Nejlepší VPN pro FrostWire

I s mnoha konverzacemi o zákonnosti sdílení souborů a zásadách autorských práv, které porušuje, miliony lidí na celém světě stále šíří své oblíbené filmy, televizní seriály a dokumenty z tisíců souborů, které se nahrávají každý den. Zdá se, že to patří k nejjednodušším způsobům, jak si většina lidí může dát ruce k druhům obsahu, který chtějí, a většina z nich je poskytována zdarma, je velmi těžké pochopit, proč by.


Nejlepší VPN pro FrostWire

Nejlepší VPN pro FrostWire

Co je FrostWire?

Pro ty, kteří nejsou docela obeznámeni se sdílením souborů nebo torrentováním, začněme se samotnými základy. Torrent lze popsat jako zvláštní odkaz, který ukazuje software torrent na zdroj, ve kterém je sdílen konkrétní soubor nebo skupina souborů, takže jej můžete stáhnout. Přemýšlejte o tom jako o způsobu zahájení komunikace mezi počítačem a zdrojem, po kterém následuje přenos souborů, které chcete získat..

FrostWire je jedním z mnoha klientů BitTorrent, kteří hledají jak síť BitTorrent, tak cloudové zdroje & stahujte soubory do svého zařízení. Když provádíte vyhledávání v aplikaci FrostWire, aplikace mluví s celou řadou různých webů a motorů, aby vám poskytla zdroje, které jsou nejvhodnější pro druh informací, které byste mohli hledat. Jakmile najdete, co byste mohli hledat, stáhne se do vašeho zařízení od různých uživatelů, kteří mají přesný soubor, který hledáte. Děje se to v malých kouscích, přičemž vaše zdroje jsou označeny jako „vrstevníci“ nebo „secí stroje“. Vrstevníci jsou uživatelé, kteří mají pouze část souboru, a secí stroje, kteří mají celý soubor. Čím vyšší je počet uživatelů, ke kterým jste připojeni, tím rychleji dojde ke stažení.

Proč potřebujete VPN s FrostWire

Jak již bylo zmíněno dříve, torrenting poskytuje přístup k tak širokému spektru obsahu a v některých případech může být část nelegálně distribuována. To představuje výzvu pro většinu uživatelů, protože velká většina lidí si ani neuvědomuje zákony, které porušují, když torrentují soubory chráněné autorskými právy. V některých zemích je torrentování dokonce zakázáno a mohlo by vést ke skutečnému soudnímu řízení pro kohokoli, kdo zjistí, že se omezení týká. Pokud cestujete do takové země a už jste zvyklí na torrentování obsahu, kdykoli něco potřebujete, můžete se ocitnout v trochu dilematu. Můžete se rozhodnout, že se nebudete torrentovat, nebo hledat řešení, které zabrání jejich poskytovatelům internetových služeb ve sledování a blokování vašich aktivit..

Pokud se rozhlédnete, pravděpodobně zjistíte, že není mnoho služeb schopných zajistit vaše připojení a skrýt váš provoz jako VPN. Zkratka pro virtuální privátní síť – služba VPN pomáhá zajistit, že budete moci surfovat po internetu bez obav, zda by někdo mohl špehovat vaši aktivitu. Vaše připojení je šifrováno a vaše IP adresa je skrytá, takže je obtížné pro každého zjistit, odkud přesně byste mohli procházet. S takovými opatřeními byste měli být schopni proniknout bez překážek v cestě nebo s překážkami ovlivňujícími to, co můžete nebo nemůžete torrent.

Nejlepší VPN pro FrostWire

Při výběru poskytovatele VPN je také třeba zajistit, aby vámi vybraná služba měla úplnou podporu pro torrenting, protože existuje řada poskytovatelů, kteří s touto službou opravdu nemohou pracovat. Abychom zajistili, že bude provedeno srovnání mezi poskytovateli, kteří skutečně poskytují plnou podporu této služby, uvádíme následující seznam služeb VPN, které doporučujeme jako nejlepší VPN pro FrostWire.

1. ExpressVPN

ExpressVPN odstartuje náš seznam jako jeden z mála poskytovatelů, kteří jsou dostatečně důvěryhodní, aby chránili vaše prohlížení, a také zajistí, že při torrentu zůstanete anonymní. Služba je umístěna na Britských Panenských ostrovech a má v rámci své působnosti asi 2000 serverů. 256bitové šifrování AES pro vojenské účely je dostačující k tomu, aby váš provoz zůstal zcela nevysledovatelný i u vašeho poskytovatele služeb Internetu, což vám pomůže vyhnout se jakýmkoli formám škrtení, které mohou být použity proti vašemu připojení..

ExpressVPN nabízí svým uživatelům možnost mít až 3 simultánní připojení a trvá na tom, že jejich uživatelé spoléhají na OpenVPN jako na zvolený protokol. Pokud jste více obeznámeni s tím, co od svého připojení chcete, pak si můžete vybrat z PPTP, SSTP a L2TP / IPSec. ExpressVPN má také řadu tajných serverů, ke kterým se můžete připojit, pokud země, ve které se nacházíte, nepodporuje použití VPN, stejně jako podporu pro split tunneling, kde si budete moci vybrat přesně to, co chcete zašifrovat a co ne . Předplatné ExpressVPN vám také poskytuje přístup k jejich DNS serverům se šifrováním nulových znalostí, takže byste se neměli starat o skrytí své polohy. Pokud to všechno zní zajímavě, můžete se o službě dozvědět mnohem více prostřednictvím naší recenze ExpressVPN.

2. IPVanish

Jako poskytovatel, který působí v tomto odvětví od roku 1999, si IPVanish vybudovala silný seznam funkcí, díky kterým je jednou z nejlepších možností, které je třeba zvážit při hledání ochrany online. Služba plně podporuje torrenting, což je na jejich webových stránkách velmi zřejmé. IPVanish také patří mezi nemnoha služeb, které plně vlastní jejich servery, a to jim dává úplnou kontrolu nad tím, co se děje v jejich síti.

Tato služba umožňuje až 10 současných připojení, a to je umístí pevně na vrcholu všech ostatních konkurentů. Tato služba poskytuje zcela bezpečnou a vodotěsnou službu díky 256bitovému šifrování AES v průmyslovém standardu a nabízí také možnost webového proxy serveru SOCKS5 pro uživatele, kteří chtějí ochranu, ale nechtějí si stáhnout klienta VPN. IPVanish je také docela dobře známý pro rychlost svých serverů, a to je skvělá zpráva, zejména pro každého, kdo má v úmyslu hrát online hry nebo streamovat videa hodně. Pro více informací o IPVanish se podívejte na náš přehledný přehled IPVanish Review.

3. NordVPN

NordVPN je oblíbená mezi těmi, kteří hledají různé nástroje pro šifrování jejich spojení. Tato služba poskytuje zákazníkům tak širokou škálu obsahu a zajišťuje, že jejich připojení zůstává chráněno 256bitovým šifrováním AES. Služba sídlí v Panamě, a proto jsou schopna nabídnout spolehlivé zásady nulování protokolování. Uživatelé mají možnost připojit až 6 zařízení současně a zvolit si jako potenciální VPN protokoly OpenVPN, PPTP, SSTP a L2TP / IPSec..

S až 4000 serverů v rámci své sítě si účastník NordVPN jistý, že má přístup k široké škále webů v různých zemích po celém světě bez ohledu na to, kde by se mohli nacházet. NordVPN také podporuje technologii Onion over VPN, což uživatelům pomáhá zůstat zcela anonymní kdykoli online. Odběratelé si také budou moci užít svého softwaru Cybersec, který od nich udržuje veškeré reklamy nebo malware. K dispozici je také funkce SmartPlay, která pomáhá zajistit, aby uživatelé mohli skrýt svou IP adresu, aby obešli geografická omezení. Chcete-li zjistit, jaké výhody vám může NordVPN přinést, udělejte si čas na procházení naší recenze NordVPN.

Závěr o nejlepší VPN pro FrostWire

Pokud stahujete torrenty prostřednictvím FrostWire, pak Express VPN, IPVanish a NordVPN patří mezi vaše nejlepší sázky na službu VPN, která podporuje torrentování a je zaručeno, že vás chrání i anonymně.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map