Nejlepší VPN pro Instagram

Chcete získat přístup k Instagramu v oblasti, kde je blokován nebo zakázán? Nebo možná budete chtít přidat další vrstvu zabezpečení při sdílení těchto selfies na vašem účtu Instagram. V obou případech potřebujete VPN. Instagram je snadno jednou z nejpopulárnějších platforem pro sdílení fotografií na světě, s více než 800 miliony aktivních uživatelů, kteří snadno sdílejí oba bity & kusů jejich života, nebo pomocí toho, aby lépe označili sebe nebo své výrobky. 

Nejlepší VPN pro Instagram

Nejlepší VPN pro Instagram

V žádném případě není pochyb o tom, že Instagram výrazně usnadnil navázání spojení mezi zájemci nebo pro společnosti, aby lépe komunikovaly se svými zákazníky. Být webem sociálních médií však znamená, že přístup na platformu je víceméně obtížný, zejména pokud jste náhodou ve škole, na vysoké škole nebo dokonce na pracovišti. V extrémnějších případech dokonce máme země, kde je přístup na tyto stránky vládou zakázán a zakázán. Dokonce i školy v těchto dnech blokují přístup k aplikaci Instagram v systému Android, iPhone a iPad!

VPN a Instagram

Pokud se stanete obětí takových situací, jste jedním z mnoha uživatelů, kteří by získali hodně tím, že by se přihlásili k odběru důvěryhodné služby VPN. Pojem „VPN“ označuje virtuální privátní síť a funguje tak, že šifruje vaše připojení tak, že nikdo nemůže sledovat, co jste online. Funguje také kolem jakýchkoli omezení, která může váš poskytovatel internetových služeb nastavit proti přístupu k vašim oblíbeným webům nebo kanálům. Používání VPN znamená mít bezpečné připojení kdykoli online a udržet všechna vaše soukromá data v bezpečí před kýmkoli na internetu, který má škodlivé úmysly. Níže jsme vybrali nejlepší VPN, které můžete použít s Instagramem:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. VyprVPN

Nejlepší VPN pro Instagram

Mnoho lidí ví hodně o Instagramu, přestože nejsou aktivními uživateli, nebo dokonce nemají účet. Většina z nich ví o službě jako o platformě, kde se občas můžete podělit o pár obrázků. Používání Instagramu se však již dlouho vyvíjelo od umožnění uživatelům sdílet pouze obrázky, a to až do okamžiku, kdy nyní mohou zveřejňovat krátká videa, která poskytují pohled na vše, co dělají, nebo dokonce jen sdílejí zábavný klip se svými následovníky. Na základě toho, co se vám líbí, existuje spousta účtů, které můžete sledovat, a držet krok se zprávami nebo aktualizacemi ve vaší oblasti zájmu. Příspěvky z účtů, které sledujete, se poté zobrazí ve vašem informačním kanálu. Pokud se tak rozhodnete, budete se moci líbit, komentovat nebo dokonce kontaktovat vlastníka účtu..

Přihlášení k odběru důvěryhodné služby VPN vám nejen umožní seznámit se s platformou sociálních médií, ale také usnadní přístup k tolika dalším webům a kanálům, které by byly obvykle mimo váš dosah. V této recenzi se podíváme na řadu poskytovatelů služeb, že jsme si jisti, že udělá dobrou práci, aby udrželi vaše připojení v bezpečí, takže nemusíte trávit tolik času hledáním sami . Zde je náš výběr z pěti nejlepších poskytovatelů sítě Instagram VPN:

1. ExpressVPN

ExpressVPN začíná na prvním místě našeho seznamu hlavně díky svým spolehlivým šifrovacím protokolům, superrychlým rychlostem serveru a příkladnému zákaznickému servisu. V případě, že při nastavování připojení narazíte na problém, je kontakt s týmem zákaznických služeb opravdu snadný. Pokud potřebujete okamžitou pomoc, je na jejich webových stránkách k dispozici služba chatu pro live chat.

Prostřednictvím jejich 256bitového šifrování AES se vaše připojení zajistí do té míry, že ani váš poskytovatel internetových služeb nebude vědět přesně, co jste, a s automatickým přepínačem internetového zabíjení by se uživatelé neměli obávat. o jakýchkoli hrozbách pro jejich bezpečnost. Budou mít také možnost mít až 5 současných připojení pod stejným účtem a s aplikacemi vytvořenými pro Android, Mac, iOS a Windows nikdo nesmí být vynechán. Jejich cenový rozsah je jediná věc, o které si myslíme, že by mohla odradit některé uživatele od registrace, protože je trochu vysoká. Kromě toho je jejich služba prvotřídní.

2. NordVPN

NordVPN umožňuje svým zákazníkům ušetřit spoustu peněz, zejména pokud chcete mít více než několik zařízení chráněných prostřednictvím VPN. Jejich služba vám umožní připojit až 6 zařízení současně a oni by pak měli přístup k velké síti více než 1191 serverů. O šifrování je také dobře postaráno, přičemž služba nabízí uživatelům 256bitovou ochranu AES. Rychlost a stabilita je také zajištěna a podpora pro uživatele, kteří by chtěli streamovat, torrentovat nebo hlavně stahovat, je poskytována prostřednictvím dedikovaných serverů. Společnost NordVPN je známá také díky své dvouleté smlouvě. Pokud si chcete před registrací vyzkoušet kvalitu svých služeb, máte k dispozici 30denní záruku vrácení peněz, na kterou se můžete přihlásit.

3. IPVanish

IPVanish je jedním z mála poskytovatelů, jejichž politika „no-logs“ je ve skutečnosti vzduchotěsná, přestože sídlí v USA. Jejich síť serverů je také působivá a 850 z nich je dobře distribuováno ve více než 60 zemích. Jejich služba také pojme více uživatelů, s kapacitou podporovat až 5 zařízení připojujících se současně. Zahrnuje také přepínač zabíjení v případě, že se připojení neočekávaně vypne, a plnou podporu uživatelů iOS, Mac, Windows a Android. Jejich zkušební doba je však kratší, než bychom očekávali od většiny poskytovatelů služeb, což umožní jejich potenciálním zákazníkům testovat službu pouze na 7 dní.

4. VyprVPN

VyprVPN lze považovat za jeden z mála „jednorožců“ na trhu VPN, zejména díky jejich používání proprietární technologie. Tato služba získala mezi uživateli velmi popularitu díky technologii „Chameleon“, která uživatelům umožňuje projít velmi obtížným průnikem do čínského firewallu. Na 700 serverech mají větší síť než většina ostatních poskytovatelů, což znamená, že jejich služby jsou spolehlivé. Veškerý provoz je zabezpečen jejich 256bitovým šifrováním AES a je zde také zásada no-logs, takže ani oni nemají představu o tom, co jste online. Pokud tito kluci znějí jako váš preferovaný poskytovatel, můžete pokračovat & zaregistrujte se na jejich třídenní zkušební verzi, abyste si to byli jisti.

Ukončete nejlepší Instagram VPN

Máte nějaké dotazy nebo připomínky? Určitě odpovíme, pokud je necháte v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me