v případě problémů. Více na ExpressVPN v této recenzi.

IPVanish

IPVanish má loajální sledování kvůli jejich vysoké rychlosti serveru a výjimečným službám. Jeho síť serverů je poměrně působivá a více než 850 z nich se nachází ve více než 60 zemích. IPVanish slibuje, že služba neukládá žádnou z jejich historie prohlížení. Poskytovatel nabízí potenciálním zákazníkům pouze 7 dní volných dnů na to, aby se rozhodl, zda se jedná o službu, se kterou chcete jít. Přečtěte si více v IPVanish v této recenzi.

BulletVPN

Toto je další nejlepší poskytovatel služeb VPN, který můžete použít ke sledování DirecTV Now mimo USA. BulletVPN je známo, že nabízí jedno z nejrychlejších připojení VPN v oboru. Aplikaci BulletVPN můžete nainstalovat do počítače PC, Mac, Android, iPhone, iPad nebo FireStick. Funkce Smart DNS proxy je k dispozici také v případě, že chcete streamovat geoblokovaný obsah na zařízeních, která nativně nepodporují VPN. Rovněž nabízí uživatelům 30denní záruku vrácení peněz. Zde se můžete dozvědět více o BulletVPN.

NordVPN

Skutečnost, že NordVPN má své sídlo v Panamě, což znamená, že neexistují žádné zákony o uchovávání údajů. Její bezpečnostní funkce jsou ty, které poskytuje špičkový poskytovatel VPN, a většina z nich je jedinečná pouze pro NordVPN. NordVPN má dvojí funkci VPN, kde je provoz směrován přes dva servery místo jednoho. Tím se zvyšuje úroveň zabezpečení & je obtížné pro kohokoli sledovat vaše online aktivity. Více na NordVPN v této recenzi.

Jak sledovat DirecTV nyní pomocí VPN

DirecTV Now zahrnuje řadu kanálů, od sportu po sci-fi, filmy, zábavu pro děti, hudbu, vaření a dokonce i rozhlasové stanice. Diváci, kteří se nenacházejí ve Spojených státech, však nebudou moci využívat služeb DirecTV. Důvodem je, že DirecTV Now nemá legální licenci v jiných zemích než v USA. Naštěstí lze tuto situaci vyřešit pomocí virtuální soukromé sítě.

Síť VPN vytvoří digitální tunel, přes který vaše zařízení přistupuje k internetu, a také přesměruje připojení přes určený server ve vaší zemi. Výsledkem je, že získáte IP adresu této země, a tím získáte přístup ke veškerému obsahu této země. Takto můžete sledovat DirecTV Now mimo USA pomocí VPN:

 1. Zaregistrujte se u poskytovatele VPN (nejlépe ExpressVPN).
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do zařízení, ve kterém chcete streamovat DirecTV Now on.
 3. Spusťte aplikaci.
 4. Připojte se k americkému serveru a získejte Americká IP adresa.
 5. Užijte si streamování kanálů na DirecTV Now odkudkoli na světě.

Nejlepší VPN pro DirecTV Now – Final Thoughts

Se správnou sítí VPN získáte snadný přístup k DirecTV Now v kterékoli části světa. Služby jako DirecTV Now odebírají energii z tradičních sítí a zpřístupňují obsah komukoli s připojením k internetu. Staňte se jedním z diváků DirecTV Now přihlášením k odběru VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map