Nejlepší VPN pro Du

Du je mobilní telefonní síť se sídlem ve Spojených arabských emirátech, která je zodpovědná za připojení až 9 milionů zákazníků prostřednictvím složité síťové infrastruktury. Společnost má značnou pracovní sílu asi 2000 zaměstnanců a zabývá se příjmy, které kolísají kolem tří miliard dolarů. Společnost s těmito typy čísel znamená, že dokáže udělat spoustu toho, co chce regulovat na trhu, a to zahrnuje omezení, co si zákazníci mohou nebo nemohou prohlížet online..


Nejlepší VPN pro Du

Nejlepší VPN pro Du

Internetová cenzura v SAE

Spojené arabské emiráty jsou známé celou řadou bloků webových stránek, které umisťují na weby a kanály, aby „chránily“ své občany před tím, co považují za škodlivé. I s takovými čistými motivy vláda nerešpektuje právo svobodně prohlížet internet a rozhoduje se uvalit tato omezení prostřednictvím telefonů, jako jsou Du a Etisalat, které již ovládají velký podíl na trhu. Možná to nebude s vámi dobře sedět jako turista, který tráví čas ve Spojených arabských emirátech, protože s jejich omezeními pravděpodobně nebudete moci streamovat obsah z kanálů, které jste přihlášeni k odběru, nebo si přečíst zprávy ze zpráv, blogů nebo recenzí z některých svých oblíbené webové stránky.

Pokud jste přihlášeni k odběru některého z těchto poskytovatelů, můžete být v pokušení hledat jiné alternativy. Zahájení činnosti u jiného poskytovatele může skončit dalším zdlouhavým procesem, a to je také něco, na co se určitě nebudete opravdu těšit. Řešení, o kterém si myslíme, že by stálo za to zvážit, je přihlášení se spolehlivou službou VPN.

Nejlepší VPN pro Du – Jak VPN může pomoci

Hlavním účelem služby VPN je šifrování vašeho připojení, abyste se mohli připojit online, aniž byste byli detekováni, nebo bez toho, aby někdo dokonce zjistil, o co jde, jste online. Vše, co musíte udělat, je aktivní připojení ke vzdálenému serveru. Toto připojení je navázáno poté, co vyberete server, ke kterému se chcete připojit podle země a webu, ke kterému chcete přistupovat. Jakmile se to stane, váš provoz se poté zašifruje a aspekty, jako jsou vaše data a osobní informace, se nyní skryjí před přístupem online zločinců, kteří se možná snažili zachytit vaše spojení..

Ihned po připojení ke vzdálenému serveru se také změní vaše IP adresa. Vaše původní adresa IP bude předána za virtuální, která již neodráží, odkud přesně procházíte, a místo toho zobrazí umístění vzdáleného serveru. To zvyšuje vaši úroveň anonymity online a je to vlastně to, co vám umožňuje přihlásit se k geograficky blokovaným streamovacím kanálům.

Důvěryhodná služba VPN by vám měla umožnit obejít všechna omezení, která mohla společnost Du na vaše připojení uložit, a tím vám umožní volně surfovat po síti bez jakékoli formy omezení. Díky tomu mohou krajané, turisté nebo kdokoli jiný, kteří létají do Spojených arabských emirátů, pokračovat v používání internetu stejným způsobem, jakým bývají zvyklí doma..

Výběr nejlepší VPN pro Du

Po rozhodnutí, že potřebujete službu VPN, by dalším krokem bylo hledání důvěryhodného poskytovatele, který by se zaregistroval. Pokud se rozhodnete pro tento problém sám, může vám vybrat kvalitního poskytovatele značné množství času. Abychom vám s tím pomohli, sestavili jsme seznam spolehlivých služeb, o nichž jsme si jisti, že vám budou docela užitečné.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je jedním z mála poskytovatelů, který je téměř všestranným úspěchem. Je známo, že tato služba poskytuje vynikající pomoc zákazníkům a trvale spolehlivou ochranu. Nabízené zabezpečení závisí na jejich 256bitovém šifrování AES, které se spoléhá na protokol OpenVPN, který poskytuje nejúčinnější službu. To však neznamená, že ostatní protokoly PPTP, L2TP nebo IPSec nejsou podporovány. ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech a toto umístění znamená, že jsou daleko od jakéhokoli vlivu zásad uchovávání dat, které by mohly ovlivnit použití jejich zákazníků. To jim umožňuje slibovat nulové protokolování dat svých zákazníků. Mezi řadou serverů poskytovatele 2000 existuje zvláštní skupina známá jako Stealth servery, které umožňují předplatitelům obejít všechny brány firewall, které mohly být vystaveny silně omezujícími regiony, jako je Čína a Saúdská Arábie. Tato speciální skupina serverů umožňuje předplatitelům používat servery nezjištěné s laskavým svolením technologie, která je získá prostřednictvím jakékoli formy kontroly hlubokých paketů. ExpressVPN má kapacitu pro podporu pouze 3 současných připojení, což znamená, že další 3 zařízení můžete připojit pouze pod jedním uživatelským jménem. ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže by bylo rozumnější vyzkoušet si ji před nákupem do předplatného. Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN pro více informací.

2. NordVPN

4000 serverů. To je kolik serverů NordVPN má kontrolu a to je obrovská výhoda oproti mnoha jiným poskytovatelům, kteří mají mnohem menší sítě. Tak široké pokrytí zaručuje, že tam, kde je váš web umístěn, pravděpodobně existují servery NordVPN. Poskytovatel rovněž využívá příležitosti, prostřednictvím kterých mohou jeho předplatitelé využívat svou síť, protože jim umožňuje zvolit si, které servery budou používat na základě toho, co chtějí dělat online. Tato služba umožňuje až 6 probíhajících připojení a také umožňuje neomezené přepínání serveru a neomezenou šířku pásma. Poskytovatel sídlí v Panamě, což znamená, že předplatitelé se nemají čeho bát, pokud jde o jejich historii prohlížení. Důvodem je to, že jejich výhodné umístění je odvádí daleko od místa, kde platí zásady, které se týkají uchovávání dat. Jednou z nejunikátnějších služeb, které nabízí NordVPN, je jejich schopnost dvojího šifrování spojení předplatitelů. Je to také díky jejich rozsáhlé a dobře rozložené síti. Je to zdarma, takže opravdu nemáte co ztratit. Podívejte se na všechny funkce NordVPN.

3. IPVanish

IPVanish je dobře známý pro jejich přímý přístup k bezpečnosti. Většina zákazníků si je vybírá, protože nemají mnoho zvonů a píšťalek, které nabízí většina ostatních poskytovatelů na trhu. Společnost IPVanish sídlí na Floridě a přesto má zavedena spolehlivá zásada nulových protokolů, ve které není zaznamenána historie prohlížení jejich odběratelů. Možnost mít až 10 současných připojení v rámci jednoho předplatného byla dosud neslýchaná a v současné době ji nabízí pouze společnost IPVanish. Jejich více než 1500 serverů je také velmi rychlé a jejich efektivita je závislá na tisících online hráčů z celého světa. IPVanish je také nejlepším poskytovatelem integrace s Kodi, protože jejich software je vysoce kompatibilní s platformou Kodi. Tato služba má také zelenou verzi VPN verze, která může dobře fungovat se zařízeními se systémem Android, iOS, Linux, Windows a Mac OS. Aplikace VPN je poměrně snadno ovladatelná a navržená tak, aby vyhovovala prvním uživatelům VPN. Tato služba umožňuje komukoli, kdo uvažuje o přihlášení k odběru, vyzkoušet si ji nejprve 7 dní před tím, než učiní konečné rozhodnutí. Zveřejnili jsme také hloubkovou analýzu IPVanish.

Shrnutí o nejlepší VPN pro Du

Nejlépe osvědčeným způsobem, jak obejít jakákoli omezení stanovená společností Du, je získat službu VPN. To vám zaručuje ochranu před všemi škodlivými prvky, které mohou být vystaveny online, a také poskytuje úroveň anonymity, kterou můžete použít k návštěvě prakticky jakéhokoli webu s omezeným přístupem..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map