Nejlepší VPN pro Írán

Jaká nejlepší VPN použít v Íránské islámské republice (جمهوری اسلامی ایران)? Írán je známý jako země, jejíž vláda má velmi přísný charakter obsahu, ke kterému mají lidé přístup, a v důsledku toho existuje mnoho jinak populárních webových stránek, na které se její občané nemohou přihlásit. Počet webů, ke kterým nelze přistupovat, je poměrně vysoký, což představuje přibližně 50% z 500 nejoblíbenějších webů, včetně Youtube a Facebook. Bude také obtížné získat informace prostřednictvím přímých zpravodajských zdrojů, protože vláda chce mít také kontrolu nad druhem informací, které se šíří po celé zemi. Úroveň cenzury zažívaná v zemi je jedna z nejvyšších na světě, takže existuje velmi nízký limit, ke kterému máte přístup, kdykoli jste v této zemi. Jedním ze způsobů, jak zajistit, že v Íránu budete mít stále neomezený přístup k internetu, je získání předplatného VPN.

Nejlepší VPN pro Írán

Nejlepší VPN pro Írán

Proč v Íránu potřebujete VPN

S pokračující ostražitostí íránského státu bude pro vás velmi obtížné přistupovat ke všem zpravodajským zdrojům, zábavním webům a živým přenosovým kanálům, jakmile přistoupíte do země, a to může ve skutečnosti zůstat mimo smyčku, pokud jde o co se děje po celém světě. Pokračování a přihlášení na tyto stránky může být pro vás katastrofální, zejména pokud nepoužíváte zabezpečené připojení. Vaše IP adresa by se mohla dostat na černou listinu a ve větším počtu případů byste dokonce mohli být stíháni za porušení zákona.

Nejlepší VPN pro Írán – naše 3 nejlepší výběr

Všem těmto scénářům se lze vyhnout, ale pouze pokud se rozhodnete pro šifrování vašeho připojení spoléhat na důvěryhodnou službu VPN. V tomto pokynu se podíváme na nejspolehlivější služby VPN, na které se lze spolehnout při spolehlivém připojení, abyste měli dobrou představu o tom, jaké nejlepší VPN služby pro Írán.

1. ExpressVPN – naše nejlepší doporučení

ExpressVPN na našem seznamu je jako první doporučení na prvním místě, a to hlavně proto, že žádný jiný poskytovatel VPN (s kterým jsme se setkali) nebyl schopen odpovídající kvalitě svých služeb. Jejich služby jsou špičkové a jejich tým péče o zákazníky je vždy po ruce, aby vám pomohl v případě, že narazíte na něco, co nejste schopni vyřešit sami. Spojení, které je chráněno jejich 256bitovou šifrovací službou SSL, zajistí, že nikdo nebude schopen odposlouchávat vše, co by vás mohlo zajímat online, což znamená, že jakýkoli íránský poskytovatel internetových služeb, který hledá vaše aktivity, bude velmi zklamán..   

Síť serverů ExpressVPN je dostatečně velká, aby zajistila, že nebudete nuceni čekat na připojení libovolných bezplatných serverů, protože vždy budete moci najít bezplatný slot. Tato služba také nabízí potenciálním zákazníkům možnost vyzkoušet je před registrací s nimi, a to prostřednictvím jejich 30denních záruk vrácení peněz. Pokud se zaregistrujete a dokonce doporučíte přítele, který se zaregistruje, pak oba skončíte měsícem bezplatného použití.

2. IPVanish

IPVanish je další špičkový poskytovatel VPN, který se snaží zajistit, aby zákazníci mohli využívat pouze nejvyšší úroveň zabezpečení. Jeho síť serverů je docela působivá, s více než 850 servery roztroušenými po více než 60 zemích světa. Služba také podporuje sdílení souborů přes P2P a také podporu všech populárních protokolů VPN. To znamená, že můžete snadno torrent všechny vaše velké soubory & složky přes jejich síť bez jakýchkoli zábran. S IPVanish máte také jistotu nulového protokolování, kde se nezaznamenávají žádné informace o uživatelích, přestože sídlí v USA. IPVanish je obzvláště populární pro své služby zákaznické podpory, kde jsou uživatelé zaručeni asistence bez ohledu na denní nebo noční dobu, kdy osloví.

S zárukou vrácení peněz, která trvá pouze 7 dní, budou potenciální zákazníci nuceni vytěžit maximum z nabídky a vyzkoušet všechny prvky, které jsou pro jejich použití zásadní. Aby byla zajištěna úplná anonymita, služba nabízí zákazníkům až 10 000 IP, z nichž si mohou vybrat, a také jim umožňuje jejich výměnu, protože nabízejí neomezené přepínání serverů.

3. NordVPN

Pokud si nejste jisti výběrem ExpressVPN nebo IPVanish, doporučujeme vám to zvážit NordVPN. S výhradou sídla v Panamě jsou všichni jeho zákazníci ujištěni, že žádný vládní úřad nepřijde klepat na jeho dveře a žádá o záznamy uživatelů, protože region není součástí žádné jurisdikce pro uchovávání dat. Tato služba také patří mezi mála, které podporují připojení až 5 současných zařízení, což znamená, že budete muset utratit méně za šifrovací službu ve srovnání s částkou, kterou utratíte za jiné služby. Jejich síť serverů je také docela působivá. Mají více než 3000 serverů umístěných ve více než 60 zemích, což z nich dělá službu, která má jeden z nejrozšířenějších serverů na trhu. Pro optimalizované zabezpečení zahrnuje služba také automatický přepínač zabíjení a ochranu proti úniku DNS.

NordVPN má také velmi zajímavý zkušební balíček, kde umožní potenciálním zákazníkům bezplatně vyzkoušet své služby, ale pouze po dobu asi 3 dnů. Poté, pokud se rozhodnete, že stále chcete pokračovat v testování služby, můžete se přesto rozhodnout pro jejich 30denní záruku vrácení peněz.

Nejlepší VPN pro Írán v roce 2018 – závěr

Podíleli jsme se na tom, že jsme zjišťovali, jaké služby byste měli očekávat od tří špičkových služeb VPN, takže nyní je na vás, abyste se rozhodli, který poskytovatel bude podle vašich potřeb nejlépe vyhovovat vašim bezpečnostním potřebám.

Nemá smysl riskovat svou svobodu tím, že půjdete na stránky a kanály, které již íránské orgány zakázaly. Nejlepším přístupem je přihlásit se k odběru jedné ze tří nejlepších íránských VPN služeb, které jsme zmínili, a vždy, když v Íránu používáte internet v Íránu, vám bude zaručena úplná ochrana..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me