Nejlepší VPN pro Kalifornii

Takže sníš Calfornia? Srovnejte se. Nedokážeme vymyslet lepší místo než v Kalifornii. Kromě drsných vln a slunečných pláží, připojení k internetu je nutné tam. Je však známo, že Spojené státy jsou velmi přísný, pokud jde o internet tam. Pokud tedy žijete v Kalifornii nebo cestujete do Kalifornie, možná budete chtít zvážit investování do služby VPN poskytovatel, to nejlepší z toho, co vám představím v následujícím článku.


Nejlepší VPN pro Kalifornii

Nejlepší VPN pro Kalifornii

Proč potřebovat VPN v Kalifornii

Ať jste kdekoli, chráníte své soukromí online a je důležité, abyste šifrovali svá data. Zůstaňte v kontaktu, dokud jste v Kalifornii, až poté, co se ujistíte vaše připojení k internetu je bezpečné.

Síť VPN umožňuje získat nebo zachovat přístup k omezeným webům. Pokud navštěvujete Kalifornii, budete pravděpodobně potřebovat přístup VPN webové stránky bank nebo finančních institucí, služby předplatného hudby nebo videa nebo dokonce instituce vyššího vzdělávání z domova. Nemluvě, s VPN se dostanete volně a bezpečně procházet web v Kalifornii.

Nejlepší VPN pro Kalifornii

Ať už žijete v Kalifornii, nebo tam jen tak odpočíváte, máte VPN je nutná. Ve skutečnosti poskytují VPN zásadní výhody, pokud jde o bezpečnost a zábava. Kromě toho pracovníci na dovolené v Kalifornii chápou potřebu VPN, kterou poskytuje ochrana před digitálními hrozbami. Pro mnoho podnikatelů a pracovníků, bezpečnost a neomezený přístup jsou považovány za nejlepší výhody poskytované sítí VPN. Zde jsou některé z nejlepší VPN k použití v Kalifornii.

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN je považován za jeden z nejlepších v oblasti kvalitních služeb. Získáte přístup k více než 3000 serverů roztroušených po více než 90 zemích jediným stisknutím tlačítka. To není všechno, tyto servery jsou dobře vybavené pro práci HD streamování bez problému.

Nedávno ExpressVPN upgradoval jeho rozsah současných připojení dosahuje pěti. Stále to není nejlepší v oboru, ale plus je plus. Toto se hodí, když zjistíte, že ExpressVPN pokrývá širokou škálu platforem včetně Windows, Mac, Android, iOS, Linux a Fire Stick.

Pokud chcete obejít regionální omezení na nepodporovaném zařízení, budete rádi, když víte, že ExpressVPN nabízí Inteligentní služba DNS. Tímto způsobem můžete pokrýt další platformy včetně herních konzol jako PlayStation a Xbox.

Co se týče bezpečnosti, je to docela těsné. Najdete zde několik funkcí, které vám pomohou bezpečně a anonymně přistupovat k internetu. To zahrnuje 256bitové šifrování AES, ochrana proti úniku DNS, přepínač kill a split tunelování a také zásady protokolu nečinnosti což zajišťuje, že nejsou uložena žádná data.

Nevýhody

 • Ne nejlevnější poskytovatel tam.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co tato VPN dokáže, zkontrolujte toto Recenze ExpressVPN.

IPVanish

IPVanish

Hledáte nějaké kvalitní služby? Už nehledejte IPVanish. Nejprve začneme s jejich aplikací. Osobně jsem si myslel, že to bylo opravdu snadné použití. Je dokonale vyvážený a má dokonce pokročilé možnosti, které mohou navigovat i začínající uživatelé.

Rychlost, VPN je docela rychlá. Moje rychlost stahování se zvýšila, když jsem se připojil k serveru ve Spojených státech. To je dobré, pokud jste vášnivým návazcem. I když IPVanish neodblokuje Netflix, žijete v Kalifornii, už máte knihovnu v USA. Takže to není potřeba.

Nyní pojďme mluvit o bezpečnosti. Podpora IPVanish Protokoly OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec a IKEv2 a zaručuje politika bez protokolu i když je to HQed ve Spojených státech, kde platí uchovávání dat.

Na druhou stranu, IPVanish není tak levné ve srovnání s ostatními a nemáte tolik času na vyzkoušení jejich služeb. Máte pouze 7denní politika vracení peněz. Ze světlé stránky můžete připojit 10 zařízení současně.

IPVanish však není nejlevnější službou v okolí a neexistuje ani bezplatná zkušební verze – ale existuje 7denní záruka vrácení peněz

Klady

 • 1 000+ serverů VPN v 60 zemích
 • Neomezený provoz P2P.
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7.
 • 10 souběžných připojení.
 • Velmi vysoké rychlosti.
 • Vynikající aplikace.

Nevýhody

 • 7denní záruka vrácení peněz.

Žádáš mroe? Podívejte se tato recenze IPVanish.

NordVPN

Recenze NordVPN

Recenze NordVPN

Máme další záznam do seznamu nejlepších VPN pro Kalifornii, NordVPN. Není to tak rychlé jako ostatní, ale nabízí to rozumně dobrý výkon. Stahování není problém, ale některé servery jsou opravdu pomalé.

NordVPN má vlastní aplikace pro všechny operační systémy. Pokud máte nějaký problém s nastavením, najdete to výukové programy na jejich webových stránkách vás provede celým procesem. Najdete zde také průvodce, který vám pomůže nastavit jejich exkluzivní Inteligentní funkce DNS, SmartPlay. Tímto způsobem získáte omezené kanály na jiných streamovacích platformách, jako je Chromecast, PlayStation, Xbox a Apple TV.

Z bezpečnostního hlediska NordVPN vyniká ve všem. Přichází s 2048bitové šifrování a možnost zašifrovat internetový provoz ne jednou, ale dvakrát pomocí Double VPN. Tato VPN opravdu pečuje o potřebu zákazníka ohledně bezpečnosti a soukromí. Uvidíte to pravda, když zkontrolujete další funkce včetně blokování malwaru, přepínač zabíjení, ochrana proti úniku DNS a zásada no log. 

Klady

 • Získáte přístup k více než 5000 serverům po celém světě.
 • Připojte šest zařízení současně.
 • Nejlepší bezpečnostní funkce.
 • Přístup k Netflixu a Hulu.
 • Ochrana před malwarem.
 • Neukládá uživatelskou aktivitu.
 • 30denní záruka vrácení peněz.

Nevýhody

 • Některé velmi pomalé servery.

Pojďme se blíže podívat na tuto VPN v tomto Recenze NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN Recenze

S globální sítí v 30+ zemí, můžete si to myslet BulletVPN nemůžu toho udělat moc. Naopak, mí přátelé, síť stále roste, protože tato je stále nová. Kolik nových sítí VPN může říci, že mohou odblokovat Netflix? Velmi málo, správně?

Pokud máme mluvit o bezpečnosti, zajišťuje to nejlepší podporou protokolů, jako je L2TP, OpenVPN, PPTP, IKEv1 a IKEv2. Nemluvě o tom, že BulletVPN má politika nulového protokolu. To znamená, že nebude protokolovat žádná z vašich údajů o prohlížení. Díky tomu je vaše soukromí na internetu v dobrých rukou.

Navíc tato VPN má 5-hvězdičkový zákaznická podpora. Můžete se jich zeptat, co chcete, a oni vám pomohou s úplnou profesionalitou.

Klady

 • Velmi rychlé servery
 • Šifrování vojenské třídy.
 • Přístup k Netflixu.
 • Blokovač reklam.
 • Protokolování nulového provozu.
 • 30denní záruka vrácení peněz.

Nevýhody

 • Malá síť.
 • Nejméně souběžných spojení na našem seznamu. (Pouze tři).

Čím více veselejší, že? Zde jsou další funkce BulletVPN recenze.

Nejlepší VPN pro Kalifornii

“Pokud to nedokážou v Kalifornii, nemůže to udělat kdekoli.” Můžete snadno získejte VPN v Kalifornii, a jsem přesvědčen, že kdybyste tam jeden měli, poskytli by vám to bezpečnost a stabilita potřebuješ. Všichni výše uvedení poskytovatelé vám mohou pomoci zabezpečte připojení k internetu a užívejte si procházení webu bez rizika. Řekněte mi, kterou z těchto sítí VPN jste vybrali? Sdílejte svůj kalifornský sen VPN v sekci komentářů níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map